Standard side

Terminliste 2018

 

TERMINLISTE UNGDOMS-GRUPPA 15 METER VINTER-VÅREN 2018

                   

 Dato

 Klasser

 Aktivitet

 Ledere bemanning

 09 Januar

 Asp-Rek-Jun

 Oppstart 15 meter

 Terje Ronny Kenneth

 16 Januar

 Asp-Rek-Jun

 1 Pokalskyting 15 meter

 Terje  Ronny Kenneth

 23 Januar

 Asp-Rek-Jun

 Trening  

 Terje Ronny Kenneth

 30 Januar

 Asp-Rek-Jun

 2 Pokalskyting 15 meter

 Terje  Ronny Kenneth

 06 Februar

 Asp-Rek-Jun

 Trening

 Terje Ronny Kenneth

 13 Februar

 Asp-Rek-Jun

 3 Pokalskyting 15 meter

 Terje  Ronny Kenneth

 19 -25 Feb.

 Ingen skyting

 Vinterferie   19 -23 Februar

 Ingen skyting

 27 Feb.

 Asp-Rek-Jun

 Trening

 Terje  Ronny Kenneth

 06 Mars

 Asp-Rek-Jun

 Klubbmester 15 meter

 Terje Ronny Kenneth

 13 Mars

 Asp-Rek-Jun

 4 Pokalskyting 15 meter

 Terje  Ronny Kenneth

 20 Mars

 Asp-Rek-Jun

 Trening

 Terje  Ronny Kenneth

 27 Mars

 Ingen skyting

 Påskeferie 26 Mars  03 Apr

 Ingen skyting

 10 April 

 Asp-Rek-Jun

 Trening 15m

 Terje  Ronny Kenneth

 17 April

 Asp-Rek-Jun

 Trening 15m 

 Terje Ronny Kenneth

 23 April

 Asp-Rek-Jun

 Dugnad alle møter ????

 Terje Ronny Kenneth

                       

TERMINLISTE FOR UNGDOMS-GRUPPA 100 METER 2018

                          

 Dato

 Klasser

 Aktivitet

 Ronny Kenneth

 24 April 

 Asp-Rek-Jun

 Trening 15m

 Terje  Ronny Kenneth

 08 Mai

 Asp-Rek-Jun

 Åpningskyting 100 meter U.grupp

 Terje Ronny Kenneth

 15 Mai

 Asp-Rek-Jun

 Trening + åpningsskyting U.gruppa

 Terje  Ronny Kenneth

 22 Mai

 Asp-Rek-Jun

 Klubbmesterskap 100 m

 Terje Ronny Kenneth

 23 Mai

 Seniorer

 Klubbmesterskap 100 m utsatt

 Terje  Ronny Kenneth

 29 Mai

 Asp-Rek-Jun

 Trening

 Terje Ronny Kenneth

 05 Juni

 Asp-Rek-Jun

 1 Pokalskyting 100 meter

 Terje  Ronny Kenneth

 12 Juni

 Asp-Rek-Jun

 2 Pokalskyting 100 meter

 Terje Ronny Kenneth

 19 Juni

 Asp-Rek-Jun

 Trening

 Terje Ronny Kenneth

 Sommer ferie

 Asp-Rek-Jun

 Sommerferie 

 Ingen skyting

 14 August

 Asp-Rek-Jun

 Trening -Merkeskyting

 Terje  Ronny Kenneth

 22 August

 Alle klasser

 Venneslamesterskap Øvrebø

 Arrangør Øvrebø fra 17.30

 21 August

 Asp-Rek-Jun

 3 Pokalskyting 100 meter

 Terje  Ronny Kenneth

 28 August

 Asp-Rek-Jun

 Trening

 Terje Ronny Kenneth

 04 September

 Asp-Rek-Jun

 4 Pokalskyting 100 meter

 Terje  Ronny Kenneth

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                     Lista er ikke endelig kan bli endra på.

