FELTSKYTING 2007. 2016
oOppdatert 14.04.2016

Klubbmesterskap Finfelt 09.04.2016

Klasse V65-30 Skudd

1

Dag Omdal

Vennesla

3/1 4/1 5/0 2/0 4/1

18/3


Klasse V73-30 Skudd

1

Eivind Ramse

Vennesla

6/5 6/3 6/4 6/5 6/3

30/20

2

Tore K Lunden

Vennesla

6/3 6/2 6/3 6/2 6/1

30/11


 

Klubbmesterskap Grovfelt 09.04.2016

Klasse 4-30 Skudd

1

Kenneth Rakkestad

Vennesla

6/6 6/6 6/5 6/5 6/6

30/28


Klasse V55-30 Skudd

1

Ivar Omdal  Kl V73 (grovfelt)

Vennesla

6/4 6/5 6/56/5 5/2

29/21

2

Oddvar Skov Skov

Vennesla

6/5 6/4 6/6 5/2 6/0

29/17


MLRes - www.megalink.no

21:28 - 14.04.2016


 

 

 

 

11.04.2015

Klubbmesterskap finfelt 11.04.2015

Klasse R-30 Skudd

1

Lars Rakkestad

Vennesla

6/1 5/1 6/0 6/1 5/0

28/3

 


Klasse V65-30 Skudd

1

Dag Omdal

Vennesla

6/4 6/1 6/4 6/4 3/1

27/14

 


Klasse V73-30 Skudd

1

Eivind T Ramse 

Vennesla

6/5 6/3 6/4 6/6 6/4

30/22

 

2

Tore K Lunden

Vennesla

6/3 6/5 6/56/5 6/4

30/22

 


Klubbmesterskap grovfelt 11.04.2015

Klasse 2-30 Skudd

1

Arild Urdal

Vennesla

6/1 6/3 2/2 5/2 4/2

23/10

 


Klasse 3-30 Skudd

1

Jonny S Lunden

Vennesla

6/3 6/2 4/1 6/0 5/1

27/7

 

1

Terje Bronebakk

Vennesla

6/0 2/0 4/1 1/0 4/1

17/2


Klasse 4-30 Skudd

1

Kennet Rakkestad

Vennesla

6/6 6/2 6/4 6/2 4/1

28/15


Klasse V55-30 Skudd

1

Oddvar Skov Skov

Vennesla

6/1 5/2 5/3 5/2 3/2

24/10


MLRes - www.megalink.no

14:40 - 11.04.2015


 

 

 

 

 

09.04.2014

Klubbmesterskap finfelt 09.04.2014.

Rekruttklassene har ikke skutt enda.

Klasse V65-30 Skudd

1

Dag Omdal

Vennesla

5/4 6/0 4/1 4/1 3/0

22/6


Klasse V73-30 Skudd

1

Tore K Lunden

Vennesla

6/5 6/3 6/5 6/6 6/5

30/24

2

Eivind Ramse

Vennesla

6/1 5/4 5/3 6/4 6/2

28/14

 


 

Klubbmesterskap grovfelt 09.04.2014.

Klasse 3-30 Skudd

1

Terje Bronebakk

Vennesla

4/0 5/2 4/0 2/1 6/2

21/5

2

Kennet Rakkestad

Vennesla

6/1 2/0 3/0 3/0 6/2

20/3


Klasse V55-30 Skudd

1

Ivar Omdal

Vennesla

6/5 6/3 6/3 6/6 6/4

30/21

 

MLRes - www.megalink.no

20:58 - 09.04.2014


Din overskrift

Klubbmesterskap finfelt 20.04.2013.

( Mangler rekrutt klassene )


Klasse V65-30 Skudd

1

Dag Omdal

Vennesla

4/0 5/3 6/2 4/0 5/4

24/9


Klasse V73-30 Skudd

1

Tore K Lunden

Vennesla

6/4 6/4 6/2 6/3 6/5

30/18

2

Eivind Ramse

Vennesla

6/6 4/0 6/2 6/4 6/3

28/15


Klubbmesterskap grovfelt 20.04.2013.

Klasse 3-30 Skudd

1

Kennet Rakkestad

Vennesla

6/2 6/2 6/4 6/4 4/1

28/13

2

Terje Bronebakk

Vennesla

6/1 4/2 5/0 5/0 6/0

26/3

3

Henriette Iversen

Vennesla

6/4 4/1 4/0 6/2 5/1

25/8

4

Gjøran Reinhardtsen

Vennesla

6/2 1/0 5/1 5/2 5/1

22/6

5

Arild Urdal

Vennesla

5/0 3/2 4/1 3/0 4/2

19/5


Klasse V55-30 Skudd

1

Ivar Omdal

Vennesla

6/4 6/0 6/2 6/3 6/4

30/13

 

 

MLRes - www.megalink.no

Klubbmester felt 14.04.2012.

Finfelt

Klasse J-30 Skudd

1

Gjøran Reinhardtsen

Vennesla

6/5 4/2 6/3 6/5 6/6

28/21

2

Espen Solheim

Vennesla

4/2 3/1 4/2 4/1 4/3

19/09


Klasse V65-30 Skudd

1

Dag Omdal

Vennesla

4/1 5/4 6/4 6/2 6/1

27/12


Klasse V73-30 Skudd

1

Eivind Ramse

Vennesla

6/2 6/4 6/5 6/5 6/6

30/22

2

Tore K Lunden

Vennesla

6/2 6/5 6/4 6/4 6/3

30/18


                                           

Grovfelt

  Klasse 3-30 Skudd

1

Arild Urdal

    Vennesla

    6/2 6/5 6/3 3/1 5/1

   26/12

2

Terje Bronebakk

    Vennesla

    5/0 3/1 3/2 4/3 6/1

   21/07


Klasse V55-30 Skudd

1

Ivar Omdal

    Vennesla

       6/4 6/2 6/1 5/2 5/1

    28/10


MLRes - www.megalink.no

19:43 - 14.04.2012


  

2011

Klubbmester feltskyting alle klasser 09.04.2011.

Finfelt

Rekrutt klassene har ikke skutt i år 

Klasse V65-30 Skudd

1

Dag Omdal

Vennesla

5/4 6/3 5/3 6/3 6/3

28/16


Klasse V73-30 Skudd

1

Eivind Ramse

Vennesla

6/3 6/1 6/5 6/5 5/4

29/18

2

Tore K Lunden

Vennesla

6/3 6/3 5/1 6/2 6/1

29/10


Grovfelt

Klasse 3-30 Skudd

1

Arild Urdal

Vennesla

4/3 4/1 6/2 4/1 4/3

22/10

2

Kenneth Rakkestad

Vennesla

4/2 4/1 2/1 6/2 5/3

21/9

3

Terje Bronebakk

Vennesla

2/0 5/1 1/1 6/0 5/0

19/2

4

Vidar Fjellestad

Vennesla

4/0 2/1 5/4 2/0 1/0

14/5


Klasse V55-30 Skudd

1

Ivar Omdal

Vennesla

6/4 6/5 6/3 4/2 6/3

27/17


MLRes - www.megalink.no 

13:18 - 09.04.2011


 

 

 

 

 

 

MLRes - www.megalink.no

13:18 - 09.04.2011


Klubbmester i Felt-skyting 2010.

Klubbmesterskap Felt alle klasser 17 April 2010.

Klasse MR-30 Skudd

1

Erlend Gunnufsen

Vennesla

16/3

2

Andre Byrkjedal

Vennesla

15/2

Klasse ER-30 Skudd

1

Gjøran Reinhardtsen

Vennesla

30/20

2

Boy Tatong

Vennesla

24/11

3

Sondre Andersen

Vennesla

21/6

 

Klasse V65-30 Skudd

1

Eivind Ramse

Vennesla

29/17

 


Grovfelt

Klasse  3 - 5 -V55 - 30 Skudd

1

Ivar Omdal

Vennesla

(V55)

28/14

2

Arild Urdal

Vennesla

(3)

25/10

3

Tore K Lunden

Vennesla

(V55)

23/11

4

Vidar Fjellestad

Vennesla

(3)

18/9

5

Terje Bronebakk

Greipstad

(3)

18/4


MLRes - www.megalink.no   Tore K Lunden har valgt denne klassen V55

22:18 - 17.04.2010

 

Mini Felt 15 meter

Mini-feltskyting 15 meter 06-13 April 2010.

Klasse MR-30 Skudd

1

Erlend Gunnufsen

Vennesla

27/12

2

Andre Byrkjedal

Vennesla

23/9

3

Trym Nordhagen

Vennesla

20/9

4

Joachim Steffensen Erkleiv

Vennesla

17/2

5

Ken Ruben Frigstad

Vennesla

15/2

6

Kim Danield Frigstad

Vennesla

14/3

7

Andreas Emil Foss

Vennesla

13/4


MLRes - www.megalink.no

20:55 - 13.04.2010

Klasse ER-30 Skudd

1

Gjøran Reinhardtsen

Vennesla

30/23

2

Boy Tatong

Vennesla

30/17

3

Sondre Andersen

Vennesla

30/13



FELT-SKYTINGER 2009.

Klubbmesterskap Fin Felt 18.April.2009

Klasse MR-30 Skudd

1

Eirik Andersen Lund

Vennesla

14/3

2

Erlend Gunnufsen

Vennesla

12/1

Klasse ASP-30 Skudd

1

Simen Gunnufsen

Vennesla

12/1


Klasse ER-30 Skudd

1

Gjøran Reinhardtsen

Vennesla

30/14

2

Boy Tatong

Vennesla

25/14

3

Marius Halseth

Vennesla

18/3

4

Lars Erik Langevold

Vennesla

16/0


Klasse J-30 Skudd

1

Kristian Halseth

Vennesla

21/7

2

Karl Kristian Langevold

Vennesla

20/8


Klasse V65-30 Skudd

1

Eivind Ramse

Vennesla

30/16


Klasse V73-30 Skudd

1

Tore K Lunden

Vennesla

30/24


Klubbmesterskap Grov Felt 18 April 2009

Klasse 3-30 Skudd 

1

Jon Tveit

Vennesla

29/18

2

Arild Urdal

Vennesla

29/18

3

Terje Bronebakk

Vennesla

18/6


Klasse V55-30 Skudd

1

Ivar Omdal

Vennesla

29/19

 

 !5 skyttere deltok. Rekrutt klassene kal 22.

MLRes - www.megalink.no

15:20 - 18.04.2009


Bilder av skyttere fra feltskytinga

Klubbmesterskap Fin Felt 12.April.2008

Klasse ASP-30 Skudd

1

Tor Inge Danieldsen

Vennesla

24/10

2

Gjøran Reinhardtsen

Vennesla

24/9

3

Boy Tatong

Vennesla

21/8

4

Tom Andre Nygård

Vennesla

18/4


Klasse V65-30 Skudd

1

Eivind Ramse

Vennesla

28/18

2

Tore K Lunden

Vennesla

22/12


Klasse MR-30 Skudd

1

Morten Reinhardtsen

Vennesla


Klubbmesterskap Grov Felt 12 April 2008

Klasse 2-30 Skudd

1

Jon Tveit

Vennesla

27/15


Klasse 3-30 Skudd

1

Arild Urdal

Vennesla

24/9

2

Terje Bronebakk

Greipstad

22/6

3

Vidar Fjellestad

Vennesla

13/3


Klasse V55-30 Skudd

1

Ivar Omdal

Vennesla          30/20


Feltskyting 15 meter 5 skudd pr figur

Feltskyting 15 meter 08.04.2008.

Klasse ASP-25 Skudd

1

Gjøran Reinhardtsen

Vennesla

25/17

2

Tor Inge Danieldsen

Vennesla

24/15

3

Bay Tatong

Vennesla

24/14

4

Marius Halseth

Vennesla

24/12

5

Kristian Halseth

Vennesla

23/7

6

Tom Andre Nygård

Vennesla

22/10

7

Fredrik Remi

Vennesla

22/9

8

Tommy Seland

Vennesla

19/7

9

Ørjan Sonensen

Vennesla

14/2

10

Sondre Andersen

Vennesla

12/2

11

Antoni Lonebu

Vennesla

11/0

12

Lars Erik Langevold

Vennesla

10/1


Klasse MR-25 Skudd

1

Morten Reinhardtsen

Vennesla

23/15

2

Marius S Andersen

Vennesla

17/5

3

Dan Henrik Syversen

Vennesla

15/5

4

David Syvertsen

Vennesla

15/2

5

Trymm Nordhagen

Vennesla

11/2

6

Jonas Birkedal

Vennesla

10/1

7

Freya Oskarsdottir

Vennesla

7/2


5 skudd pr figur

MLRes - www.megalink.no

22:41 - 08.04.2008


Feltskyting Øvrebø

Øvrebøfelt 06.04. 2008

 

Finfelt  30-skudd kl. J 

Pl.    Navn                          Lag                        Hold 1  Hold 2  Hold 3  Hold 4  Hold 5  30-skudd
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.     MARTINE S EIKÅS               Søgne                         6/6     6/5     5/4     6/6     5/0   =>28/21
2.     KRISTOFFER EIDSÅ              Greipstad                     6/3     6/5     6/4     6/6     4/2   =>28/20
3.     MARIT SANGESLAND         Øvrebø                        6/2     6/5     6/3     6/5     4/2   =>28/17
4.     STIAN ØSTERHUS                Greipstad                     6/4     6/4     6/4     6/5     3/3   =>27/20
5.     SIVERT EMIL KJELLAND      Søgne                         6/4     6/6     5/0     6/4     4/1   =>27/15
6.     ANDERS HOMMEN              Greipstad                     4/0     6/4     6/4     6/3     4/2   =>26/13
7.     TORGEIR JÅTUN                 Greipstad                     6/4     6/3     4/0     5/4     4/2   =>25/13
8.     JONAS REPSTAD        Søgne                         6/4     6/1     4/1     6/6     3/0   =>25/12
9.     LASSE VAN GOOSWILLIGEN        Randesund   6/4     5/0     0/0     4/2     1/0   =>16/06


Finfelt  30-skudd kl. ER 

Pl.    Navn                          Lag                        Hold 1  Hold 2  Hold 3  Hold 4  Hold 5  30-skudd
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.     KJETIL AABEL                  Birkenes                      6/4     6/4     6/6     6/5     6/3   =>30/22
2.     MARTE SKISLAND                Greipstad                     6/4     6/1     6/2     6/6     6/5   =>30/18
3.     CATRINE FOSSDAL               Greipstad                     6/4     5/5     6/5     6/6     6/4   =>29/24
4.     HÅKON DAHL                    Greipstad                     6/5     6/3     5/5     6/4     5/5   =>28/22
5.     HALVOR HOMME                  Øvrebø                        6/4     5/0     5/2     6/4     6/5   =>28/15
6.     LEIF DANIEL HØYDAL            Greipstad                     6/5     6/3     6/5     5/0     5/0   =>28/13
7.     MARIUS MYRVANG                Birkenes                      6/1     6/3     4/1     5/2     6/4   =>27/11
8.     GEIR EGIL HAUGLAND            Birkenes                      5/3     3/2     6/1     5/2     3/1   =>22/09
9.     KRISTIN BJERLAND              Greipstad                     4/1     4/1     4/2     5/3     4/1   =>21/08
10.    HÅKON SØRLI                   Greipstad                     4/2     3/0     2/0     6/5     3/2   =>18/09
11.    LEIF ATLE NYGÅRD              Randesund                     4/2     2/1     4/2     4/0     1/0   =>15/05


Finfelt  30-skudd kl. R 

Pl.    Navn                          Lag                        Hold 1  Hold 2  Hold 3  Hold 4  Hold 5  30-skudd
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.     SONDRE AARHUS                 Greipstad                     5/3     6/2     4/1     6/1     5/2   =>26/09
2.     SVERRE LIEN HÅBESLAND         Birkenes                      6/3     3/1     0/0     6/4     4/2   =>19/10
3.     JOHN Salve EIELAND            Iveland                       2/0     4/2     5/2     5/2     3/1   =>19/07
4.     MARTIN Landås                 Øvrebø                        2/1     3/0     4/0     4/0     5/1   =>18/02
5.     TOMMY VAN GOOSWILLIGEN        Randesund                     3/0     2/0     4/0     5/2     3/2   =>17/04
6.     EVEN S EIKÅS                  Søgne                         3/2     1/0     2/0     4/2     1/0   =>11/04


