Standard side

Terminliste 2019

   TERMINLISTE UNGDOMS-GRUPPA 15 METER VINTER-VÅREN 2019 kladd

                            

Dato

Klasser

Aktivitet

Ledere bemanning

08 Januar

Asp-Rek-Jun

Oppstart 15 meter

Terje Ronny Kenneth

15 Januar

Asp-Rek-Jun

1 Pokalskyting 15 meter

Terje  Ronny Kenneth

22 Januar

Asp-Rek-Jun

Trening  

Terje Ronny Kenneth

29 Januar

 Asp-Rek-Jun

2 Pokalskyting 15 meter

Terje  Ronny Kenneth

05 Februar

Asp-Rek-Jun

Trening

Terje Ronny Kenneth

12 Februar

 Asp-Rek-Jun

3 Pokalskyting 15 meter

Terje  Ronny Kenneth

18 -24 Feb.

Ingen skyting

Vinterferie   18 -24 Februar

Ingen skyting

26 Februar

Asp-Rek-Jun

Trening

Terje  Ronny Kenneth

05 Mars

 Asp-Rek-Jun

Klubbmester 15 meter

Terje Ronny Kenneth

12 Mars

Asp-Rek-Jun

Trening 15 meter

Terje  Ronny Kenneth

19 Mars

Asp-Rek-Jun

Trening

Terje  Ronny Kenneth

26 Mars

Asp-Rek-Jun

Trening

Terje  Ronny Kenneth

02 April

Asp-Rek-Jun

Trening

Terje  Ronny Kenneth

09 April

Asp-Rek-Jun

Trening 15m 

Terje  Ronny Kenneth

15 April

Ingen skyting

Påskeferie 15 Apr til 22 Apr

Ingen skyting

                       

            TERMINLISTE FOR UNGDOMS-GRUPPA 100 METER 2019

                              

Dato

Klasser

Aktivitet

Terje  Ronny Kenneth

23 April

Asp-Rek-Jun

Dugnad alle møter

Terje Ronny Kenneth

30 April

Asp-Rek-Jun

Trening 100 meter

Terje  Ronny Kenneth

07 Mai

 Asp-Rek-Jun

Åpningskyting 100 meter

Terje Ronny Kenneth

14 Mai

 Asp-Rek-Jun

Trening

Terje  Ronny Kenneth

21 Mai

Asp-Rek-Jun

Klubbmesterskap 100 m

Terje Ronny Kenneth

28 Mai

Asp-Rek-Jun

Trening

Terje Ronny Kenneth

04 Juni

Asp-Rek-Jun

1 Pok 100 meter

Terje  Ronny Kenneth

11 Juni

Asp-Rek-Jun

2 Pok 100 meter

Terje Ronny Kenneth

18 Juni

Asp-Rek-Jun

Trening 1 Pokal 100m

Terje Ronny Kenneth

19 Juni

Alle

Wallboard-mesterskap

Terje

Sommer ferie

 Asp-Rek-Jun

Sommerferie 

Ingen skyting

13 August

Asp-Rek-Jun

Trening -Merkeskyting

Terje  Ronny Kenneth

20 August

 Asp-Rek-Jun

3 Pokalskyting 100 meter

Terje  Ronny Kenneth

28 August

Alle klasser

Venneslamesterskap Øvrebø

Arrangør Vennesla

27 August

Asp-Rek-Jun

Trening

Terje Ronny Kenneth

03 September

 Asp-Rek-Jun

Trening  15m ?..

Terje  Ronny Kenneth

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                    Lista er ikke endelig kan bli endra på.

Venneslamesterskap 21 August  Arr. Vennesla-skytterlag  skytinga starter 17.30

 

Skytinga  starter kl  17.30  Trening Kr.20 Premieskyting Kr.40 Medlemskont Kr. 100

                           

  

              TERMINLISTE UNGDOMS-GRUPPA 15 METER .HØSTEN 2019

                                        

Dato

Klasser

Aktivitet

Ledere bemanning

10 September

Asp-Rek-Jun

Oppstart inne Moseidmoen

Terje Ronny Kenneth

17 September

Asp-Rek-Jun

Trening

Terje  Ronny Kenneth

24 September

Asp-Rek-Jun

Trening

Terje  Ronny Kenneth

30 September

Asp-Rek-Jun

Høstferie 30 Sep til 06 Okt

Ingen skyting

08 Oktober

Asp-Rek-Jun

1Pokalskyting 15 meter

Terje  Ronny Kenneth

15 Oktober

 Asp-Rek-Jun

Trening

Terje Ronny Kenneth

22 Oktober

 Asp-Rek-Jun

2 Pokalskyting 15 meter

Terje Ronny Kenneth

29 Oktober

Asp-Rek-Jun

Trening

Terje Ronny Kenneth

05 November

Asp-Rek-Jun

3 Pokalskyting 15 meter

Terje Ronny Kenneth

12November

 Asp-Rek-Jun

Trening

Terje Ronny Kenneth

19 November

Asp-Rek-Jun

Trening ?

Terje Ronny Kenneth

26 November

Asp-Rek-Jun

Trening

Terje Ronny Kenneth

03 Desember

Asp-Rek-Jun

Juleskyting på Figurer

Terje Ronny Kenneth

10 Desember

Asp-Rek-Jun

Trening

Terje Ronny Kenneth

Juleferie

alle

Juleferie

Ingen skyting

 

Skytinga  starter kl  17.00 til 18.00

 

Lista er ikke endelig kan bli endra på.

                      Terminliste Senior 15 og 100 meter. 2019 kladd

                                                            

Dato

Aktivitet

Sted

Ledere

18 -22 Feb.

