DEN ÅRLIGE HUNTONITT-BYGGMA SKYTINGA
Din overskrift

5 Beste skyttere  alle kl Huntonitt-skyting 07.06.2017

 

1

VSK

 

 1394 (26*)

 

Omar Heggland  (2)

143 (1*)

 

 

Kai Rune Mitander (2)

142 (5*)

 

 

Morgan Brekke (1)

141 (1*)

 

 

Maya K Åsheim (3)

141 (1*)

 

 

Dreng Thommassen (2)

139 (5*)

 









Din overskrift

Huntonitt-Byggma-skyting  07.06.2017.

Klasse 1-15 skudd

1

  Morgan Brekke

Masoniteavd. lag 1

141

2

  Kjell Torland

Diverse

137

3

   Kevin Sjursen

Masoniteavd. lag 1

137

4

  Olav Eikeland

Diverse

137

5

  Kenneth Mydland

Verksted lag 1

136

6

  Yngve Egebakken

Lager lag 1

135

7

  Vidar Lundevold

Diverse

135

8

  Rob Dekker

Diverse

132

9

  Stian Lundevold

Verksted lag 1

129

10

  Sven Kåre Esketveit

Diverse

128

11

 J an Åge Løland

Lager lag 1

127

12

  Torbjørn Østebø

Verksted lag 4

127

13

  Aleksander Nyestøl

Divere

126

14

  Bjørn Urdal

Fabrikken lag 1

125

15

  Dag Berntsen

Diverse

122

16

  Rune Barsgård

Diverse

121

17

  Geir Vennesland

Verksted lag 1

120

18

  Roy Skjævesland

Verksted lag 2

117

19

  Leif Rune Frigstad

Verksted lag 3

116

20

  Jan Ove Skuterud

Diverse

115

21

  Stian Sørensen

Diverse

109

22

  Kim Daniel Frigstad

Verksted lag 4

108

23

  Trond Stray

Masoniteavd. lag 1

103


Klasse 2-15 skudd

1

  Omar Heggland

Diverse

143

2

  Kai Rune Mitander

Verksted lag 2

142

3

  Dreng Thommassen

Fabrikken lag 1

139

4

  Tore Lunden

Verksted lag 4

139

5

  Thor Skuterud

Diverse

138

6

  Kåre Lunden

Diverse

135

7

  Helge Håland

Diverse

134

8

  Odd Ivar Eikeland

Lager lag 1

132

9

  Walther Abrahamsen

Diverse

129

10

  Steinar Fredriksen

Verksted lag 2

119

11

  Alf Jonny Homme

Diverse

109


Klasse 3-15 skudd

1

  Maya K. Åsheim

Diverse

141

2

  Christina Jensen

Diverse

137

3

  Linda Rakkestad

Fabrikken lag 1

134

4

  Liv Randi Gautestad

Diverse

130

5

  Wenche Johnsen

Diverse

128

6

  Kjersti Ellingsen

Diverse

125

7

  Elin Lunden

Diverse

120

8

  Eirin Halvorsen

Diverse

120

9

  Heidi Aabel

Diverse

117

10

  Patricia Galvao

Diverse

101

11

  Anne Lill Fjermeros

Diverse

91


Din overskrift

5 Beste skyttere  alle kl Huntonitt-skyting 01.06.2016

 

1

VSK

 

 

 

Helene Urdal (3)

142 (3*)

 

 

Linda Rakkestad (3)

141 (2*)

 

 

Odd Ivar Eikeland (2)

140 (2*)

 

 

Rob Dekker (1)

136 (1*)

 

 

Arild Karlsen (2)

134 (1*)

 

Klassevis

Huntonitt-Byggmaskyting 01.06.2016.