Finfelt  30-skudd kl. ASP 

Pl.    Navn                          Lag                        Hold 1  Hold 2  Hold 3  Hold 4  Hold 5  30-skudd
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.     BENJAMIN BILLE                  Søgne                         1/0     0/0     2/0     1/0     2/0   =>06/00
1.     ROY D BILLE                       Søgne                         1/1     0/0     1/0     1/0     0/0   =>03/01
1.     RUBEN FALKHYTTEN              Søgne               4/2     3/0     3/0     5/1     4/1   =>19/04
1.     ØYVIND FJELLESTAD             Øvrebø                        0/0     5/1     4/1     6/2     3/0   =>18/04
1.     KRISTOFFER HENG               Øvrebø                        3/1     0/0     1/0     2/1     1/0   =>07/02
1.     FREDRIK REPSTAD               Søgne                         4/0     4/2     3/0     5/3     3/1   =>19/06
1.     SYVERT REPSTAD                Søgne                         2/1     1/0     0/0     5/1     3/0   =>11/02
1.     VEGARD SØRLI                  Øvrebø                        5/0     3/0     3/2     2/1     3/0   =>16/03


Finfelt  30-skudd kl. V65 

Pl.    Navn                          Lag                        Hold 1  Hold 2  Hold 3  Hold 4  Hold 5  30-skudd
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.     EIVIND RAMSE                  Vennesla                      6/5     6/0     6/5     6/4     6/1   =>30/15
2.     TOLLEF NETLAND                Kvinesdal                     5/3     6/5     6/5     6/2     6/4   =>29/19
3.     THOMAS SUNDTJØNN              Herefoss                      5/2     6/4     6/5     6/5     6/2   =>29/18
4.     OLAF K. BAKKEN                Topdal                        6/3     6/3     4/3     6/6     6/4   =>28/19
5.     OLE JOHAN GRØDUM              Topdal                        6/3     4/0     6/3     6/5     6/2   =>28/13
6.     TORE K LUNDEN                 Vennesla                      6/3     5/1     2/0     6/4     6/3   =>25/11
7.     GUNLEIV DJUPESLAND            Finsland                      6/5     4/2     4/2     5/3     5/2   =>24/14


Finfelt  30-skudd kl. V73 

Pl.    Navn                          Lag                        Hold 1  Hold 2  Hold 3  Hold 4  Hold 5  30-skudd
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.     TORJUS ÅGEDAL                 Grindølen                     6/3     6/5     6/5     6/6     6/4   =>30/23
2.     TORMOD AAMDAL                 Søgne                         5/1     6/5     6/6     6/5     6/4   =>29/21
3.     TRYGVE GRØSLAND               Kristiansand                  6/3     6/2     5/4     6/5     6/3   =>29/17
4.     SVERRE VIDRINGSTAD            Kristiansand                  5/2     6/3     6/3     6/6     6/2   =>29/16
5.     GUNDER RYEN                   Topdal                        3/0     6/1     5/1     6/3     5/2   =>25/07
6.     JAN NICOLAISEN                Kristiansand                  3/0     3/1     3/0     6/2     3/1   =>18/04


Øvrebøfelt 2008

 

Grovfelt  30-skudd kl. 2-5, V55 

Pl.    Navn                          Lag                      Kl.    Hold 1  Hold 2  Hold 3  Hold 4  Hold 5  30-skudd
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.     GEORG GULDBRANDSEN            Heddeland og Breland     5         6/6     6/3     6/6     6/5     6/2   =>30/22
2.     TOR HARALD LUND               Søgne                    5         6/6     6/3     6/5     6/6     5/0   =>29/20
3.     ASLAK LONEBU                  Imenes                   V55       6/6     5/2     6/4     6/3     6/4   =>29/19
4.     JARLE AARHUS                  Greipstad                5         6/6     6/4     5/3     6/2     6/4   =>29/19
5.     INGVAR ÅRHUS                  Greipstad                4         6/6     6/3     6/3     6/5     5/1   =>29/18
6.     PETER SØRLI                   Greipstad                5         6/4     5/1     6/2     6/3     6/1   =>29/11
7.     ANDERS METVEIT                Imenes                   5         6/5     6/4     6/4     6/5     4/1   =>28/19
8.     IVAR OMDAL                    Vennesla                 V55       6/3     5/4     5/3     6/6     6/2   =>28/18
9.     JOHN RYEN                     Topdal                   V55       6/6     6/2     6/2     6/5     4/2   =>28/17
10.    WERNER STAUSLAND              Søgne                    4         6/6     6/4     4/0     6/3     6/2   =>28/15
11.    JOHAN SØRLI                   Greipstad                4         5/5     6/2     6/0     6/5     5/1   =>28/13
12.    SVEIN  JØRUND GITHMARK        Lillesand                5         6/6     6/4     6/3     6/5     3/0   =>27/18
13.    ASBJØRN DALE                  Heddeland og Breland     4         6/6     6/2     3/0     6/4     6/1   =>27/13
14.    JOHAN NYGÅRD                  Randesund                4         6/5     5/4     5/0     6/2     5/2   =>27/13
15.    VIDAR O. DALAND               Imenes                   3         5/1     5/2     6/3     5/4     6/2   =>27/12
16.    OLE HÅKON EIDSÅ               Greipstad                4         6/5     6/2     6/2     5/3     4/0   =>27/12
17.    JON OLAV JÅTUN                Søgne                    3         5/1     6/3     5/2     6/5     5/0   =>27/11
18.    EIVIND IGLAND                 Imenes                   3         6/5     6/4     6/4     6/5     2/2   =>26/20
19.    OLE REIDAR BAKKE              Øvrebø                   3         6/4     5/0     5/0     3/1     6/2   =>25/07
20.    STEIN ØSTBØLL                 Birkenes                 V55       4/4     4/0     6/2     5/3     5/1   =>24/10
21.    ALEKSANDER ALSAKER            Randesund                2         6/4     1/0     5/0     6/2     6/2   =>24/08
22.    KJETIL NORDBY                 Randesund                4         6/3     4/0     6/1     6/4     2/0   =>24/08
23.    VIDAR LAUVSLAND               Øvrebø                   3         6/3     3/0     6/5     6/6     2/0   =>23/14
24.    DAGFINN VEMMELVIK             Greipstad                3         5/4     3/0     5/2     5/3     5/3   =>23/12
25.    JOHN SANGESLAND               Øvrebø                   3         6/5     6/4     2/0     4/2     5/0   =>23/11
26.    TOM NYHAVEN                   Søgne                    3         4/2     5/0     6/4     5/4     3/0   =>23/10
27.    ARNFINN BAKKEVOLL             Søgne                    5         6/6     3/1     6/4     5/2     2/0   =>22/13
28.    EIIND VÅGØ                    Lillesand                5         6/5     5/4     6/5     2/1     2/0   =>21/15
29.    ALF THERKELSEN                Øvrebø                   2         6/4     2/0     5/3     6/3     2/2   =>21/12
30.    EILEF STALLELAND              Imenes                   2         4/4     1/0     4/1     4/0     5/0   =>18/05
31.    HANS IVAR EIELAND             Iveland                  2         3/1     1/1     5/3     5/3     3/1   =>17/09
32.    MAGNE MJÅLAND                 Iveland                  2         5/2     3/1     4/0     2/0     3/1   =>17/04
33.    SIGURD GOVERTSEN              Søgne                    4         6/6     5/2     0/0     0/0     5/0   =>16/08
34.    JONNY LAUVSLAND               Øvrebø                   2         5/1     0/0     5/3     4/2     2/2   =>16/08
35.    SVEN HELGE LANGELAND          Øvrebø                   2         4/1     4/1     4/3     0/0     2/1   =>14/06
36.    JOSTEIN HARALDSEID            Iveland                  2         6/4     1/1     6/0     0/0     1/0   =>14/05
37.    PAUL MJÅLAND                  Mykland                  2         2/1     1/0     5/1     5/2     1/0   =>14/04


Grovfelt  30-skudd kl. 1 

Pl.    Navn                          Lag                     

Grovfelt  30-skudd kl. 2 

Pl.    Navn                          Lag                        Hold 1  Hold 2  Hold 3  Hold 4  Hold 5  30-skudd
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.     ALEKSANDER ALSAKER            Randesund                     6/4     1/0     5/0     6/2     6/2   =>24/08
2.     ALF THERKELSEN                Øvrebø                        6/4     2/0     5/3     6/3     2/2   =>21/12
3.     EILEF STALLELAND              Imenes                        4/4     1/0     4/1     4/0     5/0   =>18/05
4.     HANS IVAR EIELAND             Iveland                       3/1     1/1     5/3     5/3     3/1   =>17/09
5.     MAGNE MJÅLAND                 Iveland                       5/2     3/1     4/0     2/0     3/1   =>17/04
6.     JONNY LAUVSLAND               Øvrebø                        5/1     0/0     5/3     4/2     2/2   =>16/08
7.     SVEN HELGE LANGELAND          Øvrebø                        4/1     4/1     4/3     0/0     2/1   =>14/06
8.     JOSTEIN HARALDSEID            Iveland                       6/4     1/1     6/0     0/0     1/0   =>14/05
9.     PAUL MJÅLAND                  Mykland                       2/1     1/0     5/1     5/2     1/0   =>14/04


Grovfelt  30-skudd kl. 3 

Pl.    Navn                          Lag                        Hold 1  Hold 2  Hold 3  Hold 4  Hold 5  30-skudd
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.     VIDAR O. DALAND               Imenes                        5/1     5/2     6/3     5/4     6/2   =>27/12
2.     JON OLAV JÅTUN                Søgne                         5/1     6/3     5/2     6/5     5/0   =>27/11
3.     EIVIND IGLAND                 Imenes                        6/5     6/4     6/4     6/5     2/2   =>26/20
4.     OLE REIDAR BAKKE              Øvrebø                        6/4     5/0     5/0     3/1     6/2   =>25/07
5.     VIDAR LAUVSLAND               Øvrebø                        6/3     3/0     6/5     6/6     2/0   =>23/14
6.     DAGFINN VEMMELVIK             Greipstad                     5/4     3/0     5/2     5/3     5/3   =>23/12
7.     JOHN SANGESLAND               Øvrebø                        6/5     6/4     2/0     4/2     5/0   =>23/11
8.     TOM NYHAVEN                   Søgne                         4/2     5/0     6/4     5/4     3/0   =>23/10


Grovfelt  30-skudd kl. 4 

Pl.    Navn                          Lag                        Hold 1  Hold 2  Hold 3  Hold 4  Hold 5  30-skudd
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.     INGVAR ÅRHUS                  Greipstad                     6/6     6/3     6/3     6/5     5/1   =>29/18
2.     WERNER STAUSLAND              Søgne                         6/6     6/4     4/0     6/3     6/2   =>28/15
3.     JOHAN SØRLI                   Greipstad                     5/5     6/2     6/0     6/5     5/1   =>28/13
4.     ASBJØRN DALE                  Heddeland og Breland          6/6     6/2     3/0     6/4     6/1   =>27/13
5.     JOHAN NYGÅRD                  Randesund                     6/5     5/4     5/0     6/2     5/2   =>27/13
6.     OLE HÅKON EIDSÅ               Greipstad                     6/5     6/2     6/2     5/3     4/0   =>27/12
7.     KJETIL NORDBY                 Randesund                     6/3     4/0     6/1     6/4     2/0   =>24/08
8.     SIGURD GOVERTSEN              Søgne                         6/6     5/2     0/0     0/0     5/0   =>16/08


Grovfelt  30-skudd kl. 5 

Pl.    Navn                          Lag                        Hold 1  Hold 2  Hold 3  Hold 4  Hold 5  30-skudd
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.     GEORG GULDBRANDSEN            Heddeland og Breland          6/6     6/3     6/6     6/5     6/2   =>30/22
2.     TOR HARALD LUND               Søgne                         6/6     6/3     6/5     6/6     5/0   =>29/20
3.     JARLE AARHUS                  Greipstad                     6/6     6/4     5/3     6/2     6/4   =>29/19
4.     PETER SØRLI                   Greipstad                     6/4     5/1     6/2     6/3     6/1   =>29/11
5.     ANDERS METVEIT                Imenes                        6/5     6/4     6/4     6/5     4/1   =>28/19
6.     SVEIN  JØRUND GITHMARK        Lillesand                     6/6     6/4     6/3     6/5     3/0   =>27/18
7.     ARNFINN BAKKEVOLL             Søgne                         6/6     3/1     6/4     5/2     2/0   =>22/13
8.     EIIND VÅGØ                    Lillesand                     6/5     5/4     6/5     2/1     2/0   =>21/15


Grovfelt  30-skudd kl. V55 

Pl.    Navn                          Lag                        Hold 1  Hold 2  Hold 3  Hold 4  Hold 5  30-skudd
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.     ASLAK LONEBU                  Imenes                        6/6     5/2     6/4     6/3     6/4   =>29/19
2.     IVAR OMDAL                    Vennesla                      6/3     5/4     5/3     6/6     6/2   =>28/18
3.     JOHN RYEN                     Topdal                        6/6     6/2     6/2     6/5     4/2   =>28/17
4.     STEIN ØSTBØLL                 Birkenes                      4/4     4/0     6/2     5/3     5/1   =>24/10


Grovfelt  30-skudd kl. AG3 

Pl.    Navn                          Lag                        Hold 1  Hold 2  Hold 3  Hold 4  Hold 5  30-skudd
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.     TOR SANGVIK                   Kristiansand                  0/0     1/0     1/0     4/4     4/0   =>10/04


Grovfelt  30-skudd kl. JEG 

Pl.    Navn                          Lag                        Hold 1  Hold 2  Hold 3  Hold 4  Hold 5  30-skudd
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.     ØYVIND HONNEMYR               Iveland                       4/3     4/0     3/0     2/1     3/1   =>16/05
2.     TORKEL VIGEBO                 Iveland                       6/6     2/0     3/1     3/2     0/0   =>14/09

