Resultater 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 -2014 - 2015
Venneslamesterskap 2015 (Vennesla)

Venneslamesterskap 100m - 200m 19.08.2015.

Vennesla

Klasse ASP-25 Skudd

1

Maren Solli

Øvrebø

45 38 47 94

224

1*


Klasse R-35 Skudd

1

Lars Rakkestad

Vennesla

48 48 47 97 93

333

11*

2

Martin Wehus

Øvrebø

48 41 46 89 98

322

4*

3

Jonas Fredriksen

Øvrebø

48 48 47 87 91

321

5*


Klasse J-35 Skudd

1

Caroline Iveland

Øvrebø

50 48 49 98 100

345

14*

2

Simon Seland

Øvrebø

48 49 47 97 98

339

8*


Klasse V73-35 Skudd

1

Ivar Omdal

Vennesla

50 5050 99 99

348

14*

2

Eivind Ramse

Vennesla

47 48 49 97 95

336

7*

3

Tore K Lunden

Vennesla

49 50 48 99

246

11*

4

Georg Homme

Øvrebø

48 46 47 91

232

2*

 

Klasse 1-35 Skudd

1

Odd Helge Føreland

Øvrebø

47 49 47 97 90

330

5*

2

Grete Lill Føreland

Øvrebø

46 46 48 77

217

2*


Klasse 2-35 Skudd

1

Ole Reidar Bakke

Øvrebø

48 46 49 89 96

328

4*

2

Rune Iveland

Øvrebø

48 46 47 93 92

326

6*


Klasse 3-35 Skudd

1

Vidar Lauvsland

Øvrebø

48 33 48 94 99

322

11*

2

Halvor Homme

Øvrebø

49 40 45 87 98

319

9*


Klasse 4-35 Skudd

1

Kenneth Rakkestad

Vennesla

50 44 49 97 100

340

13*

2

Marit Sangesland

Øvrebø

48 47 49 94 99

337

11*


Klasse V55-35 Skudd

1

Oddvar Skov Skov

Vennesla

48 47 49 95 96

335

6*


 

MLRes - www.megalink.noS.Moi

22:13 - 19.08.2015


Oppdatert 27.05.2015

Klubbmesterskap 100 meter alle kl. 26-27.05.2015.

Klasse ASP-25 Skudd

1

Sondre Fjermeros

Vennesla

44 48 48 89

229

3*

2

Martin Heggland

Vennesla

39 39 42 87

207

0*

3

Anders Berås Steinsland

Vennesla

32 33 35 68

168

0*


Klasse R-25 Skudd

1

Lars Rakkestad

Vennesla

44 48 48 92

232

3*


Klasse V73-35 Skudd

1

Ivar Omdal

Vennesla

50 5050 98 98

346

20*

2

Eivind Ramse

Vennesla

47 49 48 97 99

340

16*

3

Tore K Lunden

Vennesla

48 50 49 97 96

340

12*


Klasse V55-35 Skudd

1

Oddvar Skov Skov

Vennesla

50 49 50 98 98

345

15*


Klasse 3-35 Skudd

1

Terje Bronebakk

Vennesla

49 43 50 91 94

327

8*

2

Jonny Lunden

Vennesla

49 37 48 90 94

318

12*


Klasse 4-35 Skudd

1

Kennet Rakkestad

Vennesla

50 46 48 92 100

336

13*


21:42 - 27.05.2015

 

MLRes - www.megalink.no


Åpningsskyting 12-13 Mai 2015

Åpnings-skyting alle klasser 12-13 Mai.2015.

Klasse ASP-25 Skudd

1

Sondre Fjermeros

Vennesla

46 47 41 93

227

6*

2

Martin Heggland

Vennesla

41 44 43 80

208

1*

3

Anders Berås Steinsland

Vennesla

40 32 40 76

188

3*


Klasse ASP-25 Skudd(støtte)

1

Endre Moseid

Vennesla

42 40 33 80

195

0*


Klasse R-25 Skudd

1

Lars Rakkestad

Vennesla

48 47 49 96

240

10*


Klasse V65-35 Skudd

1

 Dag Omdal

Vennesla

47 46 47 94

234

6*


Klasse V73-35 Skudd

1

Ivar Omdal

Vennesla

50 50 48 100

248

17*

2

Tore K Lunden

Vennesla

49 4949 99

246

13*

3

Eivind T Ramse

Vennesla

49 49 48 94

240

7*


Klasse 3-35 Skudd

1

Terje Bronebakk

Vennesla

50 39 46 95

230

6*

2

Jonny S Lunden

Vennesla

50 35 46 92

223

6*


Klasse 4-35 Skudd

1

Kenneth Rakkestad

Vennesla

50 46 48 97

241

6*


    MLRes - www.megalink.no   

Din overskrift

Venneslamesterskap 100m - 200m 20.08.2014 (Øvrebø)

Klasse R-35 Skudd

1

Lars Rakkestad

Vennesla

326


Klasse J-35 Skudd

1

Caroline Iveland

Øvrebø

346


Klasse V73-35 Skudd

1

Tore K Lunden

Vennesla

347

1

Ivar Omdal

Vennesla

347

3

Eivind Ramse

Vennesla

340

4

Georg Homme

Øvrebø

240


Klasse 1-25 Skudd

1

Odd Helge Føreland

Øvrebø

237

2

Grete Lill Føreland

Øvrebø

230

3

Arild Sangesland

Øvrebø

230


Klasse 2-35 Skudd

1

Jonny Lunden

Vennesla

337

2

Jonny Lauvsland

Øvrebø

333

3

Ole Georg Homme

Øvrebø

330

4

Sven Helge Langeland

Øvrebø

326

5

Ole Reidar Bakke

Øvrebø

325

6

Rune Iveland

Øvrebø

319


Klasse 3-35 Skudd

1

Kennet Rakkestad

Vennesla

338

2

Tor Arne Føreland

Øvrebø

334

3

Vidar Lausvsland

Øvrebø

333

4

Terje Bronebakk

Vennesla

294


Klasse 5-35 Skudd

1

Marit Sangesland

Øvrebø

336


Klasse V55-35 Skudd

1

Oddvar Skov-Skov

Vennesla

342

2

Ole Per Strædet

Øvrebø

328


 

 



MLRes - www.megalink.no   Arrangør Øvrebø

15:06 - 21.08.2014


0.04.06.2014

Dugleigskruset 100m alle klasser

04.06.2014.