Klasse 1-15 skudd

1

Rob Dekker

Tekniskavdeling

136

2

Geir Vennesland

Verksted lag 3

133

3

Richard Thompsen

Logistik

132

4

Olav Eikeland

Tomta lag 1

132

5

Vidar Lundevold

Innkjøp

132

6

Torfinn Ranestad

Diverse

132

7

Kjell Torland

Markedsavdelingen

131

8

Atle Sørensen

Verksted lag 2

130

9

Bjørn Urdal

Fabrikken lag 1

129

10

Stian Lundevold

Verksted lag 2

129

11

Jan Ove Skuterud

Sagavdelingen lag 1

128

12

Roald Nilsen

Lager lag 2

128

13

Kjetil Askedal

It avd

128

14

Dag Berntsen

Lager lag 1

127

15

Roy Skjæveland

Verksted lag 2

127

16

Kenneth Mydland

Verksted lag 1

127

17

Yngve Egebakken

Lager lag 1

127

18

Arvid Gundersen

Produksjonen

126

19

John Åge Løland

Lager lag 1

125

20

Aleksander Nyestøl

Foreningslaget

122

21

Oddbjørn Kylland

Sagavdelingen lag 1

122

22

Trond Stray

Foreningslaget

121

23

Leif Rune Frigstad

Verksted lag 4

120

24

Geir Wehus

Diverse

120

25

Thor Skuterud

Sagavdeling lag 2

119

26

Kjetil Nesland

Lager lag 2

119

27

Kjetil Mathisen

Verksted lag 1

119

28

Bjørn Vidar Dåstøl

Sagavdelingen lag 1

117

29

Syvert Ranestad

Sagavdelingen lag 1

115

30

Gunnar Sundstøl

Lager lag 1

115

31

Nils Kjær

Tekniskavdeling

114

32

Tore Kjell Gletne

Markedsavdelingen

111

33

Jon Ivar Larsen

It avd

110

34

Torbjørn Østebø

Verksted lag 1

109

35

Knut Terje Engestøl

Verksted lag 4

105

36

Rune Barsgård

Foreningslaget

101

37

Stian Sørensen

Lager lag 2

93


Klasse 2-15 skudd

1

Odd Ivar Eikeland

Lager lag 1

140

2

Arild Karlsen

Sagavdelingen lag 1

134

3

Omar Heggland

Sagavdelingen lag 1

132

4

Egil Magnussen

Diverse

132

5

Kai Rune Mitander

Verksted lag 3

130

6

Tor Strandberg

Innkjøp

129

7

Steinar Fredriksen

Verksted lag 3

127

8

Frank Kjevik

Sagavdelingen lag 1

124

9

Alf Jonny Homme

Produkt plan

123

10

Helge Håland

Tekniskavdeling

120

11

Bjørn Haugland

Diverse

116

12

Terje Lien

Diverse

113


Klasse 3-15 skudd

1

Helene Urdal

Fabrikken lag 1

142

2

Linda Rakkestad

Fabrikken lag 1

141

3

Wenche Johnsen

Kantina

131

4

Eirin Halvorsen

Markedsavdelingen

130

5

Heidi Aabell

Sentralbord

129

6

Kristin Håverstad

Markedsavdelingen

123

7

Cecilie Mørkestøl

Kundesenter

121

8

Anne Lill Fjermeros

Kundesenter

116

9

Maya Åsheim

Kundesenter

110

10

Maria Nicor

Diverse

100


Klasse 4-15 skudd

1

Tore Lunden

Verksted lag 4

143


MLRes - www.megalink.no

21:26 - 15.06.2016

Din overskrift

   5 Beste skytter alle kl. Huntonitt- skyting 03.06.2015

 

1

VSK

 

 

 

Helene Urdal (3)

142 (3*)

 

 

Yngve Egebakken (1)

140 (3*)

 

 

Odd Ivar Eikeland (2)

140 (2*)

 

 

Kjell Torland (1)

139 (4*)

 

 

Dreng Thommassen (2)

137 (2*)

 

Helene Urdal vinner av Huntonittskytinga i år med 142 poeng
Din overskrift

Huntonitt-Byggmaskyting 03.06.2015.

Klasse 1-15 skudd

1

Yngve Egebakken

Lager lag 1

140

2

Kjell Torland

Kontoret lag 1

139

3

Kjetil Mathisen

Verksted lag 1

137

4

Bjørn Urdal

Fabrikk lag 1

134

5

Kenneth Mydland

Verksted lag 1

133

6

Roy Skjæveland

Verksted lag 1

133

7

Geir Vennesland

Verksted lag 2

132

8

Kjetil Nesland

Lager lag 2

130

9

Vidar Lundevold

Innkjøp

127

10

Stian Lundevold

Vedlikehold lag 1

125

11

Kjetil Godtfredsen

Vedlikehold lag 1

123

12

Geir Sundstøl

Lager lag 2

121

13

Bjørn Vidar Dåstøl

Viderforedling lag 2

119

14

Dag Berntsen

Lager lag 2

119

15

Jan Åge Løland

Lager lag 1

116

16

Syvert Ranestad

Viderforedling lag 1

114

17

Torfinn Ranestad

Viderforedling lag 1

113


Klasse 2-15 skudd

1

Odd Ivar Eikeland

Lager lag 1

140

2

Dreng Thommassen

Fabrikk lag 1

137

3

Kai Rune Mitander

Verksted lag 2

126

4

Steinar Fredriksen

Verksted lag 2

125

5

Alf Jonny Homme

Kontoret lag 1

119

6

Walter Abrahamsen

Diverse

114


Klasse 3-15 skudd

1

Helene Urdal

Fabrikk lag 1

142

2

Heidi Aabell

Sentralbord

128

3

Christina Jensen

Kundesenter

111

4

Maria Nicor

Diverse

111

5

Maya Kåbuland

Kundesenter

109


Klasse 4-15 skudd

1

Tore Lunden

Diverse

138


MLRes - www.megalink.no

11:59 - 05.06.2015

Huntonitt 2014

Huntonitt-Byggmaskyting 04.06.2014.