Myrkonge stevne Evje
Evje og Hornnes skytterlag myrkogestevnet 2008, 16.11.2007

Klasse 5
: 1. Nils Thomas Valand, Grindølen 37/22, 2. Knut Bråthen, Kongsberg 37/22, 3. Arnfinn Bakkevoll, Søgne 37/19, 4. Per Kristian Aas, Lunde 37/18, 5. Tor Harald Lund, Søgne 37/18, 6. Linn Grødum Homme, Topdal 37/17, 7. Trygve Borgen, Stavanger 37/14, 8. Odd Arne Brekne, Lyngdal 36/26, 9. Ivar Rinde, Nordstrand 36/23, 10. Trond Bergan, Jondalen 36/21, 11. Tor Arnfinn Homme, Topdal 36/21, 12. Kåre Storenes, Imenes 36/19, 13. Oddvar Kvåle, Holum 36/18, 14. Trond Glidje, Vegårshei 36/16, 15. Håvard Forsdal, Rise og Løddesøl 36/16, 16. Knut Melby, Atrå 36/15, 17. Morten Eken, Søndre Modum 36/15, 18. Reidar Ågedal, Grindølen 36/15, 19. Terje Grøterud, Sigdal 36/12, 20. Geir Atle Metveit, Imenes 35/23, 21. Mette Elisabeth Finnestad, Søgne 35/21, 22. Pål Aslak Idland, Gjesdal 35/21, 23. Børge Vatnedal, Holum 35/21, 24. Steve T. Øverland, Gann 35/19, 25. Roar Torkildsen, Farsund 35/18, 26. Kristian Strømsland, Søndeled 35/15, 27. Svein Jørund Githmark, Lillesand 35/10, 28. John Olav Ågotnes, Sartor 34/22, 29. N. B. Rinde, Farsund 34/20, 30. Jarle Aarhus, Greipstad 34/19, 31. Audun Kvandal, Røldal 34/19, 32. Georg Gulbrandsen, Heddeland og Breland 34/18, 33. Nils Seldal, Klepp 34/18, 34. Trygve Thaule, Rise og Løddesøl 34/16, 35. Ådne Ø. Søyland, Gjesdal 34/16, 36. Jan Lundtveit, Drangedal 34/14, 37. Steinar Skoland, Lyngdal 33/19, 38. Engebret Mjøseng, Sigdal 33/18, 39. Daniel Tveiten Haig, Søgne 33/18, 40. Kjell Egil Norum, Norheim 33/17, 41. Anders E Gusdal, Imenes 33/13, 42. May Elin Stava, Lyngdal 33/13, 43. Kenneth Brandsvoll, Kvinesdal 33/11, 44. Alf Olav Skeivoll, Greipstad 32/12, 45. Frode Jensen, Topdal 32/11, 46. Anders Metveit, Imenes 31/19, 47. Eivind Vågø, Lillesand 31/17, 48. Lars Esse, Bamble 30/12, 49. Arne Dragland, Lyngdal 30/11, 50. Kenneth Stubstad, Mandal 29/9
Klasse 4: 1. Inge Eftevand, Evje og Hornnes 37/22, 2. Jarl Stølen, Farsund 37/21, 3. Dag Kåre Salvesen, Imenes 37/18, 4. Stian Hellemyr, Levangsheia 36/19, 5. Sven Egil Holta, Jørpeland 36/15, 6. Nils Åge Sandal, Røldal 35/19, 7. L. Rinde jr, Farsund 35/18, 8. Kjetil Norby, Randesund 35/18, 9. Ole N Staurland, Hjelmeland 35/18, 10. Lars Skår, Hjelmeland 35/17, 11. John Birger Stavenes, Jondal 35/16, 12. Bjørnar Endresen, Lillesand 34/16, 13. Sverre Brovoll, Oslo Østre 34/15, 14. Ingvar Aarhus, Greipstad 34/11, 15. Kim A Lund, Jondalen 33/22, 16. Kristoffer Vad, Sigdal 33/19, 17. Thor Olav Lauvrak, Froland 33/17, 18. Torbjørn Dragland, Lyngdal 33/15, 19. Lars Johan Skjeggedal, Mykland 33/15, 20. Sigurd Govertsen, Søgne 33/12, 21. Sondre Rorgemoen, Øyfjell 32/14, 22. Werner Stausland, Søgne 32/14, 23. Johan Nygård, Randesund 32/12, 24. Morten Melby, Atrå 32/9, 25. Asbjørn Dale, Heddeland og Breland 32/9, 26. Kjetil Knutsen, Kvinesdal 32/9, 27. Terje Nesset, Kongsberg 32/9, 28. Ole Håkon Eidså, Greipstad 32/8, 29. Geir Lie, Holum 32/6, 30. Jan Kåre Moland, Drangedal 31/16, 31. Arild Rasmussen, Holum 31/14, 32. Hans Fredrik Vatnedal, Holum 31/14, 33. Ole Jonny Finsrud, Sigdal 31/14, 34. Jane Vigemyr Johnsen, Heddeland og Breland 31/12, 35. Tor Arne Føreland, Evje og Hornnes 31/11, 36. Yngvar Rønningen, Froland 31/11, 37. Henry Øvland, Greipstad 31/10, 38. Viggo Hanssen, Heddeland og Breland 31/10, 39. Magne Rike, Vegårshei 31/7, 40. Magnar Austad, Tørdal 31/6, 41. Johan Sørli, Greipstad 30/14, 42. Ingrid Tveiten, Skedsmo 30/13, 43. Rannveig Karlsen, Mælum 29/14, 44. Arne Sløgedal, Heddeland og Breland 29/9, 45. Steinar Norum, Norheim 29/8, 46. Anders Lomeland, Gjesdal 29/8, 47. Dag Voigt, Egersund 28/11, 48. Geir Roland, Greipstad 28/11, 49. Jorunn Marie Vad, Sigdal 28/9, 50. Kjell Strand Hovland, Egersund 28/7, 51. Stian Nevland, Gjesdal 28/6, 52. Erik Setekleiv, Vegårshei 27/12, 53. Tor Ståle Knaben, Holum 27/9, 54. Inge Storenes, Imenes 27/9, 55. Tom Nyhaven, Søgne 27/8, 56. Helge Tveit, Gann 26/11, 57. Nils Gunvald Hamre, Røldal 25/5, 58. Sveinung Moen, Kviteseid 24/7, 59. Oddbjørn Larsen, Torridal 23/9, 60. Jacob OJIMSTAD, VegÅrshei 23/6, 61. Olav K. Vaaje, Vegårshei 23/6, 62. Robert Solberg, Lørenskog 23/6, 63. Tore Skomedal, Søgne 16/5
Klasse 3: 1. Kai Ågedal, Grindølen 35/20, 2. Vidar Lauvsland, Øvrebø 35/18, 3. Torbjørn Lyngmyr, Ugland 34/12, 4. Jon Syvertsen, Evje og Hornnes 33/18, 5. Jon Tveit, Vennesla 33/18, 6. Hans Jørgen Bjerva, Mælum 33/17, 7. Eivind Igland, Imenes 33/17, 8. Åse Marie S Borgen, Mykland 33/14, 9. Magne Melby, Atrå 33/13, 10. Hilde Uleberg, Evje og Hornnes 33/9, 11. Kjell Salve Moi, Evje og Hornnes 32/16, 12. Marit Norum, Norheim 32/15, 13. Kjell Thaule, Rise og Løddesøl 32/12, 14. Kåre Haugvaldstad, Gjesdal 32/10, 15. Jon Olav Jåtun, Søgne 31/14, 16. Eirik Haugvaldstad, Gjesdal 31/14, 17. Arne Holskog, Søgne 31/6, 18. Endre Sløgedal Andersen, Heddeland og Breland 31/5, 19. Bjørn Mølland, Greipstad 30/12, 20. Vidar Omar Daland, Imenes 30/11, 21. P. Haaland, Farsund 30/7, 22. Rune H Westhassel, Greipstad 30/6, 23. Andreas Vigemyr, Heddeland og Breland 30/6, 24. Kenneth Sløgedal, Heddeland og Breland 29/11, 25. Odd Alexander Gyland, Kvinesdal 29/11, 26. Hallstein Storvik, Kilebygda og Bolvik 29/10, 27. Terje Nybu, Levangsheia 29/8, 28. John Sangesland, Øvrebø 29/5, 29. Ole R. Bødtker, Gann 29/4, 30. Ole Reidar Bakke, Øvrebø 28/10, 31. Geir Hauge, Mælum 28/9, 32. Robert Almedal Homme, Kristiansand 27/15, 33. Karen Grødum, Topdal 27/12, 34. Sigbjørn Ege, Kvinesdal 27/11, 35. Frode Sivertsen, Birkenes 27/10, 36. John Norum, Norheim 27/8, 37. Michael Skeivoll, Greipstad 27/7, 38. Tor-Werner Carlsson, Stavanger 27/4, 39. Thor Vigre, Imenes 26/12, 40. Robert Storvik, Øvre Velfjord 26/10, 41. Kristian Flæte, Søgne 26/8, 42. Geir Ove Føreland, Evje og Hornnes 26/7, 43. Aril Strand, Egersund 26/6, 44. Vidar Moi, Evje og Hornnes 26/4, 45. Irjan Johnsen, Evje og Hornnes 25/10, 46. Dagfinn Vemmelvik, Greipstad 25/8, 47. Rune Østerhus, Greipstad 24/4, 48. Asbjørn Spilling, Norheim 22/5, 49. Osmund Norum, Norheim 22/2, 50. K.J. Tveit, Vennesla 21/13, 51. Øyvind Slåen, Kilebygda og Bolvik 21/1, 52. Stig Drange, Søgne 20/5, 53. Tallak Askland, Vegårshei 20/3, 54. Øystein Carlsson, Søgne 18/4, 55. John Inge Olimstad, Vegårshei 17/2, 56. Svein Arild Githmark, Lillesand 17/0, 57. Tom Terjesen, Imenes 3/0
Klasse 2: 1. Bjørn Helge Igland, Imenes 30/10, 2. Kjell Bang, Holum 29/12, 3. Thor Kydland, Gann 29/12, 4. Steffen Mjåland, Mykland 29/5, 5. Hans Ivar Eieland, Iveland 28/8, 6. Irwin Norheim, Gann 28/7, 7. Bjørn Djupesland, Finsland 27/7, 8. Helge Rosland, Tørdal 27/7, 9. John Løland, Birkenes 27/7, 10. Audun Kjelland, Søgne 27/5, 11. Oddbjørn Haugaas, Froland 27/3, 12. Arne Vallheim, Mykland 26/12, 13. Oskar Ramse, Mykland 26/9, 14. Kjersti Røinesdal, Birkenes 26/8, 15. Paul Mjåland, Mykland 25/11, 16. Alexsander Alsaker, Randesund 25/7, 17. Øystein Solås, Heddeland og Breland 25/4, 18. Morten Andre Ryen, Topdal 24/7, 19. Ørjan Metveit, Imenes 24/7, 20. Olaf Hauge, Holum 24/5, 21. Jon Gunnar Uleberg, Evje og Hornnes 23/9, 22. Hallgeir Igland, Imenes 22/7, 23. Jan Ove Storsveen, Holum 21/5, 24. Osvald Uleberg, Evje og Hornnes 21/4, 25. Svein Erik Bringsdal, Holum 20/7, 26. Henning Strømland, Iveland 19/4, 27. Reidar Sodeland, Holum 18/6, 28. Hege Storvik, Kilebygda og Bolvik 18/5, 29. Jan Otto Homme, Kristiansand 16/1, 30. Alf Therkildsen, Øvrebø 14/5, 31. Bjarne Nøding, Holum 14/1, 32. Knut Hovet, Valle og Hylestad 13/0
Klasse 1: 1. Anders Repstad, Imenes 30/12, 2. Ole Jan Gundersen, Time 29/11, 3. Christer Gramstad, Gjesdal 27/6, 4. Dag Efjestad, Søgne 25/6, 5. Tormod sørli, Finsland 24/3, 6. Knut Jarle Repstad, Imenes 23/8, 7. Kristian Slåen, Kilebygda og Bolvik 22/2, 8. Jon Thomas Roland, Finsland 21/5, 9. Ole Morten Ertzeid, Søgne 21/4, 10. Gjertrud Langenes, Søgne 18/7, 11. Arvid Eidså, Søgne 16/3, 12. Jan Ivar Roland, Finsland 15/4, 13. Gudrun Kravlen Eidså, Søgne 9/1
JR: 1. Trygve Carlsen Kjørslevik, Farsund 36/14, 2. Kristoffer Eidså, Greipstad 33/19, 3. Morten Dragland, Lyngdal 33/15, 4. Sivert Emil Kjelland, Søgne 33/15, 5. Katrine Idland, Gjesdal 33/12, 6. Martine Sløgedal Eikås, Søgne 31/16, 7. Knut Erik Svarstad, Bamble 31/12, 8. Torgeir Jåtun, Greipstad 30/12, 9. Marit Sangeslnad, Øvrebø 29/18, 10. Gunnar Tørnes, Drangedal 29/14, 11. Olav Fuglestad, Time 29/9, 12. Rut Bjerva, Mælum 29/6, 13. Marius Myklebust, Egersund 28/10, 14. Olav Askildsen, Rise og Løddesøl 27/14, 15. Anders Hommen, Greipstad 27/12, 16. Reidar Thaule, Rise og Løddesøl 27/11, 17. Elina Efjestad, Søgne 27/9, 18. Ingve Gundersen, Time 27/5, 19. Birger Drange, Søgne 26/7, 20. Gunnar Solvik, Vegårshei 25/9, 21. Thomas Rasmussen, Gjesdal 22/11, 22. Espen Telhaug, Evje og Hornnes 20/8, 23. Stian Østerhus, Greipstad 20/2, 24. Robert Førland, Søgne 13/5, 25. Jonas Repstad, Søgne 13/2
ER: 1. Knut Martin Solvik, Vegårshei 36/15, 2. Cathrine Fossdal, Greipstad 35/20, 3. Håkon Sørli, Greipstad 35/18, 4. Magnus Ågotnes, Fana 34/16, 5. Kjetil Aabel, Birkenes 34/13, 6. Håkon Dahl, Greipstad 33/22, 7. Leif Daniel Høydal, Greipstad 33/18, 8. Halvor Homme, Øvrebø 33/14, 9. Lars Bruseth, Mælum 32/17, 10. Aslak Hollund, Oslo Østre 32/14, 11. Mathias Tveit, Gann 31/17, 12. Eivor Svenning, Søgne 31/15, 13. Jon Martin Haaland, Farsund 28/14, 14. Martin Melby, Atrå 28/10, 15. Guro Kravlen Eidså, Søgne 25/7, 16. Børge Sløgedal, Heddeland og Breland 24/6, 17. Eivinn Kulien, Søgne 24/6, 18. kristin Bjerland, Greipstad 23/6, 19. Atle Lid, Evje og Hornnes 20/2, 20. Sjur N. Øverland, Gann 12/2, 21. Espen Kartevoll, Gjesdal 0/0
V55: 1. Paul Vaule, Hå 35/19, 2. Olaf Solbakken, Røldal 35/11, 3. Stein Østbøll, Birkenes 35/10, 4. Arne Palerud, Drangedal 34/15, 5. Aslak Lonebu, Imenes 34/13, 6. Gunnar Dragland, Lyngdal 33/18, 7. Ivar Omdal, Vennesla 33/16, 8. Øyvind Lilledrange, Flikka 33/15, 9. John Ryen, Topdal 33/12, 10. Torgeir Edland, Gjesdal 32/19, 11. Per Tveiten, Bykle 32/19, 12. Arvid T. Ramsland, Heddeland og Breland 32/10, 13. Knut Dale, Froland 31/15, 14. Knut Lie, Imenes 31/10, 15. Dagfinn Olsen, Froland 30/16, 16. Karsten Valand, Grindølen 30/14, 17. Anders Askedal, Lillesand 29/11, 18. Magnus Solbakken, Røldal 28/8, 19. Sven Søyland, Gjesdal 27/5, 20. Rainer Huber, Øyfjell 27/5, 21. Per Åge Grøsle, Imenes 23/6, 22. Svein W Kinander, Nøtterø 20/3, 23. Leif Johan Rinde, Farsund 18/4, 24. Geir Bødtker, Gann 16/1
V65: 1. Åsmund Idland, Gjesdal 33/17, 2. Olaf K. Bakken, Topdal 29/7, 3. Tore K.Lunden, Vennesla 27/11, 4. Gunnar Mjåland, Iveland 23/6, 5. Eivind Ramse, Vennesla 23/5, 6. Tollef Netland, Kvinesdal 23/5, 7. Gunleiv Djupesland, Finsland 21/8
V73: 1. Sverre Vidringstad, Kristiansand 35/13, 2. Torjus Ågedal, Grindølen 34/16, 3. Gunder Ryen, Topdal 33/13, 4. Sigbjørn Kjetså, Evje og Hornnes 32/10, 5. Tormod Aamdal, Søgne 29/11, 6. Erling Olimstad, Ugland 26/6, 7. Otto Skailand, Flikka 25/11, 8. Åge Birketvedt, Topdal 25/9, 9. Aslak Wigemyr, Heddeland og Breland 25/9, 10. Trygve Grøsland, Kristiansand 22/6, 11. Åge Tvermyr, Froland 12/11, 12. Kristian Jakobsen, Søgne 5/1
AG3: 1. Leif Rinde jr, Farsund 34/10, 2. Nils Bernt Rinde, Farsund 28/10, 3. Øyvind Penne, Farsund 26/8, 4. Anders Askedal, Lillesand 23/9, 5. Peter Haaland, Farsund 22/9, 6. Leif Johan Rinde, Farsund 22/7, 7. Bjarne Skollevoll, Farsund 22/6, 8. Kjell J Tveit, Vennesla 22/4, 9. Endre S. Andersen, Heddeland og Breland 21/3, 10. Steinar Haven, Mandal 20/2, 11. Jonny Haraldstad, Laudal 17/5, 12. Alf Stensli, Kristiansand 17/4, 13. Helge Sten Nilsen, Mandal 17/4, 14. Tor Sangvik, Kristiansand 15/4, 15. Pål Moi, Iveland 10/0
JEG: 1. Ronny Røyseland, Kvinesdal 37/24, 2. Inge Eftevand, hotnnes jeger 34/16, 3. John Gilbertson, Kvinesdal 26/12, 4. Karl Joachim Gyland, Kvinesdal 24/9, 5. Steven Bjelland, Kvinesdal 23/7, 6. res P.Moi, Iveland 22/5, 7. Kåre Mjåland, Iveland 21/9, 8. Leif B Egeland, Kvinesdal 14/4, 9. Sven Erik Engedal, Kvinesdal 0/0