Klasse V73-3-25 Skudd

1

Terje Bronebakk

Vennesla

(3)

226

2

Tore K Lunden

Vennesla

(V73)

221


 

Dugleigsmerke 04.06.2014.

Klasse V73-25 Skudd

1

Tore K Lunden

Vennesla

50 49 50 99

248

2

Eivind Ramse

Vennesla

48 47 48 97

240


MLRes - www.megalink.no

14:31 - 06.06.2014

Dugleigsmerke 200 meter 26.08.2014

Klasse 3-25 Skudd

1

Gjøran Reinhardtsen

Vennesla

36 47 40 94

217

2

Terje Bronebakk

Vennesla

27 42 44 94

207


MLRes - www.megalink.no

22:28 - 26.08.2014

Klubbmester 100 m 28.05.2014

Klubbmesterskap 100 meter alle Kl. 27-28.05.2014

Klasse ASP-25 Skudd

1

Vettle Brattland

Vennesla

46 47 46 88

227

2

Lars Rakkestad

Vennesla

47 49 43 87

226

3

Hege Helle

Vennesla

45 45 44 90

224

4

Malene Brunvatne

Vennesla

47 41 40 90

218

5

Sondre Fjermeros

Vennesla

43 38 44 91

216


Klasse ASP-25 Skudd (støtte)

1

Caroline Brunvatne

Vennesla

38 46 43 87

214


Klasse V73-35 Skudd

1

Tore K Lunden

Vennesla

47 50 50 100 100

347

2

Eivind Ramse

Vennesla

50 50 49 97 94

340


Klasse 3-35 Skudd

1

Gjøran Reinhartsen

Vennesla

50 28 45 88 88

299


Klasse 2-35 Skudd

1

Jonny Lunden

Vennesla

50 48 49 94 95

336

2

Espen Solheim

Vennesla

47 37 47 83 80

294


MLRes - www.megalink.no

21:26 - 28.05.2014

Oppdatert 20.05.2014

Åpnings-skyting 14-20.05.2014

Klasse ASP-25 Skudd

1

Hege Helle

Vennesla

48 47 49 89

233

2

Vettle Brattland

Vennesla

45 46 44 90

225

3

Lars Rakkestad

Vennesla

47 44 45 86

222

4

Malene Brunvatne

Vennesla

45 43 44 84

216

5

Sondre Fjermeros

Vennesla

43 40 41 77

201

6

Martin Heggland

Vennesla

34 45 34 81

194


Klasse ASP-25 Skudd(støtte)

1

Caroline Brunvatne

Vennesla

42 46 40 80

208

2

Janne Heggland

Vennesla

43 40 35 81

199


Klasse V73-35 Skudd

1

Ivar Omdal

Vennesla

50 5050 100 98

348

2

Eivind Ramse

Vennesla

48 48 50 98 100

344

3

Tore K Lunden

Vennesla

50 5050 98 94

342


Klasse 3-35 Skudd(200 meter)

1

Kennet Rakkestad

Vennesla

50 46 47 93 98

334

2

Gjøran Reinhartsen

Vennesla

49 41 43 85 95

313


MLRes - www.megalink.no

20:28 - 20.05.2014


HEGE HELLE VANT GAVEPREMIEN SOM TORE SATT OPP PÅ BESTE UNGDOMSSKYTTER I DAG
2013

Venneslamesterskap  100m og  200m bane.

26.08.2013 arrangør Vennesla-skytterlag

Klasse ASP-25 Skudd

1

Hege Helle

Vennesla

225


Klasse ASP-25 Skudd(støtte)

1

Lars Rakkestad

Vennesla

240


Klasse ER-35 Skudd

1

Simon Seland

Øvrebø

336

2

Caroline Iveland

Øvrebø

335


Klasse V73-35 Skudd

1

Tore K Lunden

Vennesla

348

2

Eivind Ramse

Vennesla

340

3

Georg Homme

Øvrebø

224


Klasse 3-35 Skudd

1

Kennet Rakkestad

      Vennesla

               335

2

Tor Arne Føreland

       Øvrebø

               325

3

Ole Reidar Bakke

       Øvrebø

               323

4

Vidar Lauvsland

       Øvrebø

               322

5

Halvor Homme

       Øvrebø

               315

6

Terje Bronebakk

       Vennesla

               297

7

Rune Martiniusen

       Vennesla

               281

8

Rune Iveland

         Øvrebø

               276


MLRes - www.megalink.no   arrangør Vennesla-skytterlag

11:58 - 27.08.2013


 

 

Din overskrift

Vandre-pokalen 12 Juni. 2013

Alle. Kl.  30 Skudd

1

Kennet Rakkestad

Vennesla

(3)

282

2

Gjøran Reinhardtsen

Vennesla

(3)

273

3

Jan Ivar Urdal

Vennesla

(3)

263

4

Henriette Iversen

Vennesla

(3)

257

5

Eivind Ramse

Vennesla

(V73)

249


MLRes - www.megalink.no

19:20 - 12.06.2013

Kenneth Rakkestad ble vinner i 2013

Dugleigskruset 6 Mai 2013

Alle-Klasse 25 Skudd

 

1

Kennet Rakkestad

Vennesla

(3)

240

2

Tore K Lunden

Vennesla

(3)

232

3

Vidar Fjellestad

Vennesla

(3)

229

4

Henriette Iversen

Vennesla

(3)

223

5

Gjøran Reinhardtsen

Vennesla

(3)

213


MLRes - www.megalink.no

Din overskrift

Klubbmester 100 meter alle klasser 28-29 Mai 2013.