Venneslamesterskap 22 August  Arr. Øvrebæ-skytterlag  skytinga starter 17.30

 

Skytinga  starter kl  17.00  Trening Kr.20 Premieskyting Kr.40 Medlemskont Kr. 100

                       

  

 TERMINLISTE UNGDOMS-GRUPPA 15 METER. HØSTEN 2018

                          

 

 Dato

 Klasser

 Aktivitet

 Ledere bemanning

 11 September

 Asp-Rek-Jun

 Oppstart inne Moseidmoen

 Terje Ronny Kenneth

 18 September

 Asp-Rek-Jun

 Trening

 Terje  Ronny Kenneth

 25 September

 Asp-Rek-Jun

 Trening

 Terje  Ronny Kenneth

 01 Oktober

 Asp-Rek-Jun

 Høstferie 01 Okt til 07 Okt

 Ingen skyting

 09 Oktober

 Asp-Rek-Jun

 1Pokalskyting 15 meter

 Terje  Ronny Kenneth

 16 Oktober

 Asp-Rek-Jun

 Trening

 Terje Ronny Kenneth

 23 Oktober

 Asp-Rek-Jun

 2 Pokalskyting 15 meter

 Terje Ronny Kenneth

 30 Oktober

 Asp-Rek-Jun

 Trening

 Terje Ronny Kenneth

 06 November

 Asp-Rek-Jun

 3 Pokalskyting 15 meter

 Terje Ronny Kenneth

 13November

 Asp-Rek-Jun

 Trening

 Terje Ronny Kenneth

 20 November

 Asp-Rek-Jun

 4 Pokalskyting 15 meter

 Terje Ronny Kenneth

 27 November

 Asp-Rek-Jun

 Trening

 Terje Ronny Kenneth

 04 Desember

 Asp-Rek-Jun

 Juleskyting på Figurer

 Terje Ronny Kenneth

 11 Desember

 Asp-Rek-Jun

 Trening

 Terje Ronny Kenneth

 Juleferie

 

 Juleferie

 Ingen skyting

 Skytinga  starter kl  17.00 til 18.00

  

TERMINLISTE SENIOR 15 og 100 METER. 2018

                                                            

 Dato

 Aktivitet

 Sted

 Ledere

 19 -26 Feb.

 Vinterferie

 Ingen skyting

 Styre

 07 Mars

 Klubbmesterskap 15 m 

 Moseidmoen

 Styre

 23 April 

 Dugnad alle møter

 Grovane

 Styre

 30 April

 Dugnad alle møter 

 Grovane

 Styre

 02 Mai  Ken

 Klubbmestersap felt ikke utført

 Grovane

 Styre

 09 Mai

 Åpningsskyting 100 m ikke utført

 Grovane

 Styre

 13. mai

 Skytingensdag - Skyttertreff ikke

 Grovane

 Styre

 23 Mai

 Klubbmesterskap 100 m utsatt

 Grovane

 Styre

 06 Juni form

 Wallboardmesterskap

 Grovane

 Styre

 06 Juni Kveld

 Dugleigsmerke

 Grovane

 Styre

 22 August  

 Venneslamesterskap

 Øvrebøs bane

 Arr  Øvrebø  17.30

15 November

 Årsmøte Grovane kl.19.00

 

 

 Sigmund

 Terje

 

 

                                                                           

                                      Lista er ikke endelig kan bli endra på.

                             

                                  Venneslamesterskap kl.17.30 Øvrebøs bane

                     

                Skytingen starter kl 17.00 alle dager.Lørdager-Søndager fra kl.10.00

 

retta 11.12.2017 for  (ronny)

Terminliste 2018 Agder-samlag

Terminliste 2018.

 

 

 

Dato

Stevne

Agder

Aust –Agder

Vest – Agder

Cup + annet

 

FELTSTEVNER

 

 

 

 

 27/1

 Karusellstevne

 

 Søndeled

 

 

 3/2

 Agderkarusell felt

Kr.sand og omegn

 

 

 

 3/2

 Agderkarusell felt

Iveland

 

 

 

 10/2

 Feltstevne – teller i Agderkar

 

Imenes

 

 

 10/2

 Feltstevne – teller i Agderkar

 

Rise & Løddesøl

 

 

 17/2

 Karusellstevne

 

Dølemo

 

 

 18/2

 Feltstevne – teller i Agderkar

 

 

Laudal

 

 24/2

 Karusellstevne

 

Vegårshei

 

 

 3/3

 Karusellstevne

 

Ugland

 

 

 3/3

 Karusellstevne

 

Froland

 

 

 4/3 (18.3?)