Klasse 1-15 skudd

1

Frode Trondsen

Verksted lag 1

144

2

Øyvind Ingebretsen

Verksted lag 1

141

3

Keven Sjursen

Masoniteavd.

141

4

Arvid Gundersen

Diverse

141

5

Jan Ove Skuterud

Sagavdeling lag 2

140

6

Odd Ivar Eikeland

Lageret Lag 2

138

7

Roy Skjæveland

Diverse

137

7

Dag Berntsen

Lageret Lag 2

137

9

Kenneth Mydland

Sagavdeling lag 2

137

10

Torbjørn Østebø

Verksted lag 1

137

11

Yngve Egebakken

Lager Lag 1

136

12

Geir Vennesland

Verksted lag 2

135

13

Ivar Fossdal

Masoniteavd.

135

14

Erton Hoxhaj

Diverse

133

15

Geir Sundstøl

Lageret Lag 2

130

16

Jan Åge Løland

Lager Lag 1

129

17

Bjørn Urdal

Fabrikk skift 1

128

18

Roald Nilsen

Lager Lag 1

127

19

Omar Heggland

Sagavdelingen Lag 1

126

20

Tor Erling Frigstad

Sagavdeling lag 2

122

21

Øyvind Dale

Diverse

122

22

Kai Rune Mitander

Diverse

121

23

Rob Dekker

Diverse

120

24

Olav Eikeland

Diverse

119

25

Vidar Lundevold

Diverse

117

26

Bjørn Vidar Dåstøl

Sagavdelingen Lag 1

117

27

Geir Wehus

Fabrikk skift 1

116

28

Torfinn Ranestad

Sagavdeling lag 2

115

29

Kjetil Godtfredsen

Verksted lag 2

105

30

Torbjørn Dahl

Verksted lag 2

90


Klasse 2-15 skudd

1

Dreng Thommassen

Fabrikk skift 1

138

2

Frank Kjevik

Diverse

130

3

Walther Abrahamsen

Diverse

126

4

Henning Nilsen

Diverse

102


Klasse 3-15 skudd

1

Helene Urdal

Diverse

136

2

Anne Ulstein

Masoniteavd.