Klasse ASP-35 Skudd(støtte)

1

Lars Rakkestad

Vennesla

227

2

Sebastian Lunden Sletten

Vennesla

199


Klasse 2-35 Skudd

1

Rune Martiniussen

Vennesla

313


Klasse 3-35 Skudd

1

Kennet Rakkestad

Vennesla

336

2

Jan Ivar Urdal

Vennesla

324

3

Boy Tatong

Vennesla

322

4

Vidar Fjellestad

Vennesla

321

5

Henriette Iversen

Vennesla

312

6

Gjøran Reinhardtsen

Vennesla

309


Klasse V55-35 Skudd

1

Ivar Omdal

Vennesla

335


Klasse V65-35 Skudd

1

Ole Rakkestad

Vennesla

313

2

Sven Jarl Ekebakken

Vennesla

239

3

Dag Omdal

Vennesla

234


Klasse V73-35 Skudd

1

Tore K Lunden

Vennesla

344

2

Eivind Ramse

Vennesla

338

MLRes - www.megalink.no   Rekrutt klassene ikke ferdig skutt

Baneskyting 2013

Åpnings-skyting  alle kl. 14-15 Mai 2013.

Klasse ASP-25 Skudd

1

Hege Helle

Vennesla

242


Klasse ASP-25 Skudd(støtte)

1

Trymm Nordhagen

Vennesla

233

2

Lars Rakkestad

Vennesla

232

3

Sebastian Lunden Sletten

Vennesla

212


Klasse 3-35 Skudd

1

Kennet Rakkestad

Vennesla

316

2

Vidar Fjellestad

Vennesla

316

3

Jan Ivar Urdal

Vennesla

316

4

Terje Bronebakk

Vennesla

308

5

Gjøran Reinhardtsen  Trening

Vennesla

225


Klasse V55-35 Skudd

1

Ivar Omdal

Vennesla

340


Klasse V73-35 Skudd

1

Eivind Ramse

Vennesla

339

2

Tore K Lunden

Vennesla

338

 

 


MLRes - www.megalink.no

19:17 - 15.05.2013


Venneslamesterskap i skyting 2012

Venneslamesterskap  100m og  200m bane.

22.08.2012 arrangør Øvrebø-skytterlag

Klasse ASP-25 Skudd

1

Atle Sørensen

Vennesla

229

2

Lars Rakkestad st

Vennesla

207


Klasse ER-35 Skudd

1

Caroline Iveland

Øvrebø

350

2

Simon Seland

Øvrebø

324


Klasse J-35 Skudd

1

Martin Landås

Øvrebø

344

2

Gjøran Reinhardtsen

Vennesla

325

3

Espen Solheim

Vennesla

316


Klasse V65-35 Skudd

1

Georg Homme

Øvrebø

233


Klasse V73-35 Skudd

1

Tore K Lunden

Vennesla

347

2

Eivind T. Ramse

Vennesla

341


Klasse 1-25 Skudd

1

Rune Iveland

Øvrebø

236

2

Nils Olav Bakkan

Øvrebø

216


Klasse 2-25 Skudd

1

Svenn Helge Langeland

Øvrebø

246

2

Tor Arne Føreland

Øvrebø

245

3

Halvor Homme

Øvrebø

243

4

Ole Reidar Bakke

Øvrebø

240

5

Ole Georg Homme

Øvrebø

235


Klasse 3-35 Skudd

1

Kennet Rakkestad

Vennesla

329

2

Jan Ivar Urdal

Vennesla

325

3

Oddvar Skov-Skov

Vennesla

310

4

John Sangesland

Øvrebø

308


Klasse 4-35 Skudd

1

Vidar Lausvsland

Øvrebø

338


Klasse 3 - 5 -35 Skudd

1

Vidar Lausvsland

Øvrebø

(4)

338

2

Kennet Rakkestad

Vennesla

(3)

329

3

Jan Ivar Urdal

Vennesla

(3)

325

4

Oddvar Skov-Skov

Vennesla

(3)

310

5

John Sangesland

Øvrebø

(3)

308






MLRes - www.megalink.no











 
Din overskrift

Lagskyting De 5 Beste på 100 meter

1

Vennesla

1558 (48*)

Tore K Lunden (V73)

347 (21*)

Eivind T. Ramse (V73)

341 (8*)

Gjøran Reinhardtsen (J)

325 (9*)

Espen Solheim (J)

316 (5*)

Atle Sørensen (ASP)

229 (5*)

2

Øvrebø

1251 (55*)

Caroline Iveland (ER)

350 (26*)

Martin Landås (J)

344 (16*)

Simon Seland (ER)

324 (9*)

Georg Homme (V65)

233 (4*)



MLRes - www.megalink.no

17:41 - 23.08.2012


Lagskyting De 5 Beste på 200 meter

1 Øvrebø 1380 (49*)
Vidar Lausvsland (4) 338 (11*)
John Sangesland (3) 308 (6*)
Svenn Helge Langeland (2) 246 (8*)
Tor Arne Føreland (2) 245 (11*)
Halvor Homme (2) 243 (13*)
2 Vennesla 964 (23*)
Kennet Rakkestad (3) 329 (8*)
Jan Ivar Urdal (3) 325 (11*)
Oddvar Skov-Skov (3) 310 (4*)

MLRes - www.megalink.no 17:41 - 23.08.201
Rotary Kruset 2012.