Stangskyting:
Felthurtigskyting:
Klasse 5:
1. Nils Thomas Valand, Grindølen 37/22, 2. Knut Bråthen, Kongsberg 37/22, 3. Arnfinn Bakkevoll, Søgne 37/19, 4. Per Kristian Aas, Lunde 37/18, 5. Tor Harald Lund, Søgne 37/18, 6. Linn Grødum Homme, Topdal 37/17, 7. Trygve Borgen, Stavanger 37/14, 8. Odd Arne Brekne, Lyngdal 36/26, 9. Ivar Rinde, Nordstrand 36/23, 10. Trond Bergan, Jondalen 36/21, 11. Tor Arnfinn Homme, Topdal 36/21, 12. Kåre Storenes, Imenes 36/19, 13. Oddvar Kvåle, Holum 36/18, 14. Trond Glidje, Vegårshei 36/16, 15. Håvard Forsdal, Rise og Løddesøl 36/16, 16. Knut Melby, Atrå 36/15, 17. Morten Eken, Søndre Modum 36/15, 18. Reidar Ågedal, Grindølen 36/15, 19. Terje Grøterud, Sigdal 36/12, 20. Geir Atle Metveit, Imenes 35/23, 21. Mette Elisabeth Finnestad, Søgne 35/21, 22. Pål Aslak Idland, Gjesdal 35/21, 23. Børge Vatnedal, Holum 35/21, 24. Steve T. Øverland, Gann 35/19, 25. Roar Torkildsen, Farsund 35/18, 26. Kristian Strømsland, Søndeled 35/15, 27. Svein Jørund Githmark, Lillesand 35/10, 28. John Olav Ågotnes, Sartor 34/22, 29. N. B. Rinde, Farsund 34/20, 30. Jarle Aarhus, Greipstad 34/19, 31. Audun Kvandal, Røldal 34/19, 32. Georg Gulbrandsen, Heddeland og Breland 34/18, 33. Nils Seldal, Klepp 34/18, 34. Trygve Thaule, Rise og Løddesøl 34/16, 35. Ådne Ø. Søyland, Gjesdal 34/16, 36. Jan Lundtveit, Drangedal 34/14, 37. Steinar Skoland, Lyngdal 33/19, 38. Engebret Mjøseng, Sigdal 33/18, 39. Daniel Tveiten Haig, Søgne 33/18, 40. Kjell Egil Norum, Norheim 33/17, 41. Anders E Gusdal, Imenes 33/13, 42. May Elin Stava, Lyngdal 33/13, 43. Kenneth Brandsvoll, Kvinesdal 33/11, 44. Alf Olav Skeivoll, Greipstad 32/12, 45. Frode Jensen, Topdal 32/11, 46. Anders Metveit, Imenes 31/19, 47. Eivind Vågø, Lillesand 31/17, 48. Lars Esse, Bamble 30/12, 49. Arne Dragland, Lyngdal 30/11, 50. Kenneth Stubstad, Mandal 29/9
Klasse 4: 1. Inge Eftevand, Evje og Hornnes 37/22, 2. Jarl Stølen, Farsund 37/21, 3. Dag Kåre Salvesen, Imenes 37/18, 4. Stian Hellemyr, Levangsheia 36/19, 5. Sven Egil Holta, Jørpeland 36/15, 6. Nils Åge Sandal, Røldal 35/19, 7. L. Rinde jr, Farsund 35/18, 8. Kjetil Norby, Randesund 35/18, 9. Ole N Staurland, Hjelmeland 35/18, 10. Lars Skår, Hjelmeland 35/17, 11. John Birger Stavenes, Jondal 35/16, 12. Bjørnar Endresen, Lillesand 34/16, 13. Sverre Brovoll, Oslo Østre 34/15, 14. Ingvar Aarhus, Greipstad 34/11, 15. Kim A Lund, Jondalen 33/22, 16. Kristoffer Vad, Sigdal 33/19, 17. Thor Olav Lauvrak, Froland 33/17, 18. Torbjørn Dragland, Lyngdal 33/15, 19. Lars Johan Skjeggedal, Mykland 33/15, 20. Sigurd Govertsen, Søgne 33/12, 21. Sondre Rorgemoen, Øyfjell 32/14, 22. Werner Stausland, Søgne 32/14, 23. Johan Nygård, Randesund 32/12, 24. Morten Melby, Atrå 32/9, 25. Asbjørn Dale, Heddeland og Breland 32/9, 26. Kjetil Knutsen, Kvinesdal 32/9, 27. Terje Nesset, Kongsberg 32/9, 28. Ole Håkon Eidså, Greipstad 32/8, 29. Geir Lie, Holum 32/6, 30. Jan Kåre Moland, Drangedal 31/16, 31. Kjell Svenning, Søgne 31/15, 32. Arild Rasmussen, Holum 31/14, 33. Hans Fredrik Vatnedal, Holum 31/14, 34. Ole Jonny Finsrud, Sigdal 31/14, 35. Jane Vigemyr Johnsen, Heddeland og Breland 31/12, 36. Tor Arne Føreland, Evje og Hornnes 31/11, 37. Yngvar Rønningen, Froland 31/11, 38. Henry Øvland, Greipstad 31/10, 39. Viggo Hanssen, Heddeland og Breland 31/10, 40. Magne Rike, Vegårshei 31/7, 41. Magnar Austad, Tørdal 31/6, 42. Johan Sørli, Greipstad 30/14, 43. Ingrid Tveiten, Skedsmo 30/13, 44. Rannveig Karlsen, Mælum 29/14, 45. Arne Sløgedal, Heddeland og Breland 29/9, 46. Steinar Norum, Norheim 29/8, 47. Anders Lomeland, Gjesdal 29/8, 48. Dag Voigt, Egersund 28/11, 49. Geir Roland, Greipstad 28/11, 50. Jorunn Marie Vad, Sigdal 28/9, 51. Kjell Strand Hovland, Egersund 28/7, 52. Stian Nevland, Gjesdal 28/6, 53. Erik Setekleiv, Vegårshei 27/12, 54. Tor Ståle Knaben, Holum 27/9, 55. Inge Storenes, Imenes 27/9, 56. Helge Tveit, Gann 26/11, 57. Nils Gunvald Hamre, Røldal 25/5, 58. Sveinung Moen, Kviteseid 24/7, 59. Oddbjørn Larsen, Torridal 23/9, 60. Jacob OJIMSTAD, VegÅrshei 23/6, 61. Olav K. Vaaje, Vegårshei 23/6, 62. Robert Solberg, Lørenskog 23/6, 63. Tore Skomedal, Søgne 16/5
Klasse 3: 1. Kai Ågedal, Grindølen 35/20, 2. Vidar Lauvsland, Øvrebø 35/18, 3. Torbjørn Lyngmyr, Ugland 34/12, 4. Jon Syvertsen, Evje og Hornnes 33/18, 5. Jon Tveit, Vennesla 33/18, 6. Hans Jørgen Bjerva, Mælum 33/17, 7. Eivind Igland, Imenes 33/17, 8. Åse Marie S Borgen, Mykland 33/14, 9. Magne Melby, Atrå 33/13, 10. Hilde Uleberg, Evje og Hornnes 33/9, 11. Kjell Salve Moi, Evje og Hornnes 32/16, 12. Marit Norum, Norheim 32/15, 13. Kjell Thaule, Rise og Løddesøl 32/12, 14. Kåre Haugvaldstad, Gjesdal 32/10, 15. Jon Olav Jåtun, Søgne 31/14, 16. Eirik Haugvaldstad, Gjesdal 31/14, 17. Arne Holskog, Søgne 31/6, 18. Endre Sløgedal Andersen, Heddeland og Breland 31/5, 19. Bjørn Mølland, Greipstad 30/12, 20. Vidar Omar Daland, Imenes 30/11, 21. P. Haaland, Farsund 30/7, 22. Rune H Westhassel, Greipstad 30/6, 23. Andreas Vigemyr, Heddeland og Breland 30/6, 24. Kenneth Sløgedal, Heddeland og Breland 29/11, 25. Odd Alexander Gyland, Kvinesdal 29/11, 26. Hallstein Storvik, Kilebygda og Bolvik 29/10, 27. Terje Nybu, Levangsheia 29/8, 28. John Sangesland, Øvrebø 29/5, 29. Ole R. Bødtker, Gann 29/4, 30. Ole Reidar Bakke, Øvrebø 28/10, 31. Geir Hauge, Mælum 28/9, 32. Robert Almedal Homme, Kristiansand 27/15, 33. Karen Grødum, Topdal 27/12, 34. Sigbjørn Ege, Kvinesdal 27/11, 35. Frode Sivertsen, Birkenes 27/10, 36. Tom Nyhaven, Søgne 27/8, 37. John Norum, Norheim 27/8, 38. Michael Skeivoll, Greipstad 27/7, 39. Tor-Werner Carlsson, Stavanger 27/4, 40. Thor Vigre, Imenes 26/12, 41. Robert Storvik, Øvre Velfjord 26/10, 42. Kristian Flæte, Søgne 26/8, 43. Geir Ove Føreland, Evje og Hornnes 26/7, 44. Aril Strand, Egersund 26/6, 45. Vidar Moi, Evje og Hornnes 26/4, 46. Irjan Johnsen, Evje og Hornnes 25/10, 47. Dagfinn Vemmelvik, Greipstad 25/8, 48. Rune Østerhus, Greipstad 24/4, 49. Asbjørn Spilling, Norheim 22/5, 50. Osmund Norum, Norheim 22/2, 51. K.J. Tveit, Vennesla 21/13, 52. Øyvind Slåen, Kilebygda og Bolvik 21/1, 53. Stig Drange, Søgne 20/5, 54. Tallak Askland, Vegårshei 20/3, 55. Øystein Carlsson, Søgne 18/4, 56. John Inge Olimstad, Vegårshei 17/2, 57. Svein Arild Githmark, Lillesand 17/0, 58. Tom Terjesen, Imenes 3/0
Klasse 2: 1. Bjørn Helge Igland, Imenes 30/10, 2. Kjell Bang, Holum 29/12, 3. Thor Kydland, Gann 29/12, 4. Steffen Mjåland, Mykland 29/5, 5. Hans Ivar Eieland, Iveland 28/8, 6. Irwin Norheim, Gann 28/7, 7. Bjørn Djupesland, Finsland 27/7, 8. Helge Rosland, Tørdal 27/7, 9. John Løland, Birkenes 27/7, 10. Audun Kjelland, Søgne 27/5, 11. Oddbjørn Haugaas, Froland 27/3, 12. Arne Vallheim, Mykland 26/12, 13. Oskar Ramse, Mykland 26/9, 14. Kjersti Røinesdal, Birkenes 26/8, 15. Paul Mjåland, Mykland 25/11, 16. Alexsander Alsaker, Randesund 25/7, 17. Øystein Solås, Heddeland og Breland 25/4, 18. Morten Andre Ryen, Topdal 24/7, 19. Ørjan Metveit, Imenes 24/7, 20. Olaf Hauge, Holum 24/5, 21. Jon Gunnar Uleberg, Evje og Hornnes 23/9, 22. Hallgeir Igland, Imenes 22/7, 23. Jan Ove Storsveen, Holum 21/5, 24. Osvald Uleberg, Evje og Hornnes 21/4, 25. Svein Erik Bringsdal, Holum 20/7, 26. Henning Strømland, Iveland 19/4, 27. Reidar Sodeland, Holum 18/6, 28. Hege Storvik, Kilebygda og Bolvik 18/5, 29. Jan Otto Homme, Kristiansand 16/1, 30. Alf Therkildsen, Øvrebø 14/5, 31. Bjarne Nøding, Holum 14/1, 32. Knut Hovet, Valle og Hylestad 13/0
Klasse 1: 1. Anders Repstad, Imenes 30/12, 2. Ole Jan Gundersen, Time 29/11, 3. Christer Gramstad, Gjesdal 27/6, 4. Dag Efjestad, Søgne 25/6, 5. Tormod sørli, Finsland 24/3, 6. Knut Jarle Repstad, Imenes 23/8, 7. Kristian Slåen, Kilebygda og Bolvik 22/2, 8. Jon Thomas Roland, Finsland 21/5, 9. Ole Morten Ertzeid, Søgne 21/4, 10. Gjertrud Langenes, Søgne 18/7, 11. Arvid Eidså, Søgne 16/3, 12. Jan Ivar Roland, Finsland 15/4, 13. Gudrun Kravlen Eidså, Søgne 9/1
JR: 1. Trygve Carlsen Kjørslevik, Farsund 36/14, 2. Kristoffer Eidså, Greipstad 33/19, 3. Morten Dragland, Lyngdal 33/15, 4. Sivert Emil Kjelland, Søgne 33/15, 5. Katrine Idland, Gjesdal 33/12, 6. Martine Sløgedal Eikås, Søgne 31/16, 7. Knut Erik Svarstad, Bamble 31/12, 8. Torgeir Jåtun, Greipstad 30/12, 9. Marit Sangeslnad, Øvrebø 29/18, 10. Gunnar Tørnes, Drangedal 29/14, 11. Olav Fuglestad, Time 29/9, 12. Rut Bjerva, Mælum 29/6, 13. Marius Myklebust, Egersund 28/10, 14. Olav Askildsen, Rise og Løddesøl 27/14, 15. Anders Hommen, Greipstad 27/12, 16. Reidar Thaule, Rise og Løddesøl 27/11, 17. Elina Efjestad, Søgne 27/9, 18. Ingve Gundersen, Time 27/5, 19. Birger Drange, Søgne 26/7, 20. Gunnar Solvik, Vegårshei 25/9, 21. Thomas Rasmussen, Gjesdal 22/11, 22. Espen Telhaug, Evje og Hornnes 20/8, 23. Stian Østerhus, Greipstad 20/2, 24. Robert Førland, Søgne 13/5, 25. Jonas Repstad, Søgne 13/2
ER: 1. Knut Martin Solvik, Vegårshei 36/15, 2. Cathrine Fossdal, Greipstad 35/20, 3. Håkon Sørli, Greipstad 35/18, 4. Magnus Ågotnes, Fana 34/16, 5. Kjetil Aabel, Birkenes 34/13, 6. Håkon Dahl, Greipstad 33/22, 7. Leif Daniel Høydal, Greipstad 33/18, 8. Halvor Homme, Øvrebø 33/14, 9. Lars Bruseth, Mælum 32/17, 10. Aslak Hollund, Oslo Østre 32/14, 11. Mathias Tveit, Gann 31/17, 12. Jon Martin Haaland, Farsund 28/14, 13. Martin Melby, Atrå 28/10, 14. Guro Kravlen Eidså, Søgne 25/7, 15. Børge Sløgedal, Heddeland og Breland 24/6, 16. Eivinn Kulien, Søgne 24/6, 17. kristin Bjerland, Greipstad 23/6, 18. Atle Lid, Evje og Hornnes 20/2, 19. Sjur N. Øverland, Gann 12/2, 20. Espen Kartevoll, Gjesdal 0/0
V55: 1. Paul Vaule, Hå 35/19, 2. Olaf Solbakken, Røldal 35/11, 3. Stein Østbøll, Birkenes 35/10, 4. Arne Palerud, Drangedal 34/15, 5. Aslak Lonebu, Imenes 34/13, 6. Gunnar Dragland, Lyngdal 33/18, 7. Ivar Omdal, Vennesla 33/16, 8. Øyvind Lilledrange, Flikka 33/15, 9. John Ryen, Topdal 33/12, 10. Torgeir Edland, Gjesdal 32/19, 11. Per Tveiten, Bykle 32/19, 12. Arvid T. Ramsland, Heddeland og Breland 32/10, 13. Knut Dale, Froland 31/15, 14. Knut Lie, Imenes 31/10, 15. Dagfinn Olsen, Froland 30/16, 16. Karsten Valand, Grindølen 30/14, 17. Anders Askedal, Lillesand 29/11, 18. Magnus Solbakken, Røldal 28/8, 19. Sven Søyland, Gjesdal 27/5, 20. Rainer Huber, Øyfjell 27/5, 21. Per Åge Grøsle, Imenes 23/6, 22. Svein W Kinander, Nøtterø 20/3, 23. Leif Johan Rinde, Farsund 18/4, 24. Geir Bødtker, Gann 16/1
V65: 1. Åsmund Idland, Gjesdal 33/17, 2. Olaf K. Bakken, Topdal 29/7, 3. Tore K.Lunden, Vennesla 27/11, 4. Gunnar Mjåland, Iveland 23/6, 5. Eivind Ramse, Vennesla 23/5, 6. Tollef Netland, Kvinesdal 23/5, 7. Gunleiv Djupesland, Finsland 21/8
V73: 1. Sverre Vidringstad, Kristiansand 35/13, 2. Torjus Ågedal, Grindølen 34/16, 3. Gunder Ryen, Topdal 33/13, 4. Sigbjørn Kjetså, Evje og Hornnes 32/10, 5. Tormod Aamdal, Søgne 29/11, 6. Erling Olimstad, Ugland 26/6, 7. Otto Skailand, Flikka 25/11, 8. Åge Birketvedt, Topdal 25/9, 9. Aslak Wigemyr, Heddeland og Breland 25/9, 10. Trygve Grøsland, Kristiansand 22/6, 11. Åge Tvermyr, Froland 12/11, 12. Kristian Jakobsen, Søgne 5/1
AG3: 1. Leif Rinde jr, Farsund 34/10, 2. Nils Bernt Rinde, Farsund 28/10, 3. Øyvind Penne, Farsund 26/8, 4. Anders Askedal, Lillesand 23/9, 5. Peter Haaland, Farsund 22/9, 6. Leif Johan Rinde, Farsund 22/7, 7. Bjarne Skollevoll, Farsund 22/6, 8. Kjell J Tveit, Vennesla 22/4, 9. Endre S. Andersen, Heddeland og Breland 21/3, 10. Steinar Haven, Mandal 20/2, 11. Jonny Haraldstad, Laudal 17/5, 12. Alf Stensli, Kristiansand 17/4, 13. Helge Sten Nilsen, Mandal 17/4, 14. Tor Sangvik, Kristiansand 15/4, 15. Pål Moi, Iveland 10/0
JEG: 1. Ronny Røyseland, Kvinesdal 37/24, 2. Inge Eftevand, hotnnes jeger 34/16, 3. John Gilbertson, Kvinesdal 26/12, 4. Karl Joachim Gyland, Kvinesdal 24/9, 5. Steven Bjelland, Kvinesdal 23/7, 6. res P.Moi, Iveland 22/5, 7. Kåre Mjåland, Iveland 21/9, 8. Leif B Egeland, Kvinesdal 14/4, 9. Sven Erik Engedal, Kvinesdal 0/0
Stangskyting:
Felthurtigskyting:

328 skyttere
Myklands Feltstevne

Myklandsstevnet 2008, Mykland SKL, 14. og 15.03.2008:

Mesterskap:

Klasse 2-5/V55: 1. Trond Bergan, Jondalen (5) 42/32, 2. Knut Bråthen, Kongsberg (5) 42/29, 3. Per Kristian Aas, Lunde (5) 42/24, 4. Knut Melby, Atrå (5) 42/20, 5. Tor Arnfinn Homme, Topdal (5) 42/17

Rekrutt: 1. Kristian Scheie, Time 30/21, 2. Åsmund Thaule, Rise og Løddesøl 28/12, 3. Tore Tjelta, Gjesdal 27/15

Eldre rekrutt: 1. Aslak Hollund, Oslo Østre 30/24, 2. Lars Bruset, Mælum 30/21, 3. Leif Daniel Høydal, Greipstad 30/20, 3. Magnus Ågotnes, Fana 30/20, 5. Martin Melby, Atrå 30/20

Junior: 1. Knut Erik Svarstad, Bamble 30/24, 2. Marit Sangesland, Øvrebø 30/24, 3. Kristoffer Eidså, Greipstad 30/24

V65: 1. Tollef Netland, Kvinesdal 29/25, 2. Åsmund Idland, Gjesdal 29/21, 3. Ivar Storenes, Imenes 29/17

V73: 1. Torjus Ågedal, Grindølen 30/20, 2. Åge Tvermyr, Froland 29/15, 3. Tormod Aamdal, Søgne 27/19

Hovedskyting:

Klasse 1: 1. Ole Jan Gundersen, Time 28/7, 2. Anders Repstad, Imenes 24/7, 3. Knut Jarle Repstad, Imenes 20/5, 4. Kristian Slåen, Kilebygda og Bolvik 16/7

Klasse 2: 1. Henning Strømland, Iveland 34/11, 2. Arne Vallheim, Mykland 33/11, 3. Jan Ove Storsveen, Holum 31/15, 4. Steffen Mjaaland, Mykland 30/10, 5. Paul Mjaaland, Mykland 30/7, 6. Eilif Stalleland, Imenes 29/11, 7. Oddbørn Haugaas, Froland 28/8, 8. Irwin Norheim, Gann 27/8, 9. Kjell Bang, Holum 27/7, 10. Halgeir Igland, Imenes 26/10, 11. Thor Kydland, Gann 25/14, 12. John G. Johansen, Froland 24/6, 13. Reidar Sodeland, Holum 23/12, 14. Ørjan Metveit, Imenes 23/11, 15. Alf Therkildsen, Øvrebø 23/9, 16. Tormod Sørli, Finsland 23/6, 17. Alexsander Alsaker, Randesund 22/7, 18. Olaf Hauge, Holum 22/6, 19. Rhoar Jacobsen, Ugland 21/6, 20. Siri Moland Solberg, Vegårshei 19/4, 21. Hege Storvik, Kilebygda og Bolvik 19/1, 22. Knut Hovet, Valle og Hylestad 18/4, 23. Svein Erik Bringsdal, Holum 16/5, 24. Bjørn Helge Igland, Imenes 15/7, 25. Magne Asdal, Mykland 10/5, 26. Bjarne Nøding, Holum 0/0

Klasse 3: 1. Geir Hauge, Mælum 41/17, 2. Eirik Haugvaldstad, Gjesdal 38/17, 3. Hans Jørgen Bjerva, Mælum 37/17, 4. Vidar Omar Daland, Imenes 36/16, 5. Thor Vigre, Imenes 36/14, 6. Magne Melby, Atrå 35/11, 7. Karen Grødum, Topdal 34/15, 8. Kåre Haugvaldstad, Gjesdal 34/14, 9. Arne Holskog, Søgne 34/6, 10. Kjell Thaule, Rise og Løddesøl 33/16, 11. Rune H Westhassel, Greipstad 33/12, 12. Tore Skomedal, Søgne 33/12, 13. Øyvind Slåen, Kilebygda og Bolvik 32/11, 14. Robert Almedal Homme, Kristiansand 32/9, 15. Tom Terjesen, Imenes 30/16, 16. Rut Bjerva, Mælum 30/14, 17. Ole Reidar Bakke, Øvrebø 28/11, 18. Asbjørn Spilling, Norheim 28/5, 19. Ole R. Bødtker, Gann 27/9, 20. Robert Storvik, Øvre Velfjord 27/7, 21. Åse Marie Skjeggedal Borgen, Mykland 26/12, 22. Terje Nybu, Levangsheia 26/12, 23. Anita Mjaaland, Mykland 26/6, 24. Dagfinn Vemmelvik, Greipstad 25/7, 25. Hallstein Storvik, Kilebygda og Bolvik 24/11, 26. Vidar Lauvsland, Øvrebø 23/8, 27. Tallak Askland, Vegårshei 22/9, 28. Torgeir Jåtun, Greipstad 22/6, 29. Svein Arild Githmark, Lillesand 14/3, 30. Eivind Igland, Imenes 9/2

Klasse 4: 1. Lars Johan Skjeggedal, Mykland 41/25, 2. Jan Kåre Moland, Drangedal 41/15, 3. Kim A Lund, Jondalen 40/21, 4. Inge Eftevand, Evje og Hornnes 40/21, 5. Lars Skår, Hjelmeland 40/16, 6. Dag Kåre Salvesen, Imenes 39/22, 7. Nils Åge Sandal, Røldal 39/20, 8. Asbjørn Dale, Heddeland og Breland 38/16, 9. Jarl Stølen, Farsund 38/13, 10. Magne Rike, Vegårshei 37/21, 11. Terje Nesset, Kongsberg 37/13, 12. Inge Storenes, Imenes 37/13, 13. John Birger Stavenes, Jondal 37/13, 14. Dag Voigt, Egersund 36/18, 15. Arild Rasmussen, Holum 36/16, 16. Stian Hellermyr, Levangsheia 35/20, 17. Tor Ståle Knaben, Holum 35/19, 18. Ole N Staurland, Hjelmeland 35/15, 19. Bjørnar Endresen, Lillesand 35/14, 20. Johan Nygård, Randesund 35/13, 21. Knut Aas, Lunde 34/22, 22. Thor Olav Lauvrak, Froland 34/19, 23. Morten Melby, Atrå 34/14, 24. Kristoffer Vad, Sigdal 33/19, 25. Hans Fredrik Vatnedal, Holum 33/14, 26. Johan Sørli, Greipstad 33/10, 27. Erik Setekleiv, Vegårshei 33/10, 28. Sverre Brovold, Oslo Østre 32/16, 29. Anders Lomeland, Gjesdal 32/9, 30. Olav K. Vaaje, Vegårshei 32/7, 31. Nils Gunvald Hamre, Røldal 32/5, 32. Stian Nevland, Gjesdal 31/11, 33. Sigurd Govertsen, Søgne 31/10, 34. Tor Arne Føreland, Evje og Hornnes 31/9, 35. Geir Lie, Holum 31/7, 36. Sven Egil Holta, Jørpeland 30/14, 37. Kjetil Norby, Randesund 30/11, 38. Sveinung Moen, Kviteseid 30/11, 39. Yngvar Rønningen, Froland 29/14, 40. Sondre Rorgemoen, Øyfjell 29/11, 41. Ole Håkon Eidså, Greipstad 28/10, 42. Ingvar Aarhus, Greipstad 28/8, 43. Jorunn Marie Vad, Sigdal 27/4, 44. Ole Jonny Finsrud, Sigdal 26/14, 45. Helge Tveit, Gann 26/13, 46. Rannveig Karlsen, Mælum 25/7, 47. Oddbjørn Larsen,, Torridal 18/3

Klasse 5: 1. Trond Bergan, Jondalen 42/32, 2. Knut Bråthen, Kongsberg 42/29, 3. Per Kristian Aas, Lunde 42/24, 4. Knut Melby, Atrå 42/20, 5. Tor Arnfinn Homme, Topdal 42/17, 6. Odd Arne Brekne, Lyngdal 41/27, 7. Svein Jørund Githmark, Lillesand 41/23, 8. Pål Aslak Idland, Gjesdal 41/18, 9. Engebret Mjøseng, Sigdal 40/24, 10. John Olav Ågotnes, Sartor 40/23, 11. Ivar Rinde, Nordstrand 40/22, 12. Linn Grødum Homme, Topdal 40/22, 13. Ådne Ø. Søyland, Gjesdal 40/19, 14. Anders Metveit, Imenes 40/18, 15. Trond Glidje, Vegårshei 40/16, 16. Håvard Forsdal, Rise og Løddesøl 40/15, 17. Geir Atle Metveit, Imenes 39/21, 18. Nils Thomas Valand, Grindølen 39/18, 19. Morten Eken, Søndre Modum 39/17, 20. Roar Torkildsen, Farsund 39/17, 21. Georg Gulbrandsen, Heddeland og Breland 39/17, 22. Nils Seldal, Klepp 39/16, 23. May Elin Stava, Lyngdal 39/15, 24. Trygve Thaule, Rise og Løddesøl 39/13, 25. Jarle Aarhus, Greipstad 38/20, 26. Kåre Storenes, Imenes 38/16, 27. Trygve Borgen, Stavanger 38/15, 28. Terje Grøterud, Sigdal 38/14, 29. Eivind Vågø, Lillesand 38/13, 30. Arne Dragland, Lyngdal 37/19, 31. Steinar Skoland, Lyngdal 37/18, 32. Steve T. Øverland, Gann 37/17, 33. Lars Esse, Bamble 37/15, 34. Oddvar Kvåle, Holum 37/13, 35. Børge Vatnedal, Holum 36/22, 36. Anders E Gusdal, Imenes 36/11, 37. Kristian Strømsland, Søndeled 35/12, 38. Jan Lundtveit, Drangedal 35/10, 39. Kennet Stubstad, Mandal 32/14, 40. Audun Kvandal, Røldal 32/6, 41. Alf Olav Skeivoll, Greipstad 28/11, 42. Tor Harald Lund, Søgne 24/12

Klasse V55: 1. Aslak Lonebu, Imenes 38/19, 2. Ivar Omdal, Vennesla 37/15, 3. Dagfinn Olsen, Froland 36/15, 4. Arne Palerud, Drangedal 35/15, 5. Knut Lie, Imenes 35/11, 6. Gunnar Dragland, Lyngdal 34/17, 7. Magnus Solbakken, Røldal 33/10, 8. Torgeir Edland, Gjesdal 32/12, 9. Olaf Solbakken, Røldal 30/9, 10. Nils Haugaas, Froland 29/6, 11. Per Tveiten, Bykle 28/13, 12. Karsten Valand, Grindølen 28/9, 13. Svein Wiktor Kinander, Nøtterø 28/4, 14. Stein Østbøll, Birkenes 27/11, 15. Olav Løkslid, Lunde 27/8, 16. Per Åge Grøsle, Imenes 25/10, 17. Geir Bødtker, Gann 25/9, 18. Rainer Johannes Huber, Øyfjell 18/5

Klasse ASP: 1. Aksel Flakk, Birkenes 18/6, 2. Helene Storenes, Imenes 23/7, 3. Stian Solvang, Mykland 19/7, 4. Toralf Solberg, Vegårshei 11/4

Klasse R: 1. Kristian Scheie, Time 30/21, 2. Åsmund Thaule, Rise og Løddesøl 28/12, 3. Tore Tjelta, Gjesdal 27/15, 4. Sondre Aarhus, Greipstad 24/13, 5. Guro Hollund, Oslo Østre 21/11, 6. Thomas Christensen, Imenes 21/8, 7. Sverre Lien Håbesland, Birkenes 19/11, 8. Benedicte Austefjord, Imenes 19/9, 9. Erling Solberg, Vegårshei 15/4, 10. Henrik Vatnedalen, Greipstad 12/1, 11. Leif Vigre, Imenes 9/4

Klasse ER: 1. Aslak Hollund, Oslo Østre 30/24, 2. Lars Bruset, Mælum 30/21, 3. Leif Daniel Høydal, Greipstad 30/20, 3. Magnus Ågotnes, Fana 30/20, 5. Martin Melby, Atrå 30/20, 6. Cathrine Fossdal, Greipstad 30/19, 7. Håkon Dahl, Greipstad 30/19, 8. Knut Martin Solvik, Vegårshei 30/18, 9. Christer Gramstad, Gjesdal 29/17, 10. Jakob Flakk, Birkenes 29/15, 11. Håkon Sørli, Greipstad 28/14, 12. Mathias W. Tveit, Gann 27/11, 13. Kristin Bjerland, Greipstad 26/13, 14. Daniel Gusdal, Imenes 20/6, 15. Geir Egil Haugland, Birkenes 19/9, 16. Sjur Øverland, Gann 13/4