132

3

Kjersti Ellingsen

Diverse

130

4

Heidi Aabell

Diverse

127

5

Randi Thomassen

Diverse

123

6

Lisbeth Naley

Diverse

121

7

Maya Åsheim

Diverse

112

8

Janne Dale

Diverse

101

9

Anne Lill Fjermeros

Diverse

95

10

Jennifer Gladstad

Diverse

95

11

Therese Aabel

Diverse

85


Klasse 4-15 skudd

1

Tore Lunden

Diverse

141


MLRes - www.megalink.no

12:48 - 05.06.2014


2013

Huntonitt-Byggma skyting 05.06.2013

Klasse 1-15 skudd

1

Keven Sjursen

Masonite

143

2

Øyvind Ingebretsen

Verksted lag 1

143

3

Yngve Egebakken

Lageret lag 1

141

4

Jan Åge Løland

Diverse

140

5

Torbjørn Østebø

El Verksted

136

6

Jan Ove Skuterud

Sagavdeling Lag 2

136

7

Bjørn Urdal

Diverse

135

8

Roald Nilsen

Lageret Lag 2

135

9

Tor Magne Stifoss

Verksted lag 2

134

10

Vidar Lundevold

Diverse

133

11

Kenneth Mydland

Sagavdeling Lag 2

133

12

Torfinn Ranestad

Sagavdeling Lag 2

132

13

Frode Trondsen

Diverse

132

14

Arnstein Skeie

El Verksted

132

15

Tor Skuterud

Diverse

131

16

Olav Eikeland

Diverse

130

17

Christopher Bergum

El Verksted

130

18

Geir Sundstøl

Lageret Lag 2

129

19

Bjørn Vidar Dåstøl

Sagavdelingen

126

20

Tor Erling Frigstad

Sagavdelingen

125

21

Syvert Ranestad

Diverse

125

22

Odd Ivar Eikeland

Lageret lag 1

124

23

Geir Vennesland

Verksted lag 1

124

24

Omar Heggland

Sagavdelingen

122

25

Dag Berntsen

Diverse

120

26

Kjetil Nesland

Lageret Lag 2

115

27

Trond Olsen

Lageret lag 1

111

28

Lasse Ingebretsen

Diverse

110

29

Daniel Svendsen

Lageret Lag 2

99

30

Ole Bernt Frivoll

El Verksted

94

31

Geir Vennesland

Verksted lag 1

89


Klasse 2-15 skudd

1

Bjørn Haugland

Diverse

140

2

Frank Kjevik

Diverse

138

3

Alf Jonny Homme

Diverse

127

4

Kai Rune Mitander

Diverse

127

5

Jan Engesland

Diverse

101


Klasse 3-15 skudd

1

Heidi Aabel

Diverse

137

2

Randi Thomassen

Lageret lag 1

135

3

Helene Urdal

Diverse

135

4

Lisbeth Naley

Diverse

128

5

Kjersti Ellingsen

Diverse

121


Klasse 4-15 skudd

1

Tore Lunden

Diverse

135


MLRes - www.megalink.no

19:02 - 05.06.2013

2012

Huntonitt-Byggma skyting 06.06.2012

Klasse 1-15 skudd

1

Keven Sjursen

Masoniteavd. Lag 1

136

2

Ivar Fossdal

Masoniteavd. Lag 1

134

3

Tor Magne Stifoss

Verksted lag 2

132

4

Torfinn Ranestad

Sagavdeling lag 2

132

5

Dreng Thommassen

Diverse

131

6

Arnstein Skeie

El, Verksted Lag 1

131

7

Jan Ove Skuterud

Sagavdeling lag 2

130

8

Yngve Egebakken

Lageret lag 1

130

9

Arvid Gundersen

Fyrhuset

130

10

Øyvind Ingebretsen

Verksted lag 1

129

11

Geir Vennesland

Verksted lag 1

129

12

Kenneth Mydland

Sagavdeling lag 2

128

13

Omar Heggland

Sagavdelingen Lag 1

128

14

Steven Eriksen

Tomta lag 1

128

15

Nicolai Grødem

El, Verksted Lag 1

125

16

Øyvind Dale

Diverse

125

17

Bjørn Urdal

Produksjonen Lag 1

125

18

Rob Dekker

Diverse

124

19

Edvard Høyåsen

Diverse

122

20

Frode Trondsen

El, Verksted Lag 1

122

21

Bjørn Vidar Dåstøl

Sagavdelingen Lag 1

120

22

Roy Skjæveland

Verksted lag 2

120

23

Vidar Lundevold

Diverse

119

24

Kai Rune Mitander

Verksted lag 2

118

25

Lars Kjevik

Diverse

117

26

Thor Skuterud

Fyrhuset

116

27

Dag Berntsen

Lageret lag 1

109


Klasse 2-15 skudd

1

Bjørn Haugland

Lageret lag 1

140

2

Reidar Hansen

Tomta lag 1

137

3

Alf Jonny Homme

Diverse

135

4

Egil Magnussen

Fyrhuset

134

5

Frank Kjevik

Diverse

132

6

Walther Abrahamsen

Diverse

127

7

Tor Strandberg

Diverse

127

8

Arild Karlsen

Diverse

115


Klasse 3-15 skudd

1

Helene Urdal

Produksjonen Lag 1

143

2

Heidi Aabell

Diverse

131

3

Anne Ulstein

Masoniteavd. Lag 2

130

4

Sara Ghazaryan

Masoniteavd. Lag 2

127

5

Randi Thomassen

Kontoret Lag1

127

6

Elin Strand

Masoniteavd. Lag 2

120


Klasse 4-15 skudd

1

Tore Lunden

Diverse

145


MLRes - www.megalink.no

20:49 - 06.06.2012


Helene Urdal ble vinner av klassene 1 til 3
Huntonitt Byggma 2011

Huntonitt Byggma-skytinga 08.06.2011

Klasse 1-15 skudd

1

Yngve Egebakken

Lageret Lag 2

48 45 47

140

2

Keven Sjursen

 

47 43 47

137

3

Nicolai Grødem

El, Verksted Lag 1

44 41 50

135

4

Steven Eriksen

Tomta lag 1

46 42 47

135

5

Jon Rekvik

 

49 38 47

134

6

Thor Skuterud

 

46 42 46

134

7

Steinar Fredriksen

Verksted lag 2

41 44 47

132

8

Rob Dekker

 