Rotary Kruset alle klasser.

20.06.2012.

Klasse Jun- V73 -35 Skudd

1

Gjøran Reinhardtsen

Vennesla

(J)

346

2

Eivind T. Ramse

Vennesla

(V73)

343


Mesterskap Junior

1 Gjøran Reinhardtsen Vennesla 50 50 49 97 100 346

Mesterskap V73

Eivind T. Ramse

Vennesla

48 47 49 99 100

343


MLRes - www.megalink.no 10:16 - 21.06.2012





MLRes - www.megalink.no

10:11 - 21.06.2012


Gjøran Reinhardtsen ble vinner i 2012.

Dugleigskruset 6 Mai 2012

Alle-Klasse 25 Skudd

1

Gjøran Reinhardtsen

Vennesla

234

2

Ivar Omdal

Vennesla

234

3

Terje Bronebakk

Vennesla

226

4

Tore K Lunden

Vennesla

224


MLRes - www.megalink.no  Alle skyter samme programm

20:14 - 06.06.2012


VINNER VANDREPOKALEN I 2012 KENNET RAKKESTAD

Vandrepokalen 300 meter 23.05. 2012.

Klasse JEG-30 Skudd

1

Kennet Rakkestad

Vennesla

283

2

Jan Ivar Urdal

Vennesla

278

3

Tore K Lunden

Vennesla

258

4

Gjøran Reinhardtsen

Vennesla

254

5

Eivind Ramse

Vennesla

238

6

Kristian Åvitsland

Vennesla

225


MLRes - http://www.megalink.no/ Alle skyter samme programm

19:57 - 23.05.2012


Klubbmester 100 m

Klubbmesterskap 100m alle kl. 15-16 Mai.2012

Klasse ASP-25 Skudd

1

Hege Helle

Vennesla

48 45 47 95

235

2

Atle Sørensen

Vennesla

39 47 45 92

223

3

Stian Linjord

Vennesla

44 45 42 85

216

4

Simen Berg Andresen

Vennesla

43 39 42 89

213

5

Ole Kristian L Vigsnes

Vennesla

47 41 36 81

205


Klasse ASP-25 Skudd(støtte)

1

Trym Nordhagen

Vennesla

43 47 46 90

226

2

Ole Kristian Øvland

Vennesla

37 43 45 85

210


Klasse R-25 Skudd

1

Ingvild Strand

Vennesla

43 46 44 91

224


Klasse J-25 Skudd

1

Gjøran Reinhartsen

Vennesla

50 47 50 96

243

2

Tom Andre Nygård

Vennesla

48 41 47 89

225

3

Espen Solheim

Vennesla

47 35 47 87

216


Klasse V73-35 Skudd

1

Tore K Lunden

Vennesla

50 49 50 98 98

345

2

Eivind Ramse

Vennesla

50 50 47 99 96

342


Klasse 3-35 Skudd

1

Terje Bronebakk

Vennesla

50 42 43 95 96

326

2

Vidar Fjellestad

Vennesla

49 39 48 91 95

322

3

Jan Ivar Urdal

Vennesla

49 39 47 93 94

322

4

Kennet Rakkestad

Vennesla

50 39 44 91 97

321


Klasse V55-35 Skudd

1

Ivar Omdal

Vennesla

50 48 50 97 99

344


MLRes - www.megalink.no

10:32 - 17.05.2012


VINNER KL: 3-5 TERJE BRONEBAKK
Åpnings skyting 02- 08 Mai 2012

Åpnings-skyting alle Kl.02-8 Mai 2012.

Klasse ASP-25 Skudd

1

Invild Strand

Vennesla

45 48 47 94

234

2

Simen Berg Andresen

Vennesla

43 43 46 83

215

3

Stian Linjord

Vennesla

43 45 43 82

213

4

Atle Sørensen

Vennesla

46 44 42 80

212


Klasse J-25 Skudd

1

Gjøran Reinhardtsen

Vennesla

50 47 50 97

244


Klasse V73-25 Skudd

1

Tore K Lunden

Vennesla

49 4949 100

247

2

Eivind Ramse

Vennesla

48 48 49 98

243


Klasse V73-35 Skudd

1

Tore K Lunden

Vennesla

49 4949 100 99

346

2

Eivind Ramse

Vennesla

48 48 49 98 98

341


Klasse V55-35 Skudd

1

Ivar Omdal

Vennesla

48 47 50 94 98

337


Klasse 1-25 Skudd

1

Kristian Åvitsland

Vennesla

50 48 44 96

238


Klasse 3-25 Skudd

1

Vidar Fjellestad

Vennesla

47 44 49 92

232

2

Jan Ivar Urdal

Vennesla

50 31 47 96

224


Klasse V55-25 Skudd

1

Ivar Omdal

Vennesla

48 47 50 94

239


Klasse 3-35 Skudd

1

Vidar Fjellestad

Vennesla

47 44 49 92 96

328

2

Jan Ivar Urdal

Vennesla

50 31 47 96 95

319


Klasse V55-35 Skudd

1

Ivar Omdal

Vennesla

48 47 50 94 98

337


Klasse 1-25 Skudd

1

Kristian Åteigen

Vennesla

50 48 44 96

238


MLRes - www.megalink.no

19:50 - 08.05.2012


Venneslamesterskap i skyting ( Øvrebøsbane )

Venneslamester i baneskyting 100-200 meter   24 August 2011.