Klasse J: 1. Knut Erik Svarstad, Bamble 30/24, 2. Marit Sangesland, Øvrebø 30/24, 3. Kristoffer Eidså, Greipstad 30/24, 4. Trygve C. Kjørslevik, Farsund 30/22, 5. Katrine Idland, Gjesdal 30/22, 6. Thomas Rasmussen, Gjesdal 30/19, 7. Gunnar Solvik, Vegårshei 29/16, 8. Gunnar Tørnes, Drangedal 28/19, 9. Ingve Gundersen, Time 28/17, 10. Erik C. Kjørslevik, Farsund 28/16, 11. Reidar Thaule, Rise og Løddesøl 28/10, 12. Olav Fuglestad, Time 27/19, 13. Olav Askildsen, Rise og Løddesøl 27/18, 14. Anders Hommen, Greipstad 27/17, 15. Aleksander Storenes, Imenes 24/14, 16. Stian Østerhus, Greipstad 22/8

Klasse V65: 1. Tollef Netland, Kvinesdal 29/25, 2. Åsmund Idland, Gjesdal 29/21, 3. Ivar Storenes, Imenes 29/17, 4. Eivind Ramse, Vennesla 28/14, 5. Anders Aas, Vegårshei 27/13, 6. Øyvind Evensen, Vegårshei 26/16, 7. Thomas Ivar Sundtjønn, Herefoss 25/13, 8. Gunleiv Djupesland, Finsland 25/11, 9. Ole Johan Grødum, Topdal 24/4, 10. Johan Sandland, Imenes 21/11, 11. Tore k.Lunden, Vennesla 7/2

Klasse V73: 1. Torjus Ågedal, Grindølen 30/20, 2. Åge Tvermyr, Froland 29/15, 3. Tormod Aamdal, Søgne 27/19, 4. Sverre Vidringstad, Kristians27/17, 5. Kristoffer Haugan, Kviteseid 25/12, 6. Harald Storenes, Imenes 25/8

Feltskyting Greipstad

Fra Felt Greipstad

LDKS Felt sørlandskretsen 2008

Mesterskap

Klasse 2-5 og V55: 1. Tor H Lund, Søgne 41/03, 2. Kristian Strømsland, Søndeled 40/04, 3. Trond Glidje, Vegårshei 40/04, 4. Per Kristian Aas, Lunde 39/04, 4. Arnfinn Bakkevoll, Søgne 39/04, 6. Pål Aslak Idland, Gjesdal 39/02, 7. Paul Vaule, Hå 38/03, 8. Arne Drageland, Lyngdal 38/01, 9. Georg Gulbrandsen, Heddeland og Breland 37/08, 10. Kåre G. Storenes, Imenes 37/04, 11. Reidar Lohndal, Lyngdal 37/03, 12. Glenn Anda Pettersen, Løveid 36/04, 13. Gunnar Drageland, Lyngdal 36/03, 13. Kenneth Stubstad, Mandal 36/03, 15. Odd Arne Brekne, Lyngdal 36/02, 16. Bjørnar Endresen, Lillesand 36/01, 16. Werner Stausland, Søgne 36/01, 18. Daniel Sørli, Greipstad 35/04, 19. Ole Thomas Tveitan, Siljan 35/02, 20. Lars Esse, Bamble 35/01, 20. Mette Finnestad, Søgne 35/01, 22. Jarle Aarhus, Greipstad 34/03, 23. Jan Kåre Moland, Drangedal 34/01, 23. Magnus Lima Vårdal, Time 34/01, 25. Hans Fredrik Vatnedal, Holum 33/04, 26. Aslak Lonebu, Imenes 32/03, 27. Eivind Igland, Imenes 32/02, 27. Børge Vatnedal, Holum 32/02, 29. Øyvind Lilledrange, Flikka 30/02, 30. Knut Lie, Imenes 30/00, 31. Egil Time, Time 26/00.

V55: 1. Paul Vaule, Hå 38/03, 2. Gunnar Drageland, Lyngdal 36/03, 3. Aslak Lonebu, Imenes 32/03, 4. Øyvind Lilledrange, Flikka 30/02, 5. Knut Lie, Imenes 30/00.

Junior: 1. Trygve Carlsen Kjørslevik, Farsund 42/10, 2. Hanne Karine Moland, Drangedal 42/10, 3. Aleksander Narvestad, Lyngdal 42/08, 4. Martine S Eikås, Søgne 42/08,  5. Knut Erik Svarstad, Bamble 42/08, 6. Håkon Tveitan, Siljan 42/08, 7. Kennet Aas, Lyngdal 42/07, 7. Rut Bjerva, Mælum 42/07, 9. Torgeir Jåtun, Greipstad 42/06, 10. Kristian Løvø, Stavanger 41/09, 11. Hanne Sangolt, Stavanger 41/08, 12. Thomas Rasmussen, Gjesdal 41/07, 13. Katrine Idland, Gjesdal 41/05, 14. Gunnar Tørnes, Drangedal 41/01, 15. Kristoffer Eidså, Greipstad 40/06, 16. Jørn Halvor Ufs, Drangedal 40/02, 17. Elina Efjestad, Søgne 39/01.

Eldre rekrutt: 1. Frank Idland, Gjesdal 42/11, 2. Kent Johan Pollestad, Time 42/09, 3. Sebastian Kanz, Time 42/09,  4. Kjetil Aabel, Birkenes 42/08, 4. Sindre Ausel, Vegårshei 42/08, 4. Lars Bruseth, Mælum 42/08, 4. Cathrine Fossdal, Greipstad 42/08, 4. Leif Daniel Høydal, Greipstad 42/08, 9. Håkon Dahl, Greipstad 42/05, 10. Christer Gramestad, Gjesdal 41/07, 10. Aleksander Taanevig, Farsund 41/07, 12. Espen Refsdal, Drangedal 41/05, 13. Espen Kartevoll, Gjesdal 41/01, 14. Kristin Bjerland, Greipstad 39/02, 15. Håkon Sørli, Greipstad 38/02.

Rekrutt: 1. Morgan Lindheim, Drangedal 42/09, 2. Kristian Scheie, Time 42/08, 3. Anja Bjørnsen, Drangedal 42/06, 4. Even Andre Odden, Drangedal 42/06, 4. Tore Tjelta, Gjesdal 42/06, 6. Jens Løvø, Stavanger 38/06, 7. Martin Landås, Øvrebø 36/04.

V65: 1. Åsmund Idland, Gjesdal 42/07, 2. Tore K Lunden, Vennesla 42/06, 3. Thomas I Sundtjønn, Herefoss 41/06, 4. Eivind Ramse, Vennesla 40/05, 5. Nils Blørstad, Holum 40/03, 6. Tollef Kåre Netland, Kvinesdal 34/01.

V73: 1. Sverre Vidringstad, Kristiansand 42/07, 2. Åge Tvermyr, Froland 41/07, 3. Tormod Aamdal, Søgne 41/03, 4. Torjus Ågedal, Grindølen 41/03, 5. Harald Storenes, Imenes 40/05.

Hovedskyting

Klasse 5: 1. Tor H Lund, Søgne 30/21, 2. Arnfinn Bakkevoll, Søgne 30/19, 3. Kristian Strømsland, Søndeled 30/15, 4. Mette Finnestad, Søgne 29/19, 5. Trond Glidje, Vegårshei 28/20, 6. Per Kristian Aas, Lunde 28/19, 7. Arne Drageland, Lyngdal 28/13, 8. Pål Aslak Idland, Gjesdal 28/11, 9. Odd Arne Brekne, Lyngdal 27/17, 10. Jarle Aarhus, Greipstad 27/11, 11. Glenn Anda Pettersen, Løveid 27/10, 12. Kåre G. Storenes, Imenes 27/10, 13. Kenneth Stubstad, Mandal 27/08, 14. Anders Edvin Gusdal, Imenes 26/19, 15. Tor Arnfinn Homme, Topdal 26/18, 16. Børge Vatnedal, Holum 26/15, 17. Georg Gulbrandsen, Heddeland og Breland 26/14, 18. Nils Gunnar Lyngroth, Froland 26/13, 19. May Elin Stava, Lyngdal 26/12, 20. Hanne Skarpodde, Drangedal 26/12, 21. Nils Bernt Rinde, Farsund 26/11, 22. Lars Esse, Bamble 26/07, 23. Roar Torkildsen, Farsund 25/13, 24. Trygve Borgen, Stavanger 25/11, 25. Trond Inge Rødland, Klepp 25/11, 26. Einar Tunheim, Hå 25/10, 27. Steinar Skoland, Lyngdal 25/10, 28. Terje Høyland, Time 25/10, 29. Kenneth Brandsvoll, Audna 25/08, 30. Nils Seldal, Klepp 25/07, 31. Alf Olav Skeivoll, Greipstad 25/07, 32. Svein Jørund Githmark, Lillesand 24/12, 33. Stein Tånevik, Farsund 24/12, 34. Oddvar Kvåle, Holum 24/12, 35. Linn Grødum Homme, Topdal 24/09, 36. Geir Atle Metveit, Imenes 24/08, 37. Peter Sørli, Greipstad 24/05, 38. Nils T Valand, Grindølen 23/12, 39. Daniel Tveiten Haig, Søgne 23/09, 40. Even Englund, Søgne 21/11, 41. Eivind Våge, Lillesand 21/08, 42. Anders Metveit, Imenes 21/06, 43. Jan Lundtveit, Drangedal 21/06, 44. Bjørn Vidringstad, Lyngdal 20/11, 45. Ole Dorholt, Lunde 20/09, 46. Kjell Egil Norum, Norheim 17/05, 47. Øyvind Bjerklund, Holla 02/00.

Klasse 4: 1. Werner Stausland, Søgne 28/14, 2. Magnus Lima Vårdal, Time 28/13, 3. Reidar Lohndal, Lyngdal 28/09, 4. Daniel Sørli, Greipstad 27/12, 5. Hans Fredrik Vatnedal, Holum 27/10, 6. Bjørnar Endresen, Lillesand 27/10, 7. Jan Kåre Moland, Drangedal 26/19, 8. Ole Thomas Tveitan, Siljan 26/13, 9. Egil Time, Time 26/09, 10. Knut Aas, Lunde 25/13, 11. Lars Skår, Hjelmeland 25/13, 12. Thor Olav Lauvrak, Froland 25/12, 13. Johannes Eika, Bø (Telemark) 25/07, 14. Veronica Bjørkkjær, Levangsheia 25/07, 15. Dag Kåre Salvesen, Imenes 24/15, 16. Jarl Stølen, Farsund 24/14, 17. Lars Johan Sjeggedal, Mykland 24/12, 18. Kristian Eika, Bø (Telemark) 24/11, 19. Arild Rasmussen, Holum 24/10, 20. Asbjørn Dale, Heddeland og Breland 24/09, 21. Erik Setekleiv, Vegårshei 24/09, 22. Stian Hellemyr, Levangsheia 24/09, 23. Per Sverre Bjørkkjær, Levangsheia 24/04, 24. Leif Rinde, Farsund 23/11, 25. Rannveig Karlsen, Mælum 23/11, 26. Sven Egil Holta, Jørpeland 23/10, 27. Leif Atle Beisland, Imenes 23/09, 28. Geir Roland, Greipstad 23/09, 29. Olav K Vaaje, Vegårshei 23/08, 30. Johan Nygård, Randesund 23/08, 31. Stian Nevland, Gjesdal 23/05, 32. Ingvar Aarhus, Greipstad 22/10, 33. Inge Storenes, Imenes 22/09, 34. Terje Nybu, Levangsheia 22/08, 35. Johan Sørli, Greipstad 22/05, 36. Sigurd Govertsen, Søgne 21/10, 37. Ole Håkon Eidså, Greipstad 21/03, 38. Arne Sløgedal, Heddeland og Breland 20/11, 39. Per Sverre Risa, Time 20/10, 40. Ole Kristian Gjil, Stavanger 20/08, 41. Oddbjørn Larsen, Torridal 20/06, 42. Kjetil Norby, Randesund 20/03, 43. Tor Ståle Knaben, Holum 19/07, 44. Jan Robert Fudge, Greipstad 19/07, 45. Geir Ove Sådland, Lyngdal 18/03, 46. Dag Voigt, Egersund 15/03.

Klasse 3: 1. Eivind Igland, Imenes 27/08, 2. Robert A Homme, Kristiansand 25/16, 3. Tore Skomedal, Søgne 25/08, 4. Rune Haaversen Westhassel, Greipstad 24/10, 5. Jon Olav Jåtun, Søgne 23/14, 6. Stian Hegna, Bø (Telemark) 23/11, 7. Kenneth Sløgedal, Heddeland og Breland 23/06, 8. Michael Skeivoll, Greipstad 22/11, 9. Thor Vigre, Imenes 22/08, 10. Stig Drange, Søgne 22/07, 11. Vidar Omar Daland, Imenes 22/07, 12. Tom Nyhaven, Søgne 22/05, 13. Kåre Haugvalstad, Gjesdal 22/04, 14. Tom Terjesen, Imenes 21/10, 15. Bjørn Mølland, Greipstad 20/04, 16. Arne Omestad, Iveland 19/05, 17. Espen Esse, Bamble 19/05, 18. Karen Grødum, Topdal 18/08, 19. Øyvind Slåen, Kilebygda og Bolvik 18/06, 20. Hans Jørgen Bjærva, Mælum 16/08, 21. Dagfinn Vemmelvik, Greipstad 15/06, 22. Are Gunnar Røysland, Froland 15/04, 23. Ole Reidar Bakke, Øvrebø 14/05, 24. Svein Arild Githmark, Lillesand 13/02.

Klasse 2: 1. Paul Mjåland, Mykland 22/10, 2. Hallgeir Idland, Imenes 21/06, 3. Steffen Mjåland, Mykland 20/09, 4. Bjørn Helge Igland, Imenes 20/02, 5. Oddvar Aas, Mykland 19/05, 6. Eilif Stalleland, Imenes 19/04, 7. Ørjan Metveit, Imenes 17/07, 8. Jan O Homme, Kristiansand 17/03, 9. Morten A Ryen, Topdal 16/02, 10. Arne Valheim, Mykland 15/05, 11. Roger Salvesen, Gjesdal 15/03, 12. Øystein Solås, Heddeland og Breland 15/02, 13. Asbjørn Spilling, Norheim 14/05, 14. Hans Ivar Eieland, Iveland 13/04, 15. Alf Therkildsen, Øvrebø 09/03, 16. Frode Idland, Gjesdal 09/01, 17. Svein Terjesen, Lillesand 07/01.

Klasse 1: 1. Ole Jan Gundersen, Time 18/04, 2. Kristian Slåen, Kilebygda og Bolvik 18/04, 3. Stig Kartevoll, Gjesdal 17/06, 4. Aleksander Alsaker, Randesund 14/04, 5. Christian Ramberg, Bø (Telemark) 11/01, 6. Terje Abusland, Greipstad 05/01.