44 41 47

132

9

Vidar Lundevold

 

42 43 47

132

10

Alf Magne Lundevold

 

47 40 44

131

11

Geir Vennesland

Verksted lag 1

44 39 47

130

12

Torbjørn Østebø

Sagavdelingen Lag 1

46 38 46

130

13

Dag Berntsen

 

48 36 45

129

14

Øyvind Ingebretsen

Verksted lag 1

47 39 43

129

15

Aleksander Nyestøl

Sagavdelingen Lag 1

45 42 41

128

16

Tor Magne Stifoss

Verksted lag 2

42 44 42

128

17

Jan Ove Skuterud

Sagavdeling lag 2

41 40 46

127

18

Omar Heggland

Sagavdelingen Lag 1

47 37 43

127

19

Arvid Gundersen

 

44 37 45

126

20

Kjell Torland

 

47 34 43

124

21

Herman Torland

 

44 40 39

123

22

Torfinn Ranestad

Sagavdeling lag 2

40 39 42

121

23

Leif Rune Frigstad

Mekanisk verksted Lag 3

44 36 40

120

24

Kai Rune Mitander

Mekanisk verksted Lag 3

46 29 44

119

25

Jens Gunnar Slettedal

Mekanisk verksted Lag 3

39 39 41

119

26

Roy Skjæveland

Verksted lag 2

42 31 45

118

27

Bjørn Urdal

 

35 42 40

117

28

Odd Ivar Eikeland

Lageret lag 1

41 29 44

114

29

Knut Terje Engestøl

Verksted lag 1

39 33 41

113

30

Henry Gundersen

 

45 23 43

111

31

Geir Sundstøl

 

29 40 40

109

32

Jan Åge Løland

Lageret Lag 2

35 33 39

107

33

Steinar Haalland

El, Verksted Lag 1

36 35 29

100

34

Kjell Arild Syvertsen

 

32 27 39

98

35

Christopher Bjørnarå

El, Verksted Lag 1

30 12 31

73

1

Yngve Egebakken

Lageret Lag 2

48 45 47

140

2

Keven Sjursen

 

47 43 47

137

3

Nicolai Grødem

El, Verksted Lag 1

44 41 50

135

4

Steven Eriksen

Tomta lag 1

46 42 47

135

5

Jon Rekvik

 

49 38 47

134

6

Thor Skuterud

 

46 42 46

134

7

Steinar Fredriksen

Verksted lag 2

41 44 47

132

8

Rob Dekker

 

44 41 47

132

9

Vidar Lundevold

 

42 43 47

132

10

Alf Magne Lundevold

 

47 40 44

131

11

Geir Vennesland

Verksted lag 1

44 39 47

130

12

Torbjørn Østebø

Sagavdelingen Lag 1

46 38 46

130

13

Dag Berntsen

 

48 36 45

129

14

Øyvind Ingebretsen

Verksted lag 1

47 39 43

129

15

Aleksander Nyestøl

Sagavdelingen Lag 1

45 42 41

128

16

Tor Magne Stifoss

Verksted lag 2

42 44 42

128

17

Jan Ove Skuterud

Sagavdeling lag 2

41 40 46

127

18

Omar Heggland

Sagavdelingen Lag 1

47 37 43

127

19

Arvid Gundersen

 

44 37 45

126

20

Kjell Torland

 

47 34 43

124

21

Herman Torland

 

44 40 39

123

22

Torfinn Ranestad

Sagavdeling lag 2

40 39 42

121

23

Leif Rune Frigstad

Mekanisk verksted Lag 3

44 36 40

120

24

Kai Rune Mitander

Mekanisk verksted Lag 3

46 29 44

119

25

Jens Gunnar Slettedal

Mekanisk verksted Lag 3

39 39 41

119

26

Roy Skjæveland

Verksted lag 2

42 31 45

118

27

Bjørn Urdal

 

35 42 40

117

28

Odd Ivar Eikeland

Lageret lag 1

41 29 44

114

29

Knut Terje Engestøl

Verksted lag 1

39 33 41

113

30

Henry Gundersen

 

45 23 43

111

31

Geir Sundstøl

 

29 40 40

109

32

Jan Åge Løland

Lageret Lag 2

35 33 39

107

33

Steinar Haalland

El, Verksted Lag 1

36 35 29

100

34

Kjell Arild Syvertsen

 

32 27 39

98

35

Christopher Bjørnarå

El, Verksted Lag 1

30 12 31

73


Klasse 2-15 skudd

1

Frank Kjevik

 

49 48 43

140

2

Tor Strandberg

 