Klasse ASP-25 Skudd

 

 

 

 

1

Simon Seland

Øvrebø

223

2

Lars Rakkestad

Vennesla

172

3

Hege Helle

Vennesla

169


Klasse R-35 Skudd

1

Caroline Iveland

Øvrebø

339

2

Eirin Greibesland

Øvrebø

332


Klasse J-35 Skudd

1

Martin Landås

Øvrebø

344

2

Vegard Sørli

Øvrebø

338

3

Gjøran Reinhartsen

Vennesla

338

4

Øyvind Fjellestad

Øvrebø

337

5

Sondre Andersen

Vennesla

321

6

Tom Andre Nygård

Vennesla

321


Klasse V73-35 Skudd

1

Tore K Lunden

Vennesla

344

2

Eivind Ramse

Vennesla

334


Klasse 1-35 Skudd

1

Bjørn Løyning

Øvrebø

303


Klasse 2-35 Skudd

1

Sven Helge Langeland

Øvrebø

335

2

Arnt Anders Almedal

Hægeland

313


Klasse 3-35 Skudd

1

Jan Ivar Urdal

Vennesla

325

2

Jonny Lauvsland

Øvrebø

322

3

Kennet Rakkestad

Vennesla

322

4

Ole Reidar Bakke

Øvrebø

322

5

Tor Arne Føreland

Øvrebø

321

6

John Sangesland

Øvrebø

314

7

Vidar Fjellestad

Vennesla

309

8

Per Skarpengland

Øvrebø

304


Klasse 4-35 Skudd

1

Vidar Lausvsland

Øvrebø

328


MLRes - http://www.megalink.no/  Arrangør Vennesla skl

22:40 - 24.08.2011


 

 

 

 


Rotary Kruset

Rotary Kruset alle klasser

 15.06.2011.

Klasse J V73 3 -35 Skudd

1

Tore K Lunden

Vennesla

(V73)

346

2

Eivind Ramse

Vennesla

(V73)

342

3

Gjøran Reinhardtsen

Vennesla

(J)

337

4

Vidar Fjellestad

Vennesla

(3)

336

5

Teje Bronebakk

Vennesla

(3)

308


MLRes - www.megalink.no

21:50 - 15.06.2011


Gjøran før skytinga
Din overskrift

Dugleigskruset 08.06.2011.

Mesterskap V73

1

Tore K Lunden

Vennesla

35 45 47 99

226

2

Eivind Ramse

Vennesla

43 45 44 92

224


Mesterskap Kl 3-5-V55

1

Jan Ivar Urdal

Vennesla

48 45 46 100

239


MLRes - www.megalink.no

22:40 - 11.06.2011

Programm 5 stå-5 kne-5 kne- 10 ligg

Vandrepokalen 300 meter

Vandrepokalen 300 meter 25.05.2011

Klasse JEG-30 Skudd

1

Kennet Rakkestad

Vennesla

42 49 50 94 48

283

2

Ivar Omdal

Vennesla

38 46 48 89 50

271

3

Tore K Lunden

Vennesla

37 46 50 81 50

264

4

Vidar Fjellestad

Vennesla

38 47 47 81 49

262

5

Eivind T. Ramse

Vennesla

29 45 50 73 47

244


MLRes - www.megalink.no

21:06 - 25.05.2011

Vinneren Kennet Rakkestad
Klubbmesterskap 100 meter .2011

Klubbmester 100 meter alle klasser 24.05.2011.

Klasse ASP-25 Skudd

1

Atle Sørensen

Vennesla

227

2

Stian Linjord

Vennesla

218

3

Simen Berg Andresen

Vennesla

212

4

Joacim Steffensen Erkleiv

Vennesla

211

5

Chris Thomas Tjomsland

Vennesla

206

6

Trymm Nordhagen

Vennesla

205

7

Christoffer Olsen

Vennesla

203

8

Vettle Brattland

Vennesla

203


Klasse J-25 Skudd

1

Gjøran Reinhardtsen

Vennesla

235


MLRes - www.megalink.no

20:22 - 24.05.2011

Klasse 1-35 Skudd

1

Kristian Åteigen

Vennesla

322

Klasse 3-35 Skudd

1

Jan Ivar Urdal

Vennesla

329

2

Vidar Fjellestad

Vennesla

316

3

Kennet Rakkestad

Vennesla

316

4

Terje Bronebakk

Vennesla

307

Klasse V55-35 Skudd

1

Ivar Omdal

Vennesla

342


Klasse V65-35 Skudd

1

Dag Omdal

Vennesla

342

2

Ole Rakkestad

Vennesla

237


Klasse V73-35 Skudd

1

Tore K Lunden

Vennesla

343

2

Eivind Ramse

Vennesla

338



Rekrutt klassene skyter  24 Mai


MLRes - www.megalink.no

21:33 - 18.05.2011


Klubbmesterskap
Åpnings skyting alle klasser 100 meter

Åpnings skyting alle klasser 3 - 4 Mai. 2011.

Klasse ASP-25 Skudd

1

Vetle Brattland

Vennesla

224

2

Atle Sørensen

Vennesla

223

3

Simen Berg Andresen

Vennesla

217

4

Trymm Nordhagen

Vennesla

205

5

Andreas Aanensen

Vennesla

205

6

Stian Linjord

Vennesla

204

7

Bernt Thedros

Vennesla

203

8

Joacim Steffensen Erkleiv

Vennesla

192

9

Mats Aanensen

Vennesla

186

10

Christoffer Olsen

Vennesla

185

11

Martin Måreid Lundevoll

Vennesla

175


Klasse J-25 Skudd

1

Gjøran Reinhardtsen

Vennesla

237

2

Marius Halseth

Vennesla

229

3

Sondre Andersen

Vennesla

204


Klasse V65-35 Skudd

1

Dag Omdal

Vennesla

336


Klasse V73-35 Skudd

1

Tore K Lunden

Vennesla

344

2

Eivind T. Ramse

Vennesla

339


 

 

Klasse 3-35 Skudd

1

Jan Ivar Urdal

Vennesla

323

2

Vidar Fjellestad

Vennesla

313

1

Terje Bronebakk

Vennesla

311


                       Klasse V55-35 Skudd

1

Ivar Omdal

Vennesla

335


MLRes - www.megalink.no

20:03 - 04.05.2011


Bilde fra Åpningsskytinga
Øvrebø skytterlag

Venneslamesterskap i baneskyting  25.08.2010.