Junior: 1. Kennet Aas, Lyngdal 30/28, 2. Hanne Karine Moland, Drangedal 30/26, 3. Trygve Carlsen Kjørslevik, Farsund 30/25, 4. Rut Bjerva, Mælum 30/24, 5. Aleksander Narvestad, Lyngdal 30/24, 6. Hanne Sangolt, Stavanger 30/23, 7. Martine S Eikås, Søgne 30/22, 8. Håkon Tveitan, Siljan 30/22, 9. Knut Erik Svarstad, Bamble 30/19, 10. Torgeir Jåtun, Greipstad 30/14, 11. Kristoffer Eidså, Greipstad 29/23, 12. Katrine Idland, Gjesdal 29/21, 13. Elina Efjestad, Søgne 29/20, 14. Jørn Halvor Ufs, Drangedal 29/19, 15. Thomas Rasmussen, Gjesdal 29/19, 16. Gunnar Tørnes, Drangedal 29/16, 17. Kristian Løvø, Stavanger 29/16, 18. Olav Fuglestad, Time 28/24, 19. Vegard Blien Sjøveian, Flikka 28/22, 20. Erik Carlsen Kjørslevik, Farsund 28/21, 21. Anders Hommen, Greipstad 28/20, 22. Ann Kristin Bråthen, Drangedal 28/19, 23. Robert Førland, Søgne 28/18, 24. Cristina Teigen, Mælum 28/17, 25. Ingve Gundersen, Time 28/16, 26. Gunnar H Solvik, Vegårshei 28/16, 27. Vegard Eidså, Greipstad 28/12, 28. Marit Sangesland, Øvrebø 27/15, 29. Stian Østerhus, Greipstad 27/11, 30. Aleksander Storenes, Imenes 25/16, 31. Morten Dragland, Lyngdal 25/08, 32. Terje Eidså, Greipstad 24/11, 33. Jonas Repstad, Søgne 23/13.

Eldre rekrutt: 1. Lars Bruseth, Mælum 30/25, 2. Cathrine Fossdal, Greipstad 30/23, 3. Espen Refsdal, Drangedal 30/23, 4. Frank Idland, Gjesdal 30/22, 5. Håkon Dahl, Greipstad 30/22, 6. Kent Johan Pollestad, Time 30/22, 7. Kjetil Aabel, Birkenes 30/22, 8. Espen Kartevoll, Gjesdal 30/21, 9. Sindre Ausel, Vegårshei 30/21, 10. Aleksander Taanevig, Farsund 30/21, 11. Sebastian Kanz, Time 30/18, 12. Leif Daniel Høydal, Greipstad 30/18, 13. Kristin Bjerland, Greipstad 30/16, 14. Håkon Sørli, Greipstad 30/16, 15. Christer Gramestad, Gjesdal 30/15, 16. Daniel Gusdal, Imenes 29/14, 17. Malin Landsverk Solås, Greipstad 29/14, 18. Halvor Homme, Øvrebø 28/22, 19. Knut Martin H Solvik, Vegårshei 28/18, 20. Pål Augedal, Hå 28/17, 21. Jon Martin Haaland, Farsund 28/09, 22. Børge Sløgedal, Heddeland og Breland 28/06, 23. Anne Synøve Bjørkekjær, Levangsheia 27/16, 24. Guro Kravlen Eidså, Søgne 27/13, 25. Eivor Svenning, Søgne 26/10, 26. Leif Atle Nygård, Randesund 24/10, 27. Birger Drange, Søgne 24/10, 28. Geir Egil Haugeland, Birkenes 24/10, 29. Thomas Pettersen, Gjesdal 20/07, 30. Håvard Haugvalstad, Gjesdal 16/02, 31. Ellen Marie Time, Time 15/04.

Rekrutt: 1. Morgan Lindheim, Drangedal 30/26, 2. Kristian Scheie, Time 30/23, 3. Anja Bjørnsen, Drangedal 30/21, 4. Even Andre Odden, Drangedal 30/21, 5. Tore Tjelta, Gjesdal 30/20, 6. Jens Løvø, Stavanger 30/15, 7. Martin Landås, Øvrebø 29/12, 8. Leif Vigre, Imenes 27/10, 9. Benedicte Auttefjord, Imenes 25/07, 10. Katrine Bærstad, Mælum 25/06, 11. Sondre Aarhus, Greipstad 23/08, 12. Julie Aas, Lunde 22/09, 13. Even S Eikås, Søgne 20/03, 14. Tom Salve Sløgedal, Søgne 19/07, 15. Sverre Lien Håbesland, Birkenes 19/03, 16. Henrik Vatnedalen, Greipstad 09/03.

V55: 1. Paul Vaule, Hå 27/14, 2. Gunnar Drageland, Lyngdal 27/12, 3. Aslak Lonebu, Imenes 26/11, 4. Øyvind Lilledrange, Flikka 25/07, 5. Knut Lie, Imenes 24/08, 6. Vidar Ottren, Mælum 22/10, 7. Karsten Valand, Grindølen 22/07, 8. Gunnar olsen, Løveid 22/05, 9. Olav Løkslid, Lunde 21/07, 10. Dag Skarpodde, Drangedal 21/06, 11. Arne Palerud, Drangedal 20/07, 12. Per Tveiten, Bykle 20/07, 13. Stein Østbøll, Birkenes 20/06, 14. John Ryen, Topdal 20/04, 15. Nils Haugaas, Froland 19/04, 16. Arvid T Ramsland, Heddeland og Breland 18/07, 17. Harald Pettersen, Mælum 18/05, 18. Dagfinn Olsen, Froland 17/06, 19. Eiliv Åsen, Egersund 17/06, 20. Torgeir Edland, Gjesdal 16/04, 21. Anders Askedal, Lillesand 12/03, 22. Halvor Norskog, Lunde 08/00, 23. Per Gjil, Stavanger 07/02.

V65: 1. Nils Blørstad, Holum 30/25, 2. Åsmund Idland, Gjesdal 30/23, 3. Tore K Lunden, Vennesla 30/20, 4. Thomas I Sundtjønn, Herefoss 30/16, 5. Tollef Kåre Netland, Kvinesdal 29/24, 6. Johan Sandland, Imenes 29/24, 7. John Fidje, Mandal 29/19, 8. Eivind Ramse, Vennesla 29/15, 9. Anders Aas, Vegårshei 28/21, 10. Olaf K. Bakken, Topdal 28/18, 11. Gunleiv Djupesland, Finsland 27/14, 12. Øivind Evensen, Vegårshei 27/13, 13. Ole Johan Grødum, Topdal 26/16, 14. Oskar Ådnebergli, Mandal 26/13, 15. Ivar Storenes, Imenes 25/15, 16. Odd Pettersen, Gjesdal 24/10.

V73: 1. Sverre Vidringstad, Kristiansand 30/26, 2. Harald Storenes, Imenes 30/21, 3. Torjus Ågedal, Grindølen 30/20, 4. Åge Tvermyr, Froland 30/19, 5. Tormod Aamdal, Søgne 30/13, 6. Gunder Ryen, Topdal 29/22, 7. Trygve Grøsland, Kristiansand 28/18, 8. Otto Skailand, Flikka 27/11, 9. Jan Nicolaisen, Kristiansand 25/08, 10. Åge Birketvedt, Topdal 24/13.

AG3: 1. Nils Bernt Rinde, Farsund 29/12, 2. Alf Stensli, Kristiansand 27/06, 3. Leif Rinde, Farsund 25/08, 4. Endre Sløgedal Andersen, Heddeland og Breland 25/07, 5. Anders Askedal, Lillesand 24/13, 6. Bjarne Skollevoll, Farsund 24/06, 7. Øyvind Penne, Farsund 23/07, 8. Peter Håland, Farsund 20/05.

Feltstevne Søgne - Heddeland & Breland 24.02.2008.

Feltskyting Rek/Jun klasse AR
Nr Skytter Skytterlag Klasse H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Fredrik Repstad Søgne AR 5/1 6/2 6/3 5/2 6/2 28/10
2 Aksel G. Flakk Birkenes AR 4/0 3/0 3/1 1/0 4/1 15/2
3 Hallvar Kulien Søgne AR 2/0 1/0 2/0 0/0 1/0 6/0

Feltskyting Rek/Jun klasse ER
Nr Skytter Skytterlag Klasse H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Kjetil Aabel Birkenes ER 6/3 6/6 6/5 6/4 6/2 30/20
2 Håkon Sørli Greipstad ER 6/5 6/5 6/3 6/4 6/2 30/19
3 Cathrine Fossdal Greipstad ER 6/6 6/6 6/6 6/5 5/4 29/27
4 Leif Daniel Høydal Greipstad ER 6/3 6/4 6/6 6/6 5/1 29/20
5 Jon Martin Haaland Farsund ER 5/4 6/4 6/2 6/3 6/3 29/16
6 Håkon Dahl Greipstad ER 6/3 6/1 6/2 6/2 5/2 29/10
7 Børge Sløgedal Heddeland og Breland sk.lag ER 5/4 5/3 6/4 6/2 6/5 28/18
8 Birger Drange Søgne ER 6/4 6/5 5/3 6/2 5/3 28/17
9 Marius Myrvang Birkenes ER 5/2 6/5 6/4 5/2 5/1 27/14
10 Eivinn Kulien Søgne ER 4/1 5/1 5/1 6/3 6/3 26/9
11 Jakob Grønvold Flakk Birkenes ER 6/2 5/1 6/3 4/1 5/1 26/8
12 Guro Kravlen Eidså Søgne ER 5/1 6/3 5/2 4/1 5/1 25/8
13 Marte Skisland Greipstad ER 5/1 6/4 6/3 5/0 3/0 25/8
14 Eivor Svenning Søgne ER 6/3 5/2 4/1 6/3 3/0 24/9

Feltskyting Rek/Jun klasse J
Nr Skytter Skytterlag Klasse H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Kenneth Aas Lyngdal J 6/6 6/3 6/5 6/6 6/5 30/25
2 Marit Sangesland Øvrebø J 6/5 6/2 6/6 6/2 6/5 30/20
3 Olav Fuglestad Time J 6/4 6/5 6/2 6/3 6/3 30/17
4 Kristoffer Eidså Greipstad J 6/5 6/2 6/5 6/1 6/3 30/16
5 Martine Sløgedal Eikås Søgne J 6/5 5/1 6/6 6/3 6/4 29/19
6 Anders Hommen Greipstad J 6/3 6/3 6/5 6/5 5/2 29/18
7 Stian Østerhus Greipstad J 6/5 5/1 6/5 5/4 5/2 27/17
8 Robert Førland Søgne J 6/2 4/2 6/5 6/2 5/4 27/15
9 Vegard Blien Sjøveian Flikka J 6/4 5/1 6/4 3/1 6/1 26/11
10 Torgeir Jåtun Greipstad J 6/5 5/2 6/4 5/0 4/0 26/11
11 Jonas Repstad Søgne J 6/3 1/1 5/3 0/0 5/1 17/8

Feltskyting Rek/Jun klasse R
Nr Skytter Skytterlag Klasse H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Ole Nikolai Jåtun Greipstad R 5/0 5/4 5/1 6/4 5/1 26/10
2 Sverre lien Håbesland Birkenes R 6/4 4/2 5/3 4/1 5/3 24/13
3 Martin Landås Øvrebø R 4/3 5/1 6/1 5/3 4/1 24/9
4 Sondre Aarhus Greipstad R 3/1 4/2 6/3 3/0 3/0 19/6
5 Even S Eikås Søgne R 4/1 3/1 2/1 2/1 3/1 14/5
6 Tom Salve Sløgedal Søgne R 3/1 0/0 1/0 1/0 3/1 8/2
7 ESPEN STUBSTAD Mandal R 2/1 2/0 2/2 0/0 1/0 7/3

Feltskyting Rek/Jun klasse V65
Nr Skytter Skytterlag Klasse H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 NILS BLØRSTAD Holum V65 6/4 6/4 6/4 6/4 6/3 30/19
2 Thomas Sundtjønn Herefoss V65 6/2 6/4 6/3 6/6 6/3 30/18
3 Tore K Lunden Vennesla V65 6/2 6/5 6/4 6/4 5/3 29/18
4 John Fidje Mandal V65 6/6 6/3 6/4 6/2 5/2 29/17
5 Tollef Netland Kvinesdal V65 6/4 5/3 5/1 6/6 6/2 28/16
6 Olaf Bakken Topdal V65 5/2 6/3 6/6 5/3 4/2 26/16
7 Gunleiv Djupesland Finsland V65 4/1 6/4 6/5 5/2 5/0 26/12
8 Johan Grødum Topdal V65 4/3 5/2 6/4 5/1 5/2 25/12
9 Eivind Ramse Vennesla V65 5/1 2/0 6/2 6/3 4/0 23/6

Feltskyting Rek/Jun klasse V73
Nr Skytter Skytterlag Klasse H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 torjus Ågedal Grindølen V73 6/5 6/3 6/2 6/3 6/4 30/17
2 Trygve Grøsland Kristiansand V73 6/5 6/5 6/4 6/5 5/1 29/20
3 Sverre Vidringstad Kristiansand V73 6/6 6/4 5/4 6/4 5/2 28/20
4 Tormod Aamdal Søgne V73 6/3 6/3 6/5 6/4 4/2 28/17
5 Gunder Ryen Topdal V73 5/2 6/2 6/3 6/1 5/3 28/11
6 Aslak Wigemyr Heddeland og Breland sk.lag V73 6/4 5/3 6/5 5/0 3/1 25/13
7 Åge Birketvedt Topdal V73 3/1 4/2 5/3 5/2 5/2 22/10
8 Jan Nicolaisen Kristiansand V73 6/1 6/2 2/0 3/0 1/0 18/3
9 Otto Skailand Flikka V73 4/1 5/1 2/1 2/0 4/1 17/4
10 Kristian Jacobsen Søgne V73 3/0 2/0 0/0 2/1 2/0 9/1


Feltskyting Senior klasse 2
Nr Skytter Skytterlag Klasse H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Eileff Stalleland Imenes 2 5/5 5/1 5/1 2/0 6/2 23/9
2 Alf Therkelsen Øvrebø 2 5/2 6/4 5/0 2/0 1/0 19/6
3 Øystein Solås Heddeland og Breland sk.lag 2 6/3 0/0 3/0 3/1 0/0 12/4
4 Morten Andre Ryen Topdal 2 3/1 4/0 1/0 1/0 0/0 9/1

Feltskyting Senior klasse 3
Nr Skytter Skytterlag Klasse H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Andreas Wigemyr Heddeland og Breland sk.lag 3 4/0 6/4 4/0 4/1 5/0 23/5
2 Stig Drange Søgne 3 2/1 6/3 6/2 4/1 3/2 21/9
3 Asbjørn Spilling Norheim 3 4/0 5/3 5/1 5/2 2/1 21/7
4 Tom Nyhaven Søgne 3 6/4 0/0 5/2 5/0 3/0 19/6
5 Tore Skomedal Søgne 3 6/3 3/1 6/1 3/1 1/0 19/6
6 Kenneth Sløgedal Heddeland og Breland sk.lag 3 5/2 6/2 3/0 2/0 2/1 18/5
7 Jon Olav Jåtun Søgne 3 5/1 6/4 4/0 0/0 2/1 17/6
8 Ole Reidar Bakke Øvrebø 3 6/2 3/0 5/1 1/0 0/0 15/3
9 Vidar Lauvsland Øvrebø 3 5/0 6/0 4/1 0/0 0/0 15/1
10 Dagfinn Vemmelvik Greipstad 3 1/0 3/1 2/0 2/0 2/0 10/1
11 Isabelle Weber Bergesen Kristiansand 3 0/0 3/2 3/1 0/0 0/0 6/3

Feltskyting Senior klasse 4
Nr Skytter Skytterlag Klasse H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 TOR STÅLE KNABEN Holum 4 6/3 6/3 6/2 4/0 6/3 28/11
2 Johan Sørli Greipstad 4 6/3 6/2 6/3 5/2 4/1 27/11
3 Jarl Stølen Farsund 4 6/5 6/6 6/1 2/1 6/5 26/18
4 Werner Stausland Søgne 4 6/6 6/6 6/0 2/0 6/2 26/14
5 Kjetil Norby Randesund 4 6/2 6/3 6/6 5/3 3/0 26/14
6 Janne Vigemyr Johnsen Heddeland og Breland sk.lag 4 6/3 5/1 5/1 5/3 5/2 26/10
7 Johan Nygård Randesund 4 6/2 6/1 6/2 6/0 2/0 26/5
8 Sigurd Govertsen Søgne 4 6/2 5/3 5/0 4/0 5/1 25/6
9 GEIR LIE Holum 4 6/2 5/1 6/3 2/0 5/2 24/8
10 Geir Roland Greipstad 4 6/1 6/3 6/3 4/1 2/0 24/8
11 Arild Rasmussen Holum 4 6/1 6/3 6/3 4/1 0/0 22/8
12 Ingvar Aarhus Greipstad 4 6/4 6/1 3/0 3/0 3/0 21/5
13 HANS FREDRIK VATNEDAL Holum 4 6/2 6/5 3/0 2/0 3/1 20/8
14 Ole Håkon Eidså Greipstad 4 3/0 5/3 5/1 4/2 2/1 19/7
15 Arne Sløgedal Heddeland og Breland sk.lag 4 5/0 3/1 4/1 3/1 1/0 16/3
16 geir ove sådland Lyngdal 4 0/0 6/6 3/0 3/0 3/0 15/6