46 48 45

139

3

Bjørn Haugland

Lageret Lag 2

46 47 43

136

4

Steinar Breland

 

45 43 47

135

5

Walther Abrahamsen

 

45 43 45

133

6

Reidar Hansen

Tomta lag 1

43 45 44

132

7

Alf Jonny Homme

Lageret lag 1

42 43 47

132

8

Arild Telstø

 

43 41 45

129

9

Willy Wennerberg

Tomta lag 1

39 41 46

126

10

Helge Håland

 

44 43 38

125

11

Arild Karlsen

Lageret lag 1

45 45 30

120


Klasse 3-15 skudd

1

Randi Thomassen

Kontoret Lag1

45 45 47

137

2

Helene Urdal

 

42 44 40

126

3

Heidi Aabell

 

37 41 43

121

4

Berit Egebakken

Kontoret Lag1

37 39 40

116

5

Therese Aabel

 

38 32 38

108

6

Elin Lunden

Kontoret Lag1

33 34 40

107


Klasse 4-15 skudd

1

Tore Lunden

 

48 45 46

139

 

Klasse 3 Damelaget-15 skudd

1

Randi Thomassen

Kontoret Lag1

137

2

Helene Urdal

 

126

3

Heidi Aabell

 

121

4

Berit Egebakken

Kontoret Lag1

116

5

Therese Aabel

 

108

6

Elin Lunden

Kontoret Lag1

107


 

 


MLRes - www.megalink.no

17:23 - 08.06.2011


Huntonitt-Byggma skyting 09.06.2010.

Huntonitt-Byggma skytinga 09.06.2010.

Klasse 1-15 skudd

1

Steven Eriksen

Tomta lag1

145

2

Kjell Torland

Kontorene

138

3

Steinar Sjøberg

Diverse

137

4

Yngve Egebakken

Lageret Lag 2

136

5

Odd Ivar Eikeland

Lageret

136

6

Kenneth Mydland

Sagavdeling Lag 2

135

7

Geir Vennesland

Verksted lag 1

133

8

Alf Håkon Hervold

Kontorene

133

9

Øyvind Ingebretsen

Verksted lag 1

132

10

Arvid Gundersen

Diverse

132

11

Knut Terje Engestøl

Verksted lag 2

132

12

Frode Trondsen

Diverse

131

13

Omar Heggland

Sagavdelingen

131

14

Jan Ove Skuterud

Sagavdeling Lag 2

130

15

Bjørn Urdal

Diverse

130

16

Tor Erling Frigstad

Diverse

129

17

Aleksander Nystøl

Sagavdelingen

126

18

Jon Rekvik

Kontorene

125

19

Rob Dekker

Diverse

125

20

Leif Rune Frigstad

Verksted lag 2

124

21

Roy Skjævesland

Verksted lag 1

123

22

Vidar Lundevold

Diverse

122

23

Jens Gunnar Slettedal

Verksted lag 2

121

24

Torbjørn Østebø

Diverse

120

25

Torfinn Ranestad

Sagavdeling Lag 2

118

26

Alf Magne Lundevold

Tomta lag1

117

27

Kai Rune Nitander

Diverse

105

28

Svein Petter Worrren

Diverse

99

29

Stian Lundevold

Diverse

83

30

Frank Vetrus

Sagavdelingen

70


Klasse 2-15 skudd

1

Arild Telstø

Diverse

141

2

HELGE Håland

Diverse

136

3

Bjørn Haugland

Diverse

135

4

Alf Jonny Homme

Lageret

132

5

Willy Wennerberg

Diverse

130

6

Arild Karlsen

Lageret

129

7

Reidar Hansen

Tomta lag1

128

8

Tor Strandberg

Diverse

127

9

Walter Abrahamsen

Diverse

125

10

Gunleik Tveit

Diverse

114

11

Rolf Urdal

Diverse

112


Klasse 3-15 skudd

1

Helene Urdal

Diverse

136

2

Heidi Aabel

Diverse

126

3

Randi Thomassen

Diverse

125


Klasse 4-15 skudd

1

Tore Lunden

Diverse

143

2

Morten Bjerknes

Diverse

139


MLRes - www.megalink.no

15:09 - 09.06.2010

Bilde fra Huntonittskytinga

Huntonitt - Byggma skytinga 17.06.09.