Klasse ASP-35 Skudd

1

Andreas Emil Foss

Vennesla

293


Klasse R-35 Skudd

1

Caroline Iveland

Øvrebø

322


Klasse ER-35 Skudd

1

Gjøran Reinhardtsen

Vennesla

349

2

Boy Tatong

Vennesla

341

3

Øyvind Fjellestad

Øvrebø

336

4

Sondre Andersen

Vennesla

318


Klasse V65-35 Skudd

1

Eivind T. Ramse

Vennesla

344

2

Sven Jarl Ekebakken

Vennesla

243

3

Georg Homme

Øvrebø

237


Klasse V73-35 Skudd

1

Tore K Lunden

Vennesla

346


Klasse 1-35 Skudd

1

Gunnar Evja

Øvrebø

318

2

Rune Iveland

Øvrebø

316


Klasse 2-35 Skudd

1

Johnn Sangesland

Øvrebø

330

2

Jan Rune Berntsen

Øvrebø

325

3

Danield Bakke

Øvrebø

315

4

Oddleiv Bakke

Øvrebø

280

5

Anne K Ekebakken

Øvrebø

243


Klasse 3-35 Skudd

1

Vidar Lausvsland

Øvrebø

338

2

Ole Reidar Bakke

Øvrebø

322

3

Oddvar Skov-Skov

Vennesla

321

4

Halvor Homme

Øvrebø

320

5

Vidar Fjellestad

Vennesla

318

6

Ole Per Stredet

Øvrebø

316

7

Tor Arne Føreland

Øvrebø

309


MLRes - www.megalink.no

20:02 - 26.08.2010


Arrangør Øvrebøskytterlag.

 AV SAMTLIGE SKYTTERE VAR DET KUN GJØRAN SOM FIKK 349 P.

MLRes - www.megalink.no

20:02 - 26.08.2010


Din overskrift
Cupskyting 100 meter 2 Runde Greipstad

 OPPGRADERT MED ANDRE RUNDE GREIPSTAD - VENNESLA

 

Greipstad C

 1315 poeng

 

 

 

Eline Frigstad  J

   345 poeng

 

 

 

Henrik Vatnedalen ER

336 poeng

 

 

 

Lene Omdal R

331 poeng

 

 

 

Mona Skisland R

303 poeng

 

 

 

 

Vennesla

1352 poeng

 

 

 

Gjøran Reinhardtsen (ER)

345 poeng

 

 

 

Boy Tatong (J)

337 poeng

 

 

 

Sondre Andersen (ER)

328 poeng

 

 

 

Tom Andre Nygård (ER)

342 poeng

 

 


Rotary 2010.

Rotary kruset 16 Juni 2010.


Klasse V65-35 Skudd

1

Eivind Ramse

Vennesla

338


Klasse V73-35 Skudd

1

Tore K Lunden

Vennesla

345


MLRes - www.megalink.no

21:55 - 17.06.2010

Cupskyting 100 meter

 Greipstad - Vennesla   15.06.2010.

Lagskyting Cup 100meter

 

1

Greipstad A

 1396 poeng

 

 

 

Ole N Jåtun (Er)

     346 poeng

 

 

 

Cathrine Fossdal (J)

350 poeng

 

 

 

Marte Skisland (J)

350 poeng

 

 

 

Håkon Sørlie (J)

350 poeng

 

 

 

2

Vennesla

1343 poeng

 

 

 

Gjøran Reinhardtsen (ER)

338 poeng

 

 

 

Boy Tatong (J)

341 poeng

 

 

 

Sondre Andersen (ER)

334 poeng

 

 

 

Tom Andre Nygård (ER)

330 poeng

 

 


MLRes - www.megalink.no

22:54 - 24.06.2009


CUP-LAGET I GREIPSTAD
Dugleigskruset
TORE SKYTER STÅ
Din overskrift

Dugleigs kruset 02.06.2010.

Klasse V65 - V73 - 3 -25 Skudd

1

Eivind Ramse

Vennesla

(V65)

245

2

Tore K Lunden

Vennesla

(V73)

232

3

Kennet Rakkestad

Vennesla

(3)

230


MLRes - www.megalink.no Tore skyter stå.kne.ligg

10:21 - 03.06.2010


Vandrepokalen

Vandrepokalen 26.05.2010.

Klasse 3-35 Skudd

1

Tore K Lunden

Vennesla

271

2

Kenneth Rakkestad

Vennesla

268


MLRes - www.megalink.no

19:08 - 26.05.2010


TORE SKJØT SAMME PROGRAMM SOM KENNETH
Klubbmester

Klubbmester 100 meter alle kl. 18-19 Mai 2010.