Vinterferie

Ingen skyting

Styre

06 Mars

Klubbmesterskap 15 m

Moseidmoen

Styre

15. april

Dugnad alle møter

Grovane

Styre

29 April

Dugnad alle møter

Grovane

Styre

00 Mai  Ken

Klubbmestersap felt

Grovane

Styre

08Mai

Åpningsskyting 100 m

Grovane

Styre

00 mai

Skytingensdag - Skyttertreff

Grovane

Styre

22 Mai

Klubbmesterskap 100 m

Grovane

Styre

05 Juni

Wallboardmesterskap

Grovane

Styre

05 Juni Kveld

Dugleigsmerke

Grovane

Styre

28 August 

Venneslamesterskap

Øvrebøs bane

Arr  Vennesla  17.30

 

 

 

 

00 November

Årsmøte Grovane kl.19.00

Skytterhuset

 

 

 

 

 

Sigmund

Terje

 

 

                                              

                                                          

                                      Lista er ikke endelig kan bli endra på.

                             

                                  Venneslamesterskap kl.17.30 Øvrebøs bane

                     

                Skytingen starter kl 17.00 alle dager.Lørdager-Søndager fra kl.10.00

 

Terminliste 2019 Agder-samlag

Terminliste 2019.

 

 

 

Dato

Stevne

Agder

Aust –Agder

Vest – Agder

Cup + annet

 

FELTSTEVNER

 

 

 

 

26/1

Feltstevne

 

Søndeled

 

 

2-3/2

Agderkarusell felt

Greipstad/ Øvrebø

 

 

 

9/2

Feltstevne – teller i Agderkar – 2 stevner

 

R&L/Imenes

 

 

23/2

Feltstevne

 

Dølemo

 

 

24/2

Feltstevne

 

 

Flikka

 

2/3

Feltstevne - 2 stevner

 

Ugland/Froland

 

 

3/3

Feltstevne – teller i Agderkar

 

 

Laudal

 

9-10/3

Landsdelskretsstevne – teller i Agderkar

Kr.sand/Iveland

 

 

 

16/3

Feltstevne – teller i Agderkar

 

 

Holum

 

16/3

Feltstevne

 

 

Mandal

Ikke cal 22

24/3

Feltstevne

 

 

Farsund

 

30/3

SAMLAGSSTEVNET felt,

Søgne

 

H&B

 

6/4

Myrkongestevnet

Evje og Hornnes

Mykland

 

 

7/4

SM felt

 

 

 

Rogaland

 

BANESTEVNER

 

 

 

 

28/4

Banestevne

 

 

Flikka

 

30/4+2/5

J.F.Kittelsens minnest.

 

Froland

 

 

1/5

Greipstadstevnet, Agderkarusell

Greipstad

 

 

 

1/5

Banestevne

 

 

Mandal

 

2-3/5

Vårstevnet

 

Imenes

 

 

4-5/5

Listertreffen

 

 

Lyngdal

 

4-5/5

Listertreffen

 

 

Farsund

 

12/5

SKYTINGENS DAG

 

 

 

 

13/5

Org.medalje

Birkenes

 

 

 

21/5

Samlagscup

 

 

 

1.runde cupen

23-24/5

Banestevne

 

Dølemo

 

 

23-24/5

Birkenesstevnet, Agderkar.

Birkenes

 

 

 

23-26/5

Frendecup

 

 

 

Sørlandet (Rogaland)

25/5

Veteranstevnet

 

Herefoss

 

 

30/5

Påmelding ungdomsstevnet

 

 

 

 

5/6

Samlagscup

 

 

 

2.runde cupen

6-7/6

Banestevne

 

Froland

 

 

6-7/6

Banestevne

 

Mykland

 

 

7-8/6

Banestevne

 

 

Lindesnes

 

7-8/6

Banestevne

 

 

Grindølen

 

10/6

Skagerakstevnet,Agderkarusell

Kr.sand og omegn

 

 

 

10/6

Øvrebøstevnet, Agderkarusell

Øvrebø

 

 

 

15-16/6

Landsdelskretsstevne

 

 

 

Vest-Telemark

18/6

Samlagscup

Øvrebø

 

 

Finale

25/6

Agdercup – 3 samlag

Agder/Birkenes

 

 

Finale

28-29/6

Banestevne

 

Søndeled

 

 

29-30/6

Åpent stevne

Iveland

 

 

 

5-7/7

Listertreffen

 

 

Øvre Eiken

 

5-7/7

Listertreffen

 

 

Kvinesdal

 

17/7

Banestevne

 

 

Lyngdal

 

18/7

Banestevne

 

 

Mandal/ Holum

 

Uke 31

Banestevne

 

 

Øvre Eiken

 

31/7-3/8

Frendecup

 

 

 

Sørlandet

2-9/8

Landsskytterstevnet

 

 

 

Evje

17-18/8

SAMLAGSSTEVNET

Birkenes

 

 

 

24-25/8

Agderstevnet

 

 

H&B

 

26/8

Karusellavslutning

Kr.sand

 

 

 

30/8-1/9

Frendecup - avslutning

 

 

 

Vestlandet

4/9

TERMINLISTEMØTE

Farvannet

 

 

 

7-8/9

Ungdomsstevnet Numedal

 

 

 

 

27/11

OMBUDSMØTE

Farvannet

 

 

 

 

 

 

 

Vinterferie uke 8 – 18-22/2 --- både Aust- og Vest-Agder

 

Telemark:

Kanaltreffen Telemark  – 17-23/6

Drangedal, Tørdal      6-7/7

 

Vestfoldhelgen 1-2/6

 

Skolestart høsten 2019 – 19/8

 

Nordisk mesterskap 2019 – 5-7/9 Sverige