Klasse 1-15 skudd

1

Keven Sjursen

Masonite

139

2

Dreng Thomassen

Produksjonen

136

3

Kenneth Mydland

Sagavd. Lag 2

135

4

Arvid Gundersen

Fyrhuset

135

5

Tor Skuterud

Fyrhuset

135

6

Øyvind Ingebretsen

Verksted Lag 1

133

7

Yngve Egebakken

Lageret Lag 2

132

8

Steven Eriksen

Tomta Lag 1

130

9

Torfinn Ranestad

Sagavd. Lag 2

130

10

Jon Rekvik

Kontorene

129

11

Odd Ivar Eikeland

Lageret Lag 1

129

12

Helge Nygård

Diverse

128

13

Vidar Lundevold

Diverse

127

14

Morten Bjerknæs

Diverse

127

15

Erlend Håland

El Verksted

125

16

Henry Gundersen

Kontorene

122

17

Roald Nilsen

Lageret Lag 2

121

18

Thor Magne Stifoss

Verksted Lag 1

121

19

Roy Skjæveland

Verksted Lag 1

120

20

Omar Heggland

Sagavd. lag 1

119

21

Bjørn Urdal

Diverse

119

22

Steinar Fredriksen

Verksted Lag 2

119

23

Jan Ove Skuterud

Sagavd. Lag 2

119

24

Geir Vennesland

Verksted Lag 2

118

25

Aleksander Nystøl

Sagavd. lag 1

117

26

Frode Trondsen

El Verksted

115

27

Bjørn Vidar Dåstøl

Sagavd. lag 1

115

28

Alf Magne Lundevold

Tomta Lag 1

115

29

Kjell Torland

Diverse

114

30

Dag Berntsen

Lageret Lag 2

112

31

Reidar Helland

Masonite

109

32

Arnstein Skeie

Diverse

109

33

Tor Strandberg

Diverse

108

34

Reidar Hansen

Tomta Lag 1

106

35

Kai Rune Mitander

Diverse

72


Klasse 2-15 skudd

1

Tore Lunden

Diverse

133

2

Arild Kalsen

Lageret Lag 1

132

3

Steinar Breland

Diverse

132

4

Kjell Ranestad

Diverse

130

5

Alf Jonny Homme

Lageret Lag 1

130

6

Bjørn Haugland

Diverse

128

7

Jan Engesland

Diverse

127

8

Rolf Urdal

Diverse

127

9

Helge Håland

Diverse

126

10

Arild Telstø

Diverse

125

11

Steinar Sjøberg

Diverse

112

12

Henning Nielsen

Diverse

107

13

Kai Olsen

Diverse

70


Klasse 3-15 skudd

1

Helene Urdal

Diverse

125

2

Kjersti Ellingsen

Diverse

123

3

Cecilie Viken

Diverse

122

4

Kristin Martinsen

Diverse

121

5

Randi Thomassen

Diverse

121

6

Heidi Aabel

Diverse

119

7

Lisbeth Naley

Diverse

113

8

Elin Strand

Masonite

95

 
MLRes - www.megalink.no 21:00 - 17.06.2009

 
Her er årets vinner av skytinga.Keven Sjursen
Lagskyting alle klasser

 Huntonitt - Byggma skytinga 17.06.09.

Lagskyting Alle Avdelinger

 

1

Diverse

395 (8*)

 

 

 

Tore Lunden (2)

133 (3*)

 

 

 

Steinar Breland (2)

132 (1*)

 

 

 

Kjell Ranestad (2)

130 (4*)

 

 

 

2

Lageret Lag 1

391 (2*)

 

 

 

Arild Kalsen (2)

132 (1*)

 

 

 

Alf Jonny Homme (2)

130 (0*)

 

 

 

Odd Ivar Eikeland (1)

129 (1*)

 

 

 

3

Sagavd. Lag 2

384 (2*)

 

 

 

Kenneth Mydland (1)

135 (2*)

 

 

 

Torfinn Ranestad (1)

130 (0*)

 

 

 

Jan Ove Skuterud (1)

119 (0*)

 

 

 

4

Verksted Lag 1

374 (1*)

 

 

 

Øyvind Ingebretsen (1)

133 (1*)

 

 

 

Thor Magne Stifoss (1)

121 (0*)

 

 

 

Roy Skjæveland (1)

120 (0*)

 

 

 

5

Lageret Lag 2

365 (2*)

 

 

 

Yngve Egebakken (1)

132 (0*)

 

 

 

Roald Nilsen (1)

121 (2*)

 

 

 

Dag Berntsen (1)

112 (0*)

 

 

 

6

Tomta Lag 1

351 (3*)

 

 

 

Steven Eriksen (1)

130 (3*)

 

 

 

Alf Magne Lundevold (1)

115 (0*)

 

 

 

Reidar Hansen (1)

106 (0*)

 

 

 

6

Sagavd. lag 1

351 (3*)