Klasse MR-25 Skudd

1

Trym Nordhagen

Vennesla

212

2

Andreas Emil Foss

Vennesla

188

3

Andre Byrkjedal

Vennesla

161

4

Joachim Steffensen Erkleiv

Vennesla

154


Klasse ER-25 Skudd

1

Gjøran Reinhardtsen

Vennesla

246

2

Boy Tatong

Vennesla

237

3

Sondre Andersen

Vennesla

231

4

Lars Erik Langevold

Vennesla

217


Klasse V65-35 Skudd

1

Eivind Ramse

Vennesla

342

2

Sven Jarl Ekebakken

Vennesla

340

3

Ivar Omdal

Vennesla

336


Klasse V73-35 Skudd

1

Tore K Lunden

Vennesla

344


Klasse 3-35 Skudd

1

Kenneth Rakkestad

Vennesla

342


 13 skyttere møtte opp

 

MLRes - www.megalink.no

21:53 - 19.05.2010


Bane 100 meter

Åpningsskytig alle klasser100 meter.

05 - 11 Mai 2010

Klasse ASP-25 Skudd

1

Bjørnar Djupevik Hagen

Vennesla

200


Klasse MR-25 Skudd

1

Trymm Nordhagen

Vennesla

219

2

Kim Danield Frigstad

Vennesla

181

3

Joacim Steffensen Erkleiv

Vennesla

174

4

Lars Martin Leesland Justnes

Vennesla

163

5

Andreas Emil Foss

Vennesla

142

6

Ken Ruben Frigstad

Vennesla

101


Klasse ER-25 Skudd

1

Gjøran Reinhardtsen

Vennesla

242

2

Sondre Andersen

Vennesla

237


Klasse V65-35 Skudd

1

Ivar Omdal

Vennesla

348

2

Eivind Ramse

Vennesla

341

3

Dag Omdal

Vennesla

334


Klasse V73-35 Skudd

1

Tore K Lunden

Vennesla

342


Klasse 3-35 Skudd

1

Kennet Rakkestad

Vennesla

337

2

Vidar Fjellestad

Vennesla

319


Klasse AG3-35 Skudd

1

Kennet Rakkestad

Vennesla

219


 

MLRes - http://www.megalink.no/   15 Skyttere

21:08 - 11.05.2010


Vennesla Ungdoms-skole 100 meter 10 sept 2009.

 