 Feltstevne – teller i Agderkar

 

 

Holum

 

4/3 (18/3?)

 Feltstevne

 

 

Mandal

Ikke cal.22

 10-11/3

 Landsdelskretsstevne

 

Imenes

 

Teller i Agderkar

 17/3

 SAMLAGSSTEVNET felt,

Øvrebø

Flere lag

Kvinesdal

 

 7/4

 Karusellstevne

 

Mykland

 

 

 7/4

 Myrkongestevnet

Evje og Hornnes

 

 

 

 8/4

 SM felt

 

 

Vest-Agder

 

 

BANESTEVNER

 

 

 

 

 20-21/4

 Vårstevnet

 

Imenes

 

 

 20-21/4

 J.F.Kittelsens minnest.

 

Froland

 

 

 22/4

 Åpent stevne

 

 

Flikka

 

 1/5

 Åpent stevne

 

 

Mandal

 

 30/4-1/5

 Greipstadstevnet,  Agderkarusell

Greipstad

 

 

 

 4-5/5

 Æresprisstevne

 

Søndeled

 

 

 4-5/5

 Listertreffen

 

 

Lyngdal

 

 4-5/5

 Listertreffen

 

 

Farsund

 

 7/5

 Org.medalje

Birkenes

 

 

 

 10/5

 Skagerakstevnet,  Agderkarusell

Kr.sand og omegn

 

 

 

 13/5

 SKYTINGENS DAG

 

 

 

 

 15/5

 Samlagscup i Agder

 

 

 

1.runde cupen

 18-19/5

 Åpent stevne

 

 

Lindenes

 

 18-19/5

 Åpent stevne

 

 

Grindølen

 

 21/5

 Øvrebøstevnet, Agderkarusell

Øvrebø

 

 

 

 21/5

 Sørlandsstevnet, Agderkarusell

Evje & Hornnes

 

 

 

 24-27/5

 Frendecup

 

 

 

Østlandet

 26/5

 Veteranstevnet

 

Herefoss

 

 

 29/5

 Samlagscup i Agder

 

 

 

2.runde cupen

 30/5

 Påmelding ungdomsstevnet

 

 

 

 

 31/5-1/6

 Birkenesstevnet, Agderkar.

Birkenes

 

 

 

 1-2/6

 Frolandsstevnet

 

Froland

 

 

 1-2/6

 Æresprisstevne

 

Mykland

 

 

 9-10/6

 Landsdelskretsstevne

 

 

 

Drangedal

 15-16/6

 Æresprisstevne

 

Vegårshei

 

 

 16-17/6

 Kanaltreffen

 

 

 

Telemark

 25/6

 Samlagscup Agder

Birkenes

 

 

Finale

 30/6-1/7

 Listertreffen

 

 

Øvre Eiken

 

 30/6-1/7

 Lågen cup

 

 

 

 

 3/7

 Agdercup – 3 samlag

 

Froland

 

Finale

 11/7

 Åpent stevne

 

 

Lyngdal

 

 12/7

 Åpent stevne

 

 

Mandal/Holum

 

 31/7-4/8

 Frendecup

 

 

 

Midt-Norge

 2-10/8

 Landsskytterstevnet

 

 

 

Stjørdal

 17-18/8

 SAMLAGSSTEVNET

Greipstad

Dølemo

Lygndal

 

 19/8

 Agderstevnet

 

 

H&B

 

 21/8

 Karusellavslutning

Kr.sand og omegn

 

 

 

 24-26/8

 Frendecup - avslutning

 

 

 

Nord-Norge

 31/8-2/9

 Ungdomsstevnet Numedal

 

 

 

 

 

 

Vinterferie uke 8 – 19-23/2 --- både Aust- og Vest-Agder

 

 

 

Skolestart høsten 2018 – 20/8

 

Nordisk mesterskap 2018 – 31/8-2/9 Norge-Kongsberg