 

 

 

Omar Heggland (1)

119 (1*)

 

 

 

Aleksander Nystøl (1)

117 (2*)

 

 

 

Bjørn Vidar Dåstøl (1)

115 (0*)

 

 

 

8

Masonite

343 (1*)

 

 

 

Keven Sjursen (1)

139 (1*)

 

 

 

Reidar Helland (1)

109 (0*)

 

 

 

Elin Strand (3)

95 (0*)

 

 

 

9

Fyrhuset

270 (2*)

 

 

 

Arvid Gundersen (1)

135 (1*)

 

 

 

Tor Skuterud (1)

135 (1*)

 

 

 

 

 

 

 

 

10

Kontorene

251 (5*)

 

 

 

Jon Rekvik (1)

129 (3*)

 

 

 

Henry Gundersen (1)

122 (2*)

 

 

 

 

 

 

 

 

11

El Verksted

240 (0*)

 

 

 

Erlend Håland (1)

125 (0*)

 

 

 

Frode Trondsen (1)

115 (0*)

 

 

 

 

 

 

 

 

12

Verksted Lag 2

237 (0*)

 

 

 

Steinar Fredriksen (1)

119 (0*)

 

 

 

Geir Vennesland (1)

118 (0*)

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Produksjonen

136 (2*)

 

 

 

Dreng Thomassen (1)

136 (2*)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


MLRes - www.megalink.no

19:17 - 17.06.2009


BYGGMA-HUNTONITT SKYTING 11.06.08.

Klasse 1-15 skudd

1

Øyvind Ingebretsen

Verksted Lag 1

132

2

Keven Sjursen

Diverse

132

3

Dreng Thomassen

Produksjonen

132

4

Odd Ivar Eikeland

Lageret Lag 1

129

5

Roy Skjæveland

Verksted Lag 2

129

6

Frode Trondsen

El Verksted

128

7

Arvid Gundersen

Diverse

128

8

Omar Heggland

Sagavd. lag 1

123

9

Alf Håkon Hervold

Kontorene

123

10

Jan Ove Skuterud

Sagavd. lag 1

122

11

Tor Magne Stifoss

Verksted Lag 1

122

12

Rune Barsgård

Diverse

119

13

Tor Strandberg

Diverse

118

14

Tor Frigstad

Produksjonen

118

15

Ivar Eikeland

Tomta Lag 1

117

16

Jon Rekvik

Kontorene

117

17

Henry Gundersen

Kontorene

116

18

Kjell Ranestad

Fyrhuset

116

19

Yngve Egebakken

Lageret Lag 2

114

20

Steven Eriksen

Tomta Lag 1

112

21

Geir Vennesland

Verksted Lag 1

112

22

Reidar Hansen

Tomta Lag 1

112

23

Edvart Høyåsen

Produksjonen

111

24

Erlend Håland

El Verksted

111

25

Roald Nilsen

Lageret Lag 1

110

26

Torfinn Ranestad

Sagavd. lag 1

109

27

Dag Berntsen

Lageret Lag 2

109

28

Vidar Lundevold

Diverse

109

29

Geir Sundstøl

Lageret Lag 2

107

30

Bjørn Haugland

Lageret Lag 2

106

31

Dag Johan Johnsen

Fyrhuset

105

32

Runar Tverå

Lageret Lag 1

104

33

Torbjørn Østebø

El Verksted

102

34

Alf Magne Lundevold

Tomta Lag 1

100

35

Andre Sandvikmoen

Masonite

95

36

Leif Rune Frigstad

Verksted Lag 2

95

37

Kjell Torland

Diverse

94

38

Kai Rune Mitander

Verksted Lag 2

93

39

Torbjørn Eiken Olsen

Masonite

83


Klasse 2-15 skudd

1

Tore Lunden

Diverse

132

2

Egil Magnussen

Diverse

127

3

Alf Jonny Homme

Diverse

125

4

Reidar Urdal

Diverse

118

5

Arild Kalsen

Diverse

115

6

Rolf Urdal

Diverse

88


Klasse 3-15 skudd

1

Helene Urdal

Diverse

132

2

Randi Thomassen

Diverse

122

3

Irina Nordbø

Diverse

121

4

Heidi Aabel

Diverse

120

5

Kristin Martinsen

Diverse

118

6

Anne Marie Magnussen

Diverse

114

7

Anne Lill Fjermeros

Diverse

109

8

Elin Strand

Masonite

105

9

Cecilie Viken

Diverse

99


MLRes - www.megalink.no

16:19 - 14.06.2008


Her er årets vinner av skytinga
Din overskrift