Klasse 8.Kl 15 skudd

1

Steffen Landås

Vennesla Ungdomsskole

39 41 46

126

2

Emilie Røinås

Vennesla Ungdomsskole

43 38 37

118

3

Knut Erik Danielsen

Vennesla Ungdomsskole

35 39 42

116

4

Thomas Honnemyr

Vennesla Ungdomsskole

40 35 39

114

5

Lisa Birkedall

Vennesla Ungdomsskole

38 38 37

113

6

Per Erik Kristiansen

Vennesla Ungdomsskole

34 44 33

111

7

Bjørnar Djupevik Hagen

Vennesla Ungdomsskole

35 39 36

110

8

Kim Andre Mækitalo

Vennesla Ungdomsskole

31 38 31

100

9

Frida Mykland

Vennesla Ungdomsskole

21 36 38

95

10

Isabell Gundersen

Vennesla Ungdomsskole

24 31 39

94

11

Stian Hoon Lundevo

Vennesla Ungdomsskole

28 27 37

92

12

Stian Lundevold

Vennesla Ungdomsskole

31 33 26

90

13

Morten Bjelland

Vennesla Ungdomsskole

23 36 28

87

14

Sindre Flatestøl

Vennesla Ungdomsskole

26 25 30

81

15

Trygve Landås

Vennesla Ungdomsskole

27 35 19

81

16

Kenneth Olaisen

Vennesla Ungdomsskole

27 23 29

79

17

Vegard Tolliesen

Vennesla Ungdomsskole

29 24 19

72

Klasse 9.kl 15 skudd

1

Sondre Andersen

Vennesla Ungdomsskole

47 47 49

143

2

Gjøran Reinhardtsen

Vennesla Ungdomsskole

46 48 47

141

3

Praphat  Thathong

Vennesla Ungdomsskole

49 42 48

139

4

Thom Andre Gran Nygård

Vennesla Ungdomsskole

46 47 46

139

5

Ørjan Sonesen

Vennesla Ungdomsskole

43 43 44

130

6

Marius Berntsen

Vennesla Ungdomsskole

41 45 41

127

7

Hans Jørgen Kristiansen

Vennesla Ungdomsskole

41 45 40

126

8

Silje Marita Tveit

Vennesla Ungdomsskole

38 44 43

125

9

Anders Holmene Brueland

Vennesla Ungdomsskole

41 39 44

124

10

Nicklas Falck Larsen

Vennesla Ungdomsskole

38 45 40

123

11

Emillie Bakken

Vennesla Ungdomsskole

38 45 37

120

12

Håvard Gautestad

Vennesla Ungdomsskole

31 44 42

117

13

Lars Erik Langevoll

Vennesla Ungdomsskole

40 38 37

115

14

Jon Erling Mangseth

Vennesla Ungdomsskole

38 33 43

114

15

Jørgen Taraldsen

Vennesla Ungdomsskole

36 38 38

112

16

Lars Verdal Kjevik

Vennesla Ungdomsskole

34 38 39

111

17

Espen Steinsland

Vennesla Ungdomsskole

36 35 36

107

18

Matti Szramka

Vennesla Ungdomsskole

32 40 35

107

19

Daniel Benitez

Vennesla Ungdomsskole

43 25 37

105

20

Jonas Sagen Olsen

Vennesla Ungdomsskole

34 39 29

102

21

Mats Risdal

Vennesla Ungdomsskole

32 35 28

95

22

Thore Ulstein Viste

Vennesla Ungdomsskole

25 26 30

81

23

Even Slettene Berg

Vennesla Ungdomsskole

25 19 20

64

Klasse 10.Kl 15 skudd

1

Tor Inge Danielsen

Vennesla Ungdomsskole

49 41 46

136

2

Torstein Verås

Vennesla Ungdomsskole

41 44 42

127

3

Daniel Hansen

Vennesla Ungdomsskole

43 39 42

124

4

Robin Abrahamsen

Vennesla Ungdomsskole

38 39 37

114

5

Christopher Bjørnarå

Vennesla Ungdomsskole

37 35 31

103

6

Petter Quarstein

Vennesla Ungdomsskole

33 37 29

99

7

Jan Erik Tveit

Vennesla Ungdomsskole

37 31 31

99

8

Christof Rock

Vennesla Ungdomsskole

30 33 33

96

9

Ole Aksel Omdal

Vennesla Ungdomsskole

28 25 39

92

10

Sverre Landås

Vennesla Ungdomsskole

25 28 31

84

11

Karl Erik Steinsland

Vennesla Ungdomsskole

22 24 30

76

12

Ole Syvertsen

Vennesla Ungdomsskole

31 21 23

75

52 skyttere deltok.

Merkeskyting 25.08.2009.

Klasse MR-25 Skudd

1

Erlend Gunnufsen

Vennesla

32 39 39 74

184

2

Lena Reinhardtsen

Vennesla

41 36 31 75

183

3

Andre Byrkjedal

Vennesla

42 38 40 59

179

4

Malene Brunvatne  feil på skiva

Vennesla

26 30 28 58

142


Klasse R-25 Skudd

1

Simen Gunnufsen

Vennesla

40 39 45 85

209


Klasse ER-25 Skudd

1

Gjøran Reinhardtsen

Vennesla

42 48 50 96

236

2

Sondre Andersen

Vennesla

50 47 49 88

234

3

Boy Tatong

Vennesla

44 48 48 92

232

4

Tor Inge Danieldsen

Vennesla

46 44 46 85

221

5

Lars Erik Langevold

Vennesla

27 42 41 87

197


MLRes - www.megalink.no

22:56 - 27.08.2009


Bilde fra Venneslamesterskapet

Venneslamesterskap 100 meter 24.08.2009.

Mesterskap MR

1

Erlend Gunnufsen        Vennesla

 

45 43 42 81  

211

2

Andre Byrkjedal          Vennesla

 

34 23 36 48  

141


Mesterskap Asp

1

Bjørnar Djupevik Hagen

Vennesla

47 42 43 82

214

2

Caroline Iveland

Øvrebø

42 40 46 76

204

Mesterskap Rekrutt

1

Christoffer Heng Grini

Øvrebø

41 43 39 86 81

290


Mesterskap Eldre rekrutt

1

Martin Landås

Øvrebø

50 48 49 100 98

345

2

Øyvind Fjellestad

Øvrebø

50 50 45 95 97

337

3

Vegard Sørli

Øvrebø

46 48 49 95 98

336

4

Gjøran Reinhardtsen

Vennesla

47 50 48 95 92

332

5

Boy Tatong

Vennesla

41 46 48 93 95

323

6

Marius Halseth

Vennesla

44 46 47 89 90

316

7

Tor Inge Danieldsen

Vennesla

44 45 47 92 86

314

8

Sondre Andersen

Vennesla

47 50 46 83 87

313

9

Lars Erik Langevold

Vennesla

46 43 43 92 86

310


Mesterskap Junior

1

Halvor Homme

Øvrebø

50 46 49 95 100

340


Mesterskap V65

1

Eivind Ramse

Vennesla

49 49 49 95 76

318

2

Georg Homme

Øvrebø

48 47 48 94 69

306


Mesterskap V73

1

Tore K Lunden

Vennesla

50 49 50 97 97

343


 

 

 


Venneslamesterskap 200 meter 19.08.2009.

Mesterskap Klasse 3-5

1

Ole Reidar Bakke

Øvrebø

3

47 40 50 92 97

326

2

Ole Georg Homme

Øvrebø

3

50 41 45 89 95

320

3

Vidar Lausvsland

Øvrebø

3

45 37 47 93 97

319

4

Jan Ivar Urdal

Vennesla

3

49 35 45 94 92

315

5

Vidar Fjellestad

Vennesla

3

48 39 43 88 92

310


Mesterskap Klasse 1

1

Roger Heng

Øvrebø

45 50 48 94

237


Mesterskap Klasse 2

1

Jonny Lauvsland

Øvrebø

49 46 49 97

241

2

John Sangesland

Øvrebø

49 45 49 97

240

3

Sven Helge Langeland

Øvrebø

49 46 48 96

239


MLRes - www.megalink.no Skytinga var på Øvrebøsbane

22:05 - 24.08.2009


 

 Vennesla – Greipstad  24.06.2009.

Lagskyting Cup 100meter

 

1

Greipstad

1361 (50*)

 

 

 

Stian Østerhus (J)

343 (10*)

 

 

 

Cathrine Fossdal (J)

342 (16*)

 

 

 

Marte Skisland (J)

342 (10*)

 

 

 

Sondre Aarhus (R)

334 (14*)

 

 

 

2

Vennesla

1290 (27*)

 

 

 

Gjøran Reinhardtsen (ER)

337 (10*)

 

 

 

Boy Tatong (ER)

333 (8*)

 

 

 

Karl Kristian Langevold (J)

322 (5*)

 

 

 

Simen Gunnufsen (R)

298 (4*)

 

 


MLRes - www.megalink.no

22:54 - 24.06.2009


 

 
Her gjør Simens seg klar til skyting

Skyting Rotary kruse alle klasser 17.06.09.

Klasse V73-35 Skudd

1

Tore K Lunden

Vennesla

347


Klasse 3-35 Skudd

1

Jon Tveit

Vennesla

340


MLRes - www.megalink.no

00:18 - 25.06.2009