Feltskyting Senior klasse 5
Nr Skytter Skytterlag Klasse H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Roar Torkildsen Farsund 5 6/3 6/3 6/0 5/2 6/3 29/11
2 Tor Harald Lund Søgne 5 6/6 6/6 6/2 4/0 6/4 28/18
3 Arne Dragland Lyngdal 5 6/4 6/5 6/2 6/3 4/1 28/15
4 Bjørn Vidringstad Lyngdal 5 6/1 6/5 6/3 4/2 6/3 28/14
5 Georg Guldbrandsen Heddeland og Breland sk.lag 5 6/3 6/5 6/1 5/1 5/2 28/12
6 Linn Grødum Homme Topdal 5 6/3 5/2 6/2 5/0 6/2 28/9
7 Svein Jørund Githmark Lillesand 5 6/3 6/3 6/1 4/0 6/1 28/8
8 Odd arne Brekne Lyngdal 5 6/4 6/5 6/4 6/2 3/0 27/15
9 Tor Arnfinn Homme Topdal 5 6/5 5/1 6/3 6/4 4/1 27/14
10 Arnfinn Bakkevoll Søgne 5 6/3 6/4 6/2 4/1 5/2 27/12
11 Oddvar Kvåle Holum 5 6/1 6/4 6/2 3/2 6/1 27/10
12 Mette Elisabeth Finnestad Søgne 5 6/0 6/3 6/2 3/2 6/0 27/7
13 Kjell Egil Norum Norheim 5 5/4 6/6 6/6 5/3 4/2 26/21
14 Eivind Vågø Lillesand 5 6/2 6/5 6/4 4/1 4/1 26/13
15 Steinar Skoland Lyngdal 5 6/6 6/6 6/4 6/2 1/0 25/18
16 Jarle Aarhus Greipstad 5 6/4 6/5 6/1 5/1 1/0 24/11
17 May Elin Stava Lyngdal 5 6/3 6/3 6/0 4/0 2/1 24/7
18 Odd A Stava Farsund 5 6/5 5/1 6/4 5/0 1/0 23/10
19 Alf Olav Skeivoll Greipstad 5 4/1 6/5 4/0 4/0 4/0 22/6
20 Peter Sørli Greipstad 5 6/3 1/0 3/0 5/3 5/0 20/6
21 BØRGE VATNEDAL Holum 5 6/3 4/0 6/3 2/0 1/0 19/6

Feltskyting Senior klasse AG3
Nr Skytter Skytterlag Klasse H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Peter Haaland Farsund AG3 5/0 2/2 1/0 2/2 4/1 14/5
2 Tor Sangvik HV07 AG3 3/1 5/1 4/1 2/0 0/0 14/3
3 Endre Sløgedal Heddeland og Breland sk.lag AG3 1/0 0/0 0/0 0/0 0/0 1/0

Feltskyting Senior klasse V55
Nr Skytter Skytterlag Klasse H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Gunnar Drageland Lyngdal V55 6/0 5/3 5/0 5/1 6/2 27/6
2 Øyvind Lilledrange Flikka V55 6/2 6/5 6/3 6/0 1/0 25/10
3 John Ryen Topdal V55 6/2 3/0 6/3 4/2 4/0 23/7
4 Arvid T Ramsland Heddeland og Breland sk.lag V55 5/1 5/3 5/1 3/0 5/1 23/6
5 Ivar Omdal Vennesla V55 5/1 6/1 6/0 4/1 2/0 23/3

Resultater felt Birkenes/Lillesand Skytterlag 9.feb.2 Mars 2008             


Klasse ASP 30 Skudd

1

Eirik Holen

Birkenes

2/1 0/0 0/0 4/0 1/0

7/1

 

2

Halvar Kulien

Søgne

0/0 0/0 1/0 2/0 0/0

3/0

 

3

Ole Petter Sløgedal

Søgne

3/2 1/0 0/0 2/0 1/0

7/2

 

4

Trond Olav Aabel

Birkenes

5/3 6/2 3/3 2/1 6/2

22/11

 

5

Øven Grimenes

Lillesand

1/0 3/0 1/0 4/1 2/0

11/1


Premieliste Mesterskap Rekrutt

1

Ole Nikolai Jåtun

Greipstad

5/1 0/0 6/4 6/4 5/2

22/11

Sølv medalje

2

Martin Landås

Øvrebø

4/1 4/1 5/2 4/1 5/1

22/6

 

3

Sondre Aarhus

Greipstad

6/1 5/2 3/1 3/1 4/1

21/6

 

4

Sverre Lien Håbesland

Birkenes

5/1 2/1 5/2 3/1 5/1

20/6

 

5

Even S Eikås

Søgne

5/4 0/0 5/2 5/1 2/0

17/7

 

6

Tom S Sløgedal

Søgne

2/1 2/0 1/0 5/1 1/0

11/2

 

Premieliste Mesterskap Eldre rekrutt

1

Halvor Homme

Øvrebø

6/4 6/2 6/3 6/4 5/1

29/14

Sølv medalje

2

Marius Myrvang

Birkenes

6/3 6/1 6/1 5/3 6/3

29/11

 

3

Håkon Sørli

Greipstad

6/3 6/5 6/4 6/2 4/1

28/15

 

4

Marte Skisland

Greipstad

5/1 6/2 5/3 6/4 6/3

28/13

 

5

Kjetil  Aabel

Birkenes

6/2 6/3 5/1 6/3 5/4

28/13

 

6

Cathrine Fossdal

Greipstad

6/5 5/3 5/3 6/2 5/3

27/16

 

7

Leif Daniel Høydal

Greipstad

6/5 6/2 3/1 6/3 4/1

25/12

 

8

Eivind Kulien

Søgne

6/2 4/1 6/4 5/3 3/1

24/11

 

9

Kristin Bjerland

Greipstad

6/3 3/1 5/0 6/4 4/2

24/10

 

10

Geir Egil Haugland

Birkenes

6/1 3/0 5/1 4/1 4/1

22/4

 

11

Håkon Dahl

Greipstad

6/6 6/4 4/0 5/0 0/0

21/10

 

12

Hans Øyvind Birkenes

Birkenes

4/3 5/3 4/3 6/6 1/0

20/15

 

13

Eivor Svenning

Søgne

6/0 0/0 4/0 5/1 2/1

17/2

 

14

Guro K Eidså

Søgne

6/4 0/0 2/0 3/2 2/2

13/8

 

Premieliste Mesterskap Junior

1

Kennet Aas

Lyngdal

6/6 6/3 6/6 6/5 6/6

30/26

Sølv medalje

2

Anders Hommen

Greipstad

6/6 6/2 6/2 6/3 5/2

29/15

 

3

Marit Sangeland

Øvrebø

6/4 5/2 6/4 5/1 6/3

28/14

 

4

Torgeir Jåtun

Greipstad

5/1 6/2 6/4 6/5 5/2

28/14

 

5

Martine Sløgedal Eikås

Søgne

6/6 3/1 6/5 6/1 6/3

27/16

 

6

Alexander Scott Narvestad

Lyngdal

2/0 6/1 6/2 6/6 6/5

26/14

 

7

Kristoffer Eidså

Greipstad

6/5 3/1 6/2 3/1 5/1

23/10

 

8

Sivert E Kjelland

Søgne

6/2 0/0 6/5 5/1 5/3

22/11

 

9

Stian Østerhus

Greipstad

5/1 6/0 5/2 6/4 0/0

22/7

 

10

Robert Førland

Søgne

4/0 5/1 6/2 5/2 1/0

21/5

 

11

Elina Efjestad

Søgne

5/5 0/0 6/3 2/2 5/1

18/11

 

12

Jonas Repstad

Søgne

6/3 1/0 6/4 1/0 2/0

16/7

 

13

Andreas Antonsen

Lillesand

5/1 0/0 0/0 0/0 2/0

7/1

 

Premieliste Mesterskap V65

1

Gunleiv Djupesland

Finsland

6/5 6/4 6/5 6/5 6/3

30/22

Sølv medalje

2

Tore K.Lunden

Vennesla

6/6 6/2 6/2 5/3 4/0

27/13

 

3

Eivind Ramse

Vennesla

5/4 6/4 6/4 5/3 4/1

26/16

 

4

Tollef Netland

Kvinesdal

5/1 6/3 6/2 6/3 3/1

26/10

 

5

Olaf Bakken

Topdal

6/2 0/0 0/0 0/0 0/0

6/2

 

Premieliste Mesterskap V73

1

Tormod Aamdal

Søgne

6/6 6/6 6/6 6/4 6/3

30/25

Sølv medalje

2

Sverre Vidringstad

Kristiansand

6/3 5/3 6/4 6/4 6/2

29/16

 

3

Torjus Ågedal

Grindølen

6/4 6/4 5/4 5/3 6/4

28/19

 

4

Trygve Grøsland

Kristiansand

6/4 3/0 5/4 6/2 6/2

26/12

 

5

Gunder Ryen

Topdal

6/6 2/1 6/5 5/5 5/3

24/20

 

6

Åge Birketveit

Topdal

3/1 5/1 6/2 5/3 5/3

24/10

 

7

Jan Nicolaisen

Kristiansand

5/1 0/0 4/2 2/1 1/1

12/5

 

Klasse 2 30 Skudd

1

Alf Therkildsen

Øvrebø

4/2 2/0 5/2 1/1 6/2

18/7

Sølv medalje

2

Morten Andre Ryen

Topdal

4/0 2/0 6/1 1/0 4/0

17/1

 

3

Eilef Stalleland

Imenes

5/4 2/0 5/0 1/0 2/0

15/4

 

4

Glen A. Githmark

Lillesand

4/1 2/1 4/2 0/0 4/3

14/7

 

5

Henning Strømland

Iveland

3/2 2/0 5/2 0/0 3/0

13/4

 

6

Svein Terjesen

Lillesand

2/0 0/0 2/1 0/0 3/0

7/1

 

 

Klasse 3 30 Skudd

1

Jon O Jåtun

Søgne

6/2 2/0 6/3 5/1 6/4

25/10

Sølv medalje

2

Eivind Igland

Imenes

6/3 2/2 5/1 1/0 6/0

20/6

 

3

Vidar Lauvsland

Øvrebø

6/1 0/0 6/1 1/0 5/1

18/3

 

4

Tom Nyhaven

Søgne

5/1 3/0 4/1 2/1 0/0

14/3

 

5

Marit Sangeland

Øvrebø

3/0 2/0 5/1 0/0 2/0

12/1

 

6

Dagfinn Vemmelvik

Greipstad

2/0 2/1 3/1 0/0 4/0

11/2

 

7

Ole Reidar Bakke

Øvrebø

4/1 1/0 1/0 2/0 3/1

11/2

 

8

Svein A. Githmark

Lillesand

4/2 1/0 3/0 3/0 0/0

11/2

 

 

Klasse 4 30 Skudd

1

Werner Stausland

Søgne

6/0 4/3 6/0 6/4 6/0

28/7

Sølv medalje

2

Johan Sørli

Greipstad

6/4 3/0 6/4 2/0 5/3

22/11

 

3

Geir Roland

Greipstad

6/3 1/0 5/2 3/0 5/0

20/5

 

4

Johan Nygård

Randesund

5/3 3/1 4/1 3/1 4/0

19/6

 

5

Kjetil Norby

Randesund

6/3 3/1 6/0 1/0 2/0

18/4

 

6

Ingvar Aarhus

Greipstad

4/0 2/0 5/0 4/2 2/0

17/2

 

7

Ole Håkon Eidså

Greipstad

4/1 2/1 4/3 2/0 0/0

12/5

 

 

Klasse 5 30 Skudd

1

Arnfinn Bakkevold

Søgne

6/2 5/2 6/5 5/0 6/3

28/12

Gylt medalje

2

Svein Jørund Githmark

Lillesand

6/5 5/2 5/0 5/2 6/3

27/12

Sølv medalje

3

Eivind Vågø

Lillesand

6/4 4/2 6/2 5/1 6/1

27/10

 

4

Tor H Lund

Søgne

6/4 2/2 6/1 6/2 6/4

26/13

 

5

Mette E Finnestad

Søgne

6/2 5/3 5/3 6/2 4/2

26/12

 

6

Tor Arnfinn Homme

Topdal

6/0 3/1 6/2 4/1 6/6

25/10

 

7

Peter Sørli

Greipstad

5/0 0/0 3/2 5/2 4/1

17/5

 

8

Jarle Aarhus

Greipstad

6/4 1/0 4/0 1/0 4/0

16/4

 

 

Klasse V55 30 Skudd

1

John Ryen

Topdal

6/4 3/2 5/3 4/2 6/5

24/16

Sølv medalje

2

Aslak Lonebu

Imenes

6/1 4/1 6/3 3/0 5/0

24/5

 

3

Anders Askedal

Lillesand

1/0 4/2 6/3 3/1 6/1

20/7

 

4

Stein Østbøll

Birkenes

5/2 1/0 5/1 0/0 0/0

11/3

 

 

Klasse ASP 30 Skudd

1

Eirik Holen

Birkenes

2/1 0/0 0/0 4/0 1/0

7/1

 

2

Halvar Kulien

Søgne

0/0 0/0 1/0 2/0 0/0

3/0

 

3

Ole Petter Sløgedal

Søgne

3/2 1/0 0/0 2/0 1/0

7/2

 

4

Trond Olav Aabel

Birkenes

5/3 6/2 3/3 2/1 6/2

22/11

 

5

Øven Grimenes

Lillesand

1/0 3/0 1/0 4/1 2/0

11/1

 

 

Bilde fra feltskytinga Birkenes
Klubbmesterskap Felt 100 meter 2007

Klasse ASP 30 Skudd

1

Jøran Birkedal

Vennesla

4/1 4/1 6/2 6/3 6/1

26/8

2

Gjøran Reinhardtsen

Vennesla

5/2 5/1 6/3 4/3 4/0

24/9

3

Christian Egebakken

Vennesla

3/0 4/2 2/0 4/2 5/2

18/6

4

Tommy Seland

Vennesla

2/0 2/2 5/2 2/1 3/1

14/6

5

Kristian Halseth

Vennesla

2/0 3/0 4/1 2/0 2/0

13/1

6

Fredrik Remi

Vennesla

4/1 1/1 2/0 2/0 3/1

12/3

Klasse MR 30 Skudd

1

Morten Reinhardtsen

Vennesla

3/1 1/0 4/0 4/1 4/3

16/5

Klasse V65 30 Skudd

1

Tore K. Lunden

Vennesla

6/6 6/5 6/5 6/5 5/4

29/25

2

Eivind Ramse

Vennesla

5/2 6/4 6/2 6/4 4/2

27/14

 

Klubbmester Felt seniorer 2007

Klasse 1 30 Skudd

1

Kristin Moi

Vennesla

6/1 1/1 4/0 6/2 5/2

22/6

2

Raymond Hauge

Vennesla

4/3 1/1 5/2 6/2 1/0

17/8

Klasse 3 30 Skudd

1

Jon Tveit

Vennesla

6/2 5/2 6/2 6/1 6/2

29/9

2

Vidar Fjellestad

Vennesla

6/2 5/4 6/3 4/1 6/0

27/10

3

Arild Urdal

Vennesla

6/1 5/0 5/4 5/2 6/2

27/9

4

Terje Bronebakk

Vennesla

5/2 5/2 5/3 3/2 6/2

24/11

Klasse V55 30 Skudd

1

Ivar Omdal

Vennesla

6/3 6/3 6/2 6/4 6/2